[ad_1]

Dreifavimas yra viena įdomiausių automobilių sporto formų, tačiau jaudulys neturi likti trasoje. Mums pasisekė, kad daugybė profesionalių „drifterių“ pateko į „YouTube“ vlogging pasaulį. Ir nors kai kurie vairuotojai jau kurį laiką dokumentuoja savo didelių galių automobilius, kurie slenka į šonus, kiti dar tik pradeda. Jei ieškote išskirtinai linksmų vaizdo įrašų, pateikite 5 „drifterius“, kuriuos turėtumėte žiūrėti.

„Radas“ Danas Burkettas

Danas Burkettas arba „Radas Danas“, kaip jis yra žinomas drifto pasaulyje, yra vienas iš profesionalių dreiferių, turintis nemažai interneto stebėtojų. Jis „Formula Drift“ PRO serijoje pilotuoja 2JZ varomą „Mk4 Toyota Supra“. Kai jis nedreifuoja, jis valdo savo lenktynių parduotuvę – „RAD Industries“ -, kur nuolat skelbia „vlog“ turinį apie savo lenktyninio automobilio priežiūrą, darbą su klientų automobiliais ir, žinoma, apie padangų smulkinimą, kai jis važiuoja į trasą. .

Jamesas Deane’as

Atsižvelgiant į tai, ko klausiate, Jamesas Deane’as laikomas geriausiu drifteriu pasaulyje. Trejus metus jis surėmė „Formula Drift“ čempionatą 2017 m., 2018 m. Ir 2019 m. Jis taip pat užėmė tris „Drift Masters“ Europos čempionato (DMEC) čempionatus ir buvo vainikuotas 2020 m. Rygos „Drift Masters“ karaliumi. Jis „Formula Drift“ pilotavo „Nissan S15“, o DMG automobilyje „HGK“ pastatė „E92 Eurofighter“. Deane’as yra gana naujas „YouTube“ pasaulyje, nes jis pradėjo kurti vaizdo įrašų turinį po pandemijos įstrigęs gimtojoje Airijoje. Jo turinyje paprastai jis prižiūri automobilius savo namų parduotuvėje. Naujausiuose vaizdo įrašuose matyti, kaip jis kuria savo naują „drift“ ginklą – naują „Nissan S“ važiuoklės konstrukciją.

Jake’as „DriftSquid“ Jonesas

Jake’as Jonesas arba „DriftSquid“, kaip jis žinomas dreifuojančiame pasaulyje, daugiau nei 15 metų dokumentavo savo drifto gyvenimą internete. Jonesas dalyvavo varžybose visame Ramiojo vandenyno regione. Jis varžėsi D1GP Tokijuje, „D1NZ“ ir „Red Bull China Drift“ serijose, pretenduodamas į čempionatą 2017 m. Jis gali būti geriausiai žinomas drifto pasaulyje dėl savo unikalios konstrukcijos – „RBM3“, 1 000 arklio galių „Nissan RB“. varomas BMW E92 M3.

Chrisas Forsbergas

Chrisas Forsbergas yra tris kartus „Formulės drifto“ čempionas, šiek tiek pingavęs „YouTube“. Kartu su savo draugu ir kitu profesionaliu dreifu Ryanu Tuercku jie turi daug su driftu susijusio turinio „YouTube“ kanale „Network A. . Nuo tada jis pradėjo vloguoti savo kanale, kur jį galima rasti ruošiant savo „Nissan 370Z“ varžybas „Formula Drift“, taip pat kuriant savo naują „Nissan Altima“ pilno vamzdžio rėmą, vadinamą „Altimaniac“.

Ryanas Tuerckas

Ryanas Tuerckas, panašiai kaip Forsbergas, taip pat yra žaidęs „YouTube“. A tinkle „Turek“ vaidino keletą savo „Donut“ funkcijų, taip pat jis kartu vedė „BlackOut“ seriją, kurioje dalyvavo Forsbergas. Be konkurencijos „Formula Drift“ serijoje, Tuerckas gali būti geriausiai žinomas užmetęs „Ferrari 458 V8“ variklį į „Toyota GT-86“ variklio skyrių dėl savo GT-4586 konstrukcijos. Savo kanale galite rasti kuriantį savo naujausią internetą laužantį monstrą – „Judd V10“ varomą „A90 Toyota Supra“.

Įsikabink į dreifavimą

Yra daugybė kitų vairuotojų, kurie bando savo jėgas vlogais paremti savo lenktynių biudžetą. Tai tik keli iš geriausių „YouTube“ vlogerių. Patikrinkite juos ir nepamirškite, kad jūsų paspaudimas gali kaip nors padėti jiems patekti į trasą![ad_2]