[ad_1]

priekiniai naudotų automobilių galai

Kas yra „Auto Simple“ klientų pasitikėjimo programa?

Nepaisant didelių įperkamumo pranašumų, kuriuos siūlo aukštos kokybės naudoti lengvieji automobiliai, sunkvežimiai ir visureigiai čia, „Auto Simple“ mieste, Čatanuga, TN, daugelis žmonių vis dar nesiryžta įsigyti naudotų, nes nerimauja dėl jų turimos transporto priemonės gedimo netrukus po pirkimo. – jausmas, kurį sukelia stereotipiniai naudotų automobilių pasiūlymai, matomi televizijos laidose ir filmuose. Norėdami kovoti su tokiu stereotipu – ir kadangi mums tikrai rūpi mūsų klientai ir jų automobilių pirkimai – mes sukūrėme „Auto Simple“ klientų pasitikėjimo programą. Bet kas iš tikrųjų yra „Auto Simple“ klientų pasitikėjimo programa? Na, tai mes čia ir aptarsime.

[ LEARN MORE ABOUT EVERYTHING OFFERED AT AUTO SIMPLE IN CHATTANOOGA TN IN OUR BLOG ]

Nesijaudinkite: automatinė paprasta klientų pasitikėjimo programa reiškia, kad jūs neturite jaudintis dėl nieko kito, išskyrus tai, kad mėgaujatės važiavimumoteris gauna automobilio raktelius

Geriausia „Auto Simple“ klientų pasitikėjimo programos dalis yra ta, kad bet kurį naudotą modelį, kurį įsigijote iš mūsų, galite grąžinti per 48 valandas be jokių klausimų. Be to, mūsų pageidaujami klientai kas 90 dienų nemokamai keičia alyvą. Mes taip pat siūlome platų „Certified Pre-Owned“ modelių asortimentą „Auto Simple“, Chattanooga, TN. Šiuose modeliuose yra 12 mėnesių / 12 000 mylių garantijos, nemokama „CarFax“ ataskaita ir nemokama 200 taškų kokybės patikra. Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas, mes turime 200 USD persiuntimo programą, o tai reiškia, kad uždirbsite 200 USD kreditą savo sąskaitoje už kiekvieną siuntimą, kurį siunčiate norėdami įsigyti anksčiau turėtą transporto priemonę čia, „Auto Simple“.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie visus naudotus automobilius, sunkvežimius ir visureigius, kuriuos galite įsigyti „Auto Simple“, Chattanooga, TN, susisiekite su mūsų darbuotojais.

[ad_2]