[ad_1]

Mes suapvalinome 10 geriausių nešiojamų automobilių šuolių starterių kad galėtum atsisveikinti su dienomis, kai valandos buvo įstrigę su išsikrovusia baterija. Šuolio starterio grožis yra tas, kad jums nebereikia tradicinių jungiklių laidų ir kitos transporto priemonės, kad jūsų automobilio akumuliatorius vėl veiktų. Naudodami nešiojamąjį šuolio starterį, galite lengvai paleisti savo automobilį atlikdami kelis paprastus veiksmus. Mes manome, kad tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, kurį turėtumėte laikyti savo automobilyje kartu su savo automobilio avarinis rinkinys.

„Portable Car Jump Starters“ privalumai

Visų pirma, turėdami nešiojamąjį automobilio šuolių starterį, galite tai padaryti paleiskite savo automobilį be niekieno kito pagalbos! Nereikia pažymėti automobilio ar kviesti pagalbos kelyje – tiesiog teisingai prijunkite nešiojamąjį šuolio starterį prie savo automobilio akumuliatoriaus naudodamiesi pridedamais trumpiklių laidais, ir jūs auksinis. Nešiojantį nešiojamąjį starterį jūs visada jausitės saugiau ir labiau pasiruošę.

Kartu su pagrindine efektyvaus automobilio užvedimo be jokios pagalbos nauda, ​​nešiojamieji šuolių su automobiliu starteriai taip pat paprastai gali įkraukite kitus įrenginius. Jei jums reikia prijungti mobilųjį įrenginį arba įkrauti fotoaparato akumuliatorių kelyje, dažnai jį galite prijungti tiesiai prie nešiojamojo automobilio šuolio su paleidikliu – patogaus būdo įkrauti papildomus įrenginius, kai jūsų automobilis yra išjungtas.

Apsvarstykite, ar įsigyjate nešiojamąjį starterį automobiliui kitos galimos funkcijos. Kai kurie nešiojamieji automobilių šuolių starteriai taip pat dvigubai prilygsta padangų pripūtėjams ir (arba) turi papildomų funkcijų.

Pagrindinės nešiojamųjų automobilių šuolių starterių savybės

nešiojamas automobilio šuolio starteris

Dydis

Nešiojamųjų šuolių su automobiliu dydžių diapazonas svyruoja nuo mažų ličio starterių, kuriuos galite laikyti savo pirštinių dėžutėje, iki didesnių elektrinių, kuriuos reikės laikyti bagažinėje. Priklausomai nuo to, kur norite laikyti pradinį starterį ir kiek nešiojamojo įrenginio norite, pirkdami turėsite atsižvelgti į bendrą starterio dydį ir svorį.

Galia

Norėdami nustatyti nešiojamojo šuolio su automobiliu starterio galingumą, atkreipkite dėmesį į alkūninius stiprintuvus ir šalto sukimo amperus (CCA). CCA matuoja, kiek amperų baterija sugeba sėkmingai pagaminti per 30 sekundžių esant 0 laipsnių Fahrenheitui. Paprastai tariant, 400–600 amperų turėtų pakakti, kad būtų galima paleisti įprasto automobilio, sunkvežimio ar visureigio akumuliatorių. Jei turite didesnę bateriją arba naudojate komercinę transporto priemonę, jums gali prireikti galingesnio starterio.

Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo

Tai tiesiog saugos funkcija, į kurią turėtumėte atkreipti dėmesį įsigydami nešiojamąjį automobilio šuolio starterį. Apsauga nuo atvirkštinio poliškumo įspės jus, jei starterio starteris nėra tinkamai prijungtas prie akumuliatoriaus. Tai yra gyvybiškai svarbi savybė, nes neteisingai prijungus laidų laidus gali būti labai pavojinga. Tai pasakius, prieš pradėdami šį procesą, visada patikrinkite ir įsitikinkite, kad tiksliai žinote, kaip prijungti laidus prie automobilio akumuliatoriaus.

Papildomos funkcijos

Kai kuriuose nešiojamuose automobilių šuolių starteriuose yra oro kompresoriai, USB įkrovikliai, įprasti įkrovikliai, LED žibintai, radijo imtuvai, LED žibintai ar LCD ekranai. Jei nešiojamasis automobilio šuolių starteris turi daug papildomų funkcijų, jis paprastai bus didesnis ir sunkesnis. Nesvarbu, ar jums bus naudingos šios papildomos funkcijos, daugiausia lems asmeniniai pageidavimai.

10 geriausių nešiojamųjų automobilių startuolių „The Markey“ šiandien

Žemiau mes apibūdinome 10 geriausių automobilių šuolių starterių. Peržiūrėję išsamų geriausių nešiojamųjų šuolių starterių vadovą, mes taip pat atsakėme į visus jūsų dažniausiai užduodamus klausimus, susijusius su nešiojamais šuolių su automobiliais starteriais. Pradėkime nuo to ir raskime tą, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius!

[ad_2]