[ad_1]

Įkūrėjo Deano Moono pastangų dėka Mooneyesas dalyvavo karštųjų paukščių auginimo pradžioje Pietų Kalifornijoje. Jo gaminiai padėjo pasiekti greito greičio viršijimo netoliese esančiuose sausų druskingų ežerų dugnuose. Po jo mirties Shige Suganuma ir Chico Kodama perėmė palikimą ir išplėtė prekės ženklo tarptautinę aprėptį beveik 30 metų. Dabar filmo kūrėjas Mingas Lai prašo sutelktinio finansavimo pagalbos baigdamas darbą “Greičio amatas“, Dokumentinis filmas apie Mooneyes ir Deaną Mooną.

Mooneyes įkūrėjas: Deanas Moonas

Deanas Moonas užaugo Santa Fe Springse, Kalifornijoje, ir buvo pasinėręs į žydinčią karštųjų kibimų sceną, vykstančią Pietų Kalifornijoje. Būdamas vidurinėje mokykloje jis sukūrė, pastatė ir pardavė kuro bloką, kuris karštiems strypams leido pastoviu slėgiu tiekti kelis karbiuratorius iš vienos kuro linijos.

Deanas Moonas stovi su vienu iš savo remiamų lenktynininkų Dante Deuce
Deanas Moonas stovi su vienu iš savo remiamų lenktynininkų Dante Deuce.

Po Antrojo pasaulinio karo Moonas dirbo vietinėje automobilių atstovybėje ir toliau dirbo su savo ir kitų automobilių produktais. Netoliese esantys sausi druskos ežerai pasiūlė vietą jo produktams išbandyti. Žinoma, kaimyninės gatvės taip pat buvo išbandymo vieta. Korėjos karo metu Moonas įsitraukė į fotografą ir dirbo kaip fotografas – šis įgūdis būtų naudingas vėliau jo verslininko karjeroje.

„Mooneyes“ produktai

Po karo Mėnulis grįžo į garažą, esantį už tėvo valgyklos, ir visą laiką pradėjo savo karštomis dalimis užsiimančių detalių verslą. Jis pardavė kojos formos dujinį pedalą, kurio dizainas buvo pakartotas daugybę kartų. Jis taip pat sukūrė „Moon“ degalų baką, kuris tapo karštų strypų standartu.

Mėnulio kuro bakas
„Moon“ degalų bakas yra „karšto lazdelės“ kuokštelis.

Dėl druskingo ežero lenktynininkų įtakos jis sukūrė suktą aliuminio rato dangtį, kuris pašalino tam tikrą oro turbulenciją / pasipriešinimą ir padidino kelių mylių per valandą greitį lenktynininkams. Nepaisant to, kad kiti daugelį metų juos nukopijavo, jie vis dar vadinami Mėnulio diskais.

Deanas Moonas panaudojo savo fotografavimo įgūdžius, norėdamas pristatyti savo gaminius ir rašyti straipsnius apie „hot rodding“ legendas, kuriose buvo naudojama jo greičio įranga. Mėnulis taip pat sukūrė savo firminį dviejų akinių „Mooneyes“ logotipą, kuris nuo to laiko puošia daugelio profesionalių „drag“ lenktynininkų važiavimą. Tai gali būti labiausiai atpažįstamas bet kurios greičio įrangos firmos logotipas. Vėliau Moonas buvo vienas iš įkūrėjų, tapusių SEMA – Specializuotos įrangos rinkos asociacija.

„Mooneyes“ logotipas
„Mooneyes“ logotipas yra karšto lazdelės kultūros piktograma.

Mėnulis rėmė „drag“ automobilius, kurie dėvėjo ryškią chromo geltonos spalvos dažų schemą su Mooneyes šonuose. Kaip ir daugelis gerų vaikinų, Deanas Moonas per anksti paliko šią planetą. Po jo mirties 1987 m. Ir dar kurį laiką Mooneyes Įmonė buvo sulaikytas.

Mooneyes tęsė

Shige Suganuma ir Chico Kodama 1992 m. Pasiūlė nusipirkti firmą iš Moono žmonos ir tęsti „hot rodding“ palikimą. „Suganuma“ buvo „Moon“ produktų platintoja. Suganuma pareiškė: „Deanas Moonas man buvo verslo partneris, draugas, patarėjas ir netgi tėvo figūra. Kuo labiau jį pažinau, tuo labiau žavėjausi. Štai kodėl aš pradėjau verslą – ne dėl pinigų, o dėl pagarbos jam “.

Shige Suganuma Mooneyes savininkas
Shige Suganuma tęsia Mooneyes tradiciją.

„Mooneyes“ prekės ženklas yra tarptautinis ir gerbiamas visame pasaulyje. Į Japonija, Mooneyes kasmet remia keturis automobilių renginius („pre-Covid“), kurie sutraukė dalyvius iš viso pasaulio. Jų 30-metis „Yokohama Hot Rod Custom Show“ planuojamas 2021 m. Gruodžio mėn.

Amerikos parduotuvė vis dar yra tame pačiame pastate, kurį Moon nusipirko po Korėjos karo. Čia jie gamina įvairius Mėnulio produktus. Garažas matė daugybę karštųjų laikymo istorijų. Mėnulis Carrollui netgi paskolino vietos garaže Šelbis padaryti savo pirmąją „Shelby Cobra“.

„Kodama“ pridūrė: „Kai režisierius Mingas Lai paklausė mūsų ir Shige, ar mums būtų įdomu kurti dokumentinį filmą, manėme, kad tai bus puiki proga papasakoti neįtikėtiną Mooneyes istoriją ir padėti išsaugoti karštųjų lazdelių istoriją“.

Chico Kodama dirba prie variklio JAV „Mooneyes“ garaže
Chico Kodama vadovauja JAV „Mooneyes“ skyriui.

Greičio amatas: Mooneyeso dokumentinis filmas

Dabar dokumentalistas ir filmų kūrėjas Mingas Lai baigia „Craft of Speed“, kuris pakartoja „Mooneyes“ palikimą, ir siekia sutelktinio finansavimo, kad užbaigtų šį procesą. Galite parsisiųsti skaitmeninį filmą, kai jis bus paruoštas platinti, už mažiausiai 25 USD auką. Gilesnėms kišenėms rėmimo nauda auga ir apima galimas mokesčių atskaitymus. Paaukokite 5000 USD ar daugiau sutelktiniam finansavimui ir gausite filmo kreditą kaip „Prisidedantis prodiuseris“.

Greitųjų filmų kūrėjo Ming Lai amatas
Mingas Lai filmuojasi „Mooneyes“ būstinėje „Craft of Speed“.

Lai uošvis iš tikrųjų turėjo 1932 m. „Ford“ rodsterį, kuris buvo ryškiai chromo geltonas ir su Mėnulio dalimis. Tai buvo Lai įvadas į Mėnulio karštųjų kibirų istoriją. Lai pažymėjo, kad filmas „apima Moono sukurtą„ Mooneyes “kaip žymią Amerikos greičio įrangos ir nestandartinių aksesuarų kompaniją, iki„ Suganuma “ir„ Kodama “išaugo į geidžiamą tarptautinį prekės ženklą“.

Filmavimas prasidėjo 2019 m. Spalio mėn., Tačiau kol kas „Covid-19“ sustabdė tikrąjį filmavimą. Lai jau redaguoja tai, ką jie sukūrė, ir tikisi, kad 90 minučių trukmės filmas bus parengtas iki 2022 metų liepos.

Greitai pasirodys „Mooneyes“ greičio amatas

Deanas Moonas, be abejo, buvo vienas iš pirmųjų didžiųjų karštakošių didžiųjų ir būtų nepaprastai svarbu pamatyti, kaip šis filmas demonstruoja jo palikimą ir nuolatines „Suganuma“ ir „Kodama“ pastangas tęsti „Mooneyes“ produktus ir kultūrą.

Daugiau apie filmą galite sužinoti adresu „CraftOfSpeed.com“ir palaikykite sutelktinio finansavimo kampaniją, kad filmas būtų baigtas ČIA.

[ad_2]