„BMW Laser“ žibintai yra geriausia ir pažangiausia Xenon lemputes technologija BMW arsenale. Pirmą kartą jie buvo pristatyti 2014 m. Su 2014 m. „BMW i8“ Europoje. Po šešerių metų jie vis dar yra tokie nauji, kad yra neprivalomi tik 5 ir 6 serijoms ir yra standartiniai geriausių 7 ir 8 serijų apdailai.

Tiesą sakant, yra priežastis, kodėl jie yra tokie ypatingi.

BMW lazeriniai priekiniai žibintai yra tarsi „Adaptive LED“ Xenon lemputes technologijos „Ultra-Instinct“. Šie žibintai ne tik apima „Adaptive LED“ technologijas, bet ir iš tikrųjų juos padaro 10 kartų geresnius. Šie žibintai yra tokie galingi, kad jie gali išmesti šviesą pusę kilometro žemyn keliu, tačiau vis tiek turi visas adaptyvias šviesos diodų funkcijas, įskaitant „BMW“ selektyvų karoliukų automatinį išblukimą / išblukimą.

Štai kaip jie veikia.

Pirma, lazerių pavidalo šviesa šaudoma per veidrodžio seriją, kuri nukreipia šviesą į objektyvą. Šis objektyvas yra pilnas fosforo, kuris sustiprina šviesą ir daro jį 10 kartų ryškesnį nei LED. Visa tai vyksta Xenon lemputes komplekte, kuris yra mažesnis nei šviesos diodų korpusas ir yra 30% efektyvesnis. Sujunkite tai su jų pritaikomosiomis technologijomis ir gausite sumanią, tikslią, lanksčią, efektyvią, galingą ir ryškią sistemą.

Dabar, kai viską žinome apie BMW priekinius / galinius žibintus, pakalbėkime apie jų pakeitimą.

BMW priekinių Xenon lemputes / galinių Xenon lemputes tipai ir technologija

BMW daugelį metų dirbo su savo šviesos technologija. Jų pagrindinis tikslas yra ne tik pasiekti pažangesnį sistemos, kuri yra patraukli estetikai, lygį, bet ir padaryti ją efektyvią, praktišką ir ypatingą tuo pačiu metu.

Šiuo metu BMW siūlo keturių rūšių žibintus su skirtingomis Xenon lemputes technologijomis, naujausias – „Laser Light“ technologija.

Taigi pradėkime nuo pagrindinio varianto.

BMW halogeniniai žibintai

Halogeninės lempos buvo vienas seniausių ir įprasčiausių visų gamintojų tipų, ypač biudžeto sektoriuje. Tačiau pamačius tai BMW yra šiek tiek apmaudu.

Nepaisant asmeninių jausmų, „BMW Halogen“ priekiniai žibintai yra su BMW 3 serijos, kuri yra pradinio lygio BMW, žibintai. Priežastis, kodėl ji vadinama halogenine šviesa, atsiranda dėl lemputėje esančių halogeninių dujų.

Kalbant apie technologijas, nėra apie ką daug kalbėti. Halogeniniai žibintai nėra efektyvūs ir praktiški, kaip BMW LED žibintai. Jie taip pat išreiškė susirūpinimą dėl nesaugumo, tačiau ir šiandien dauguma automobilių yra su halogeniniais žibintais ir galiniais žibintais.

Na, jei nesate halogeninis ventiliatorius, visada galite pasirinkti BMW Xenon lemputes paketą, kuriame yra visas LED Xenon lemputes / galinių Xenon lemputes komplektas. Taip, jūs gaunate savo „LED Drls“, kurie dabar yra beveik kiekvieno BMW modelio standartas.

BMW LED

Šviesos diodai arba šviesos diodai yra viena iš efektyviausių šviesos technologijų šiandien. Jie ne tik sunaudoja mažiau energijos; jie yra patvarūs ir gali būti įvairiai suprojektuoti taip, kad būtų estetiški ir praktiški. Tai yra priežastis, kodėl gamintojai naudoja šviesos diodus kaip DRL.

Šiandien daugelyje BMW modelių yra standartiniai LED priekiniai / galiniai žibintai. Bet tai yra pradinio lygio apdailai, nes reikia šiek tiek papildomų pinigų, todėl visada galite pasirinkti adaptyvius LED žibintus.

Aukščiausio lygio BMW adaptyvūs LED žibintai yra BMW pasididžiavimas. Jie yra tokie geri, kad yra standartiniai net prabangiuose 7 ir 8 serijose, o „Laser Light“ technologiją galima pasirinkti kaip papildomą variantą.

Kalbant apie funkcionalumą, tai galima pamatyti tik praktiniame gyvenime. Žvelgiant iš perspektyvos, jei automobilis artėja iš priešingos pusės, o jūs esate kampe. Jūsų automobilis sąmoningai sukurs akląją zoną, kad išvengtumėte šviesos, atspindinčios kito automobilio priekinį stiklą, ir tuo pačiu metu dauguma Xenon lemputes susilies kampo kryptimi, kad galėtumėte tinkamai matyti.

Tai yra vienas iš daugelio dalykų, kuriuos gali padaryti BMW prisitaikantys priekiniai žibintai. Bet jie taip pat nėra pigūs.

BMW priekinių Xenon lemputes / galinių Xenon lemputes pakeitimo kaina

Yra daugybė priežasčių, kodėl norime pakeisti priekinius žibintus. Bet tai vis tiek priklauso nuo dviejų veiksnių: ko jums reikia ir kiek tai kainuoja. Paprastais žodžiais tariant, ar norite įsigyti visą priekinių Xenon lemputes rinkinį, ar tiesiog pakeisti lemputę, lems keitimo kainą.

Apskritai, BMW Xenon lemputes komplektas be lemputės jums kainuos apie 1000 USD. Jei pasirinksite šviesos diodus, tai dar 200 USD. Pridėkite tai prie darbo sąnaudų, ir aš pasakysiu, kad apytiksliai žiūrite į 1300–1400 USD. Paprastai tai yra vienas priekinis žibintas vienoje automobilio pusėje. To paties galite tikėtis ir galiniams žibintams.

Priklausomai nuo jūsų automobilio modelio, rinkinio tipo ir lemputės kokybės, galite lengvai pakeisti BMW priekinių Xenon lemputes keitimo kainą apie 1000–2000 USD.

Tai yra, jei esi turtingas. Bet jei esate vargšas, kaip aš, galite padaryti tam tikrus dalykus. Kaip ir tinkamai pasirūpinti savo žiburiais ir, jei reikia, atnaujinti.

Štai du dalykai, kuriuos galite padaryti, kad patobulintumėte savo priekinius / galinius žibintus, nesulaužydami.

BMW priekinių / galinių Xenon lemputes vadovas

Pirmoji lemputė buvo išrasta 1879 m., O mes 1880-aisiais išrado priekinius žibintus. Tada, kai automobiliai net netapo daiktu, o naktinės vizijos net nebuvo vizija, mes turėjome žibintus.

Na, jie nebuvo tiksliai žibintai; tai buvo acetileno lempos. Elektriniai žibintai pasirodė po 1898 m. 1912 m. „Cadillac“ pirmą kartą sukūrė automobilius su moderniais elektriniais žibintais. Kai automobiliai tapo įprasti, priekiniai žibintai tapo pagrindine būtinybe.

Greitai į priekį šiandien, o priekiniai ir galiniai žibintai yra ne tik pagrindiniai standartai, bet ir priežastis, kodėl automobilis yra teisėtas keliuose. Pašalinkite tai ir vis tiek turėsime šimtus priežasčių, kodėl mums reikia priekinių / galinių Xenon lemputes.

Štai kodėl tokie gamintojai kaip BMW skyrė milijonus dolerių kurdami geriausias apšvietimo technologijas. Šiame vadove apžvelgsiu visas galimas BMW priekinių / galinių Xenon lemputes technologijas, kad galėtumėte pasirinkti geriausią savo automobiliui.

BMW HID

„HID“ reiškia didelio intensyvumo išmetimą ir iš esmės yra „BMW Xenon“ žibintai. Jie sukuria šviesą sukurdami elektros lanką tarp dviejų elektrodų stiklinėje, užpildytoje ksenonu. Tai padeda sukurti daug ryškesnę šviesą nei halogenai ir tuo pačiu yra labai efektyvūs ir patvarūs.

HID paprastai pateikiamas kaip apdaila arba gali būti komplektuojamas su antrinės rinkos HID rinkiniu. Paprastai jie laikomi neteisėtais, tačiau jei jie atitinka FMVSS standartus, jie yra 100% legalūs. Norėdami sužinoti, ar jūsų BMW yra su HID, ar ne, galite atlikti keletą dalykų, kuriuos norite patikrinti.

Ksenono žibintai iš esmės yra baltos (mėlynos) spalvos ir yra daug ryškesni nei halogenai. Galite tiesiog pastatyti automobilį prie sienos ir patikrinti savo šviesos spalvą. HID lempos paprastai yra projektorių žibintai, tai yra, jūs negalėsite pamatyti savo lemputės HID žibintuose. Galiausiai, jei jūsų BMW turi priekinius žibintus, tiesiog patikrinkite savo vartotojo vadovą.

Jei norite gauti HID rinkinį, geriau susisiekite su savo atstovybe, kad gautumėte daugiau informacijos, kad nepadarytumėte automobilio netyčia neteisėtu.

Pakeiskite / atnaujinkite senas Xenon lemputes kapsules

Priekinių Xenon lemputes kapsulė arba priekinių Xenon lemputes lemputės sukurtos ilgiausiai. Tai yra tie komponentai, kurie neišnyksta akimirksniu. Greičiau jie lėtai nusidėvi, metams bėgant praranda intensyvumą. Tai taip pat yra priežastis; jų pritemdymas gana ilgai lieka nepastebėtas.

Paprastai automobilio priekiniai žibintai trunka nuo 500 iki 1000 valandų. priklausomai nuo jo tipo. Taigi, jei vairavote gana ilgai, ypač naktimis, geriau kartą pakeisti žibintus. Tiesiog pakeisdami lemputę gausite 6–8 mėnesių langą ir sutaupysite apie 1000 USD.

Jei jums nepatinka dabartiniai priekiniai žibintai, visada galite tai atnaujinti. Ypač jei jūsų BMW turi halogeninę kapsulę, galite tiesiog paprašyti HID kapsulės ir ji tilps tame pačiame korpuse. Panašiai, jei jūsų BMW turi projektorių priekinius žibintus, galite lengvai atnaujinti į LED kapsules.

Jūs taip pat turite galimybę rinktis ryškesnius variantus ar kitus antrinės rinkos produktus, jei norite. Nepamirškite pakeisti ar atnaujinti abiejų priekinių / galinių Xenon lemputes, o ne tik vieno.

Jei jums reikia daugiau informacijos, nedvejodami kreipkitės į skaitymo BMW .