Kaip automobilio savininkas tikrai norėsite, kad jūsų automobilio interjeras atrodytų taip pat gerai, kaip blizgus išorė. Automobilio salonas jį perkant atrodo gana išblyškęs, nebent automobilio interjerui pasirenkate LED žibintus. Yra gražūs LED žibintai automobiliams, kad interjeras būtų prabangus, ir yra daugiaspalvių žibintų. Be to, yra įvairių tipų „Led“ žibintų, kuriuos galima pritvirtinti skirtingose ​​dalyse, kad interjeras vyktų. Peržiūrėkite toliau pateiktus 10 geriausių automobilių interjero LED žibintų 2021 m.

Turinys rodyti ]

Geriausių LED žibintų, skirtų automobilio interjero peržiūrai, sąrašas

10. „Sunva“ automobilio salono žibintai

„sunva“ LED žibintai automobilio interjerui

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Šios automobilio interjero LED apšvietimo juostos su lipniomis dvigubomis šoninėmis juostomis leidžia be įtampos montuoti po automobilio prietaisų skydeliu. Šis šviesos rinkinys taip pat yra paprastas nuotolinio valdymo pultas, kad būtų lengviau valdyti. Be to, naudodamiesi automobilio cigarečių žiebtuvėlių lizdu, galite lengvai prijungti ir paleisti šviesas.

Su 48 vienetais LED lempučių šios juostos taip pat padės sukurti spalvingą atmosferą jūsų automobilio viduje. Be to, iš šios sistemos neoninių žibintų galima rinktis iš viso 16 RGB spalvų. Silikoninė žibintų medžiaga yra atspari vandeniui ir antistatinė.

Priežastys pirkti:

 • Komplekte yra antistatinis mechanizmas.
 • Pateikia gražius neoninius žibintus.
 • Šilumą išsklaidančios silikoninės medžiagos konstrukcija.

9. „Govee“ automobilio salono žibintai

Govee

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Šviesos diodų apšvietimo sistema yra su patogiu naudoti radijo dažnio nuotolinio valdymo pulteliu, kad būtų galima geriau valdyti apšvietimo modelius. Sistemoje taip pat yra įmontuotas mikrofonas, kuris automatiškai sinchronizuoja apšvietimo modelį pagal muzikos ritmą. Be to, turėdami daugybę spalvų variantų, galite pasirinkti norimą atspalvį iš 16 milijonų spalvų.

Automobilio interjero RGB LED apšvietimo sistema taip pat palaiko montavimą be rūpesčių su dvipuse juosta. Be to, programą valdanti apšvietimo sistema leidžia lengvai valdyti kiekvieną apšvietimo detalę.

Priežastys pirkti:

 • Lengvai priklijuojama dvipusė juosta.
 • Komplektuojamas su įmontuotu mikrofonu.
 • Palaiko žemųjų dažnių aktyvavimo technologiją.

8. „YITAMOTOR“ automobilio LED juostos salono apšvietimas

YITAMOTOR LED žibintai automobilio interjerui

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Naudodami paprastą nuotolinio valdymo pultą, galite lengvai valdyti šios LED apšvietimo sistemos apšvietimo funkciją automobilio salone. Naudodama 36 LED lemputes, ši sistema taip pat sukuria energingą jūsų automobilio atmosferą. Be to, galite lengvai pasirinkti norimą spalvą iš 16 skirtingų RGB atspalvių. Apšvietimo sistema taip pat siūlo neonines spalvas.

Apšvietimo sistema taip pat puikiai tinka daugumai sunkvežimių, visureigių, furgonų ir valčių. Be to, naudodamiesi „plug-n-play“ funkcija galite pasinaudoti 12 voltų automobilio cigarečių žiebtuvėlių adapteriu. Šios apšvietimo sistemos ABS konstrukcija suteikia apsaugą nuo trumpojo jungimo.

Priežastys pirkti:

 • Efektyviai palaiko „plug-n-play“ operaciją.
 • Tinka keliems automobiliams.
 • Komplekte yra apsauga nuo trumpojo jungimo.

7. „SUNNEST“ automobilio LED juostos žibintai

SUNNEST

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Ši automobilio interjero LED apšvietimo sistema yra pati nesudėtingiausia bet kurios transporto priemonės apšvietimo sistema. Sistemoje taip pat yra aštuonios skirtingos ir ryškios RGB spalvos. Be to, šių juostų dvipusė juosta palengvina montavimą po prietaisų skydeliu. Naudojant 5 voltų USB kabelio jungtį, ši apšvietimo sistema palaiko greitesnį ryšį.

Ši sistema taip pat yra kartu su automobilio cigarečių žiebtuvėlių lizdo adapteriu. Be to, šios juostelės apima aukščiausios kokybės medžiagos, turinčios aptakų profilį, statybą. Tai galite naudoti ir savo namams papuošti.

Priežastys pirkti:

 • Surenka energiją iš bet kurio cigarečių žiebtuvėlio lizdo.
 • Lengvai prilimpa prie bet kurio automobilio prietaisų skydelio.
 • Ateina su ypač plonu profiliu.

6. AUXITO automobilio LED juostelės žibintai

AUXITO LED žibintai automobilio interjerui

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Ši aukštųjų technologijų apšvietimo sistema, skirta automobilio interjerui, ją labai lengva montuoti po bet kurios transporto priemonės prietaisų skydeliu. Naudodama radijo dažnio nuotolinio valdymo sistemą, ši sistema taip pat palaiko darbą be rūpesčių. Be to, šios sistemos „Bluetooth“ ryšys leidžia valdyti ją iš jūsų įrenginyje įdiegtos programos.

Ši LED lemputė taip pat leidžia pasirinkti bet kurį iš žibintų iš 16 milijonų RGB spalvų atspalvių. Be to, sistemą sudaro 5050 vienetų LED žibintų. Šie žibintai apima aukščiausios kokybės, vandeniui atsparios medžiagos konstrukciją.

Priežastys pirkti:

 • Komplekte yra RF nuotolinio valdymo pultas.
 • Apima daugybę LED diodų.
 • Susideda iš vandeniui atsparaus išorinio sluoksnio.

5. „Adecorty“ LED automobilio juostos šviesa

Adecorty

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Šviesos diodų juostos yra su dvipusėmis juostomis, kad būtų galima montuoti be įtampos. Šioje LED apšvietimo sistemoje taip pat yra cigarečių žiebtuvėlių lizdo adapteris, skirtas valdyti „plug-n-play“. Be to, kiekvienoje iš keturių juostų yra 12 itin ryškių LED žibintų. Naudodama paprastą nuotolinio valdymo pultą, ši apšvietimo sistema leidžia pakeisti rašto ir spalvų režimus pagal jūsų pasirinkimą.

Nuo automobilio iki bet kokios visureigės ši apšvietimo sistema taip pat tinka bet kokiam 12 voltų maitinimo lizdui. Be to, šios apšvietimo sistemos boso įjungimo technologija automatiškai pakeičia šviesą pagal ritmą.

Priežastys pirkti:

 • Komplektuojama su garso įjungimo technologija.
 • Komplekte yra patogus naudoti nuotolinio valdymo pultas.
 • Tinka bet kokioms visureigėms.

4. „LED MonsterInterior“ automobilio žibintai

„LED Monster“ LED žibintai automobilio interjerui

  Gaukite tai dabar „Amazon.com“

Šiuos 10 vienetų kupolo LED žibintų lengva montuoti visoje transporto priemonės konstrukcijoje. Ši daugiafunkcinė šviesos diodų apšvietimo sistema taip pat leidžia ją naudoti kaip malonumo žibintą, valstybinio numerio apšvietimą arba angliavandenių žymeklį. Be to, šie žibintai tinka pakeisti senus žemėlapio žibintus.

Apšvietimo sistema taip pat palaiko žiūrėjimo kampą iki 360 laipsnių. Be to, visos šios šviesos neskleidžia infraraudonųjų ar ultravioletinių spindulių. Naudojant 194 LED lemputes, salono žibintai sugeba pagaminti 6000K baltos ksenono šviesos.

Priežastys pirkti:

 • Palaiko be įtampos montavimą.
 • Pateikia ypač ryškią ksenoninę šviesą.
 • UV ir IR atsparių medžiagų konstrukcija.