[ad_1]

2020 m. Atostogų žibintų takas, data, laikas ir vieta

Pateikiant knygas „Padėkos diena“, „Juodasis penktadienis“, „Kibernetinis pirmadienis“ ir „Antradienis“, atostogų sezonas čia, Chattanooga, TN, yra įsibėgėjęs. Tačiau nors įprastai visą sezoną užpakalinėse kišenėse turėtume daugybę planų, dėl vykstančios COVID-19 pandemijos šiais metais viskas yra šiek tiek kitaip. Tačiau pandemija nesutrukdys švęsti. Vietoj to, eidami švęsti turime būti tik protingesni ir saugesni – būtent tai galime padaryti mėgaudamiesi savo miesto šventiniu žiburių taku. Bet kada 2020 metų atostogų takas? O kur jie tiksliai yra? Tai apimsime čia pat, kai apžvelgsime 2020 m. Atostogų žibintų kelio datą, laiką ir vietą.

[ LOOKING FOR MORE FUN ACTIVITIES IN AND AROUND CHATTANOOGA TN? FIND THEM ALL RIGHT HERE IN OUR AUTO SIMPLE BLOG ]

Viskas, ką reikia žinoti apie 2020 m. Atostogų žiburių taką Chattanooga TNanimacinis filmukas Kalėdų senelis, laikantis virtinę kalėdinių žiburių

Taigi, iš karto pašalinkime visas svarbias detales. Pradedantiesiems svarbu žinoti, kad norint mėgautis 2020 m. Atostogų žiburių taku nereikia laukti. Taip yra todėl, kad dabar vyksta 2020 m. Atostogų žiburių takas. Tiesą sakant, 2020 m. Atostogų žiburių takas vyks iki 2021 m. Sausio 17 d., Sekmadienio. Kalbant apie tai, kada galėsite jais mėgautis, jie bus apšviesti, kai tik bus pakankamai tamsu, kad juos pamatytumėte. Pagaliau 2020 m. Atostogų žiburių takas yra išplatintas visame mieste. Tiksliau, tako žemėlapį galite pamatyti čia. Be to, kalėdiniai žiburiai nėra vieninteliai dalykai, kuriais galima mėgautis keliaujant per 2020 m. Šventinį žiburių taką, nes take taip pat yra 12 kitų atostogų užsiėmimų – pavyzdžiui, fejerverkai, prekybos pasiūlymai, Kalėdų senelio susitikimai ir sveikinimai, gyva muzika ir dar daugiau, visa tai galima rasti spustelėjus aukščiau esančią nuorodą į „2020 Holiday Holiday Trail of Lights“.

Ir jei jums reikia aukštos kokybės naudotų automobilių, sunkvežimių ar visureigių, kad patektumėte į taką ir iš jo, susisiekite su mūsų darbuotojais čia, „Auto Simple“, Chattanooga, TN.

[ad_2]