[ad_1]

Dviračių sportas bėgant metams vis labiau populiarėja. Reguliariai atsiveria nauji dviračių takai, ir jūs galite lengvai rasti nuostabias vietas, kur pasivažinėti dviračiu. Tačiau jei kada nors bandėte pasiimti dviratį į kelionę, žinote, kaip sunku transportuoti dviratį, jei neturite tinkamos įrangos. Štai kodėl gauti vieną iš geriausia dviračių laikikliai rinkoje verta investicijų.

Nuo kablio ir bagažinės tvirtinimo iki stogo bagažinės dviračių laikikliai paverčia dviratį torto gabalu. Negana to, jūs taip pat galite būti tikri, kad dviratis pasieks jūsų kelionės tikslą vienu gabalu, nepažeisdamas transporto priemonės. Žemiau mes apibūdinome keletą geriausių dviračių laikiklių rinkoje ir įtraukėme keletą savybių ir aplinkybių, į kurias norėsite atsižvelgti pirkdami kitą dviračių laikiklį.

Automobilių dviračių laikiklių tipai

Yra keletas skirtingų rūšių dviračių laikiklių. Žinodami, koks dviračių laikiklis jums labiausiai tiks (ir kuris tiks jūsų transporto priemonei), galėsite susiaurinti galimybes.

Prikabinamas dviračių laikiklis

geriausi dviračių laikikliai

Tai gali būti populiariausias dviračių stovo stilius. Kaip galima spėti, ant prikabinamų dviračių laikiklių pritvirtinkite kablys transporto priemonės gale. Dauguma prikabinamų stelažų yra suderinami su 1,25 arba 2 colių imtuvais. Tada dviračius galite pakrauti ant dėklo formos dviračių laikiklio tvirtinimo elemento ir juos pritvirtinti.

Naujausius prikabinimo laikiklius galima sulankstyti arba pakreipti, kai jų nenaudojate. Tai ypač patogu, jei nenorite dažnai imti ir nuimti kabliuko stovo. Vienintelis jų trūkumas yra tai, kad jie pailgina jūsų transporto priemonę. Taigi, kai statote automobilį, turite nepamiršti pridėto krovinio gale.

Stogo dviračių bagažinė

geriausi dviračių laikikliai

Stogo montuojamos lentynos taip pat yra labai populiarios ir yra trijų tipų. Pirmasis yra žinomas kaip visa bagažinės sistema, tai reiškia, kad jį pritvirtinsite ant pliko savo transporto priemonės stogo. Antrasis atrodo kaip padėklas ir tvirtinamas ant jūsų automobilio gamyklinių stogo skersinių (darant prielaidą, kad jūsų transporto priemonė turi skersinius). Trečiasis ir paskutinis tipas turi prisisiurbiančius puodelius, kad jį būtų galima laikyti vietoje.

Mūsų ekspertų nuomone, yra tik du stogo bagažinės trūkumai. Pirmasis yra tas, kad jums reikės šiek tiek raumenų, kad galėtumėte pakrauti dviratį ant savo automobilio stogo (ir šiek tiek aukščio, jei turite Visureigis ar sunkvežimis). Antrasis yra tas, kad važiuodami į garažą, po medžiais ar bet kurioje kitoje vietovėje, kurioje yra mažas tarpas, turėsite prisiminti, kad dviračiai yra viršuje.

Ant bagažinės montuojamas stovas

geriausi dviračių laikikliai

Prie bagažinės pritvirtintos lentynos pritvirtinamos prie jūsų transporto priemonės naudojant diržų ir kablių sistemą. Kartu jie sukuria pakankamai įtampos, kad saugiai laikytųsi stovo (ir dviračių). Paprastai tai yra pigiausios ir daugiausiai rūpesčių nekeliančios galimybės.

Kadangi jie yra laikiniausi lentynos, jie turi nemažai trūkumų. Pradedantiesiems, jie neužsiblokuoja prie transporto priemonės, todėl jūsų dviračiams kyla didesnis pavogimo pavojus. Antra, ant pritvirtinto stovo dviračiai praranda prieigą prie savo transporto priemonės bagažinės. Taip pat bus sunkiau matyti pro galinio vaizdo veidrodį (a atsarginė kamera gali išspręsti tą problemą).

Galiausiai, jei važiuojant dviratis pasislenka aplink, yra tikimybė, kad bagažinė gali subraižyti jūsų transporto priemonę. Viskas, kas pasakyta, bagažinės laikikliai yra vis dar puiki mažų investicijų alternatyva dviračių nešiojimui automobilyje.

Galinių durelių pagalvėlės

geriausi dviračių laikikliai

Jei turite paimti, nešioti dviratį sunkvežimio lovoje yra galimybė. Bet jei norite, kad šis visiškai naujas, brangus dviratis būtų nepažeistas, gerai padarytumėte bagažinės dangčio pagalvėlę.

Šių trinkelių montavimas yra tortas: paprasčiausiai užklijuokite ją ant bagažinės dangčio ir padėkite dviratį į sunkvežimio lovą, pakabinę priekinį ratą. Tada apjuoskite saugos diržus aplink dviračio rėmą.

Aiškus trūkumas yra tas, kad bagažinės dangčio pagalvėlės nesuteikia tiek apsaugos ir palaikymo kaip kiti dviračių laikikliai. Jie taip pat kelia didesnę riziką, kad jūsų dviratis bus pavogtas, nors juos kabelių spyna užfiksuoti sunkvežimio lovoje esančiuose diržuose yra gana lengva. Tačiau šie kaladėlės yra tvirtas ir patogus būdas vairuoti kelis dviračius, jei turite sunkvežimį.

Savybės, į kurias reikia atsižvelgti perkant dviračių laikiklį

Panašus į tai, koks dviračio tipas jums yra geriausias, koks dviračių laikiklis jums bus geriausias, priklauso nuo jūsų konkretaus naudojimo atvejo. Štai keli dalykai, kuriuos reikia atsiminti apsiperkant.

Diegimo tipas

Pirmiausia paklauskite savęs: „Ar dviračių bagažinė tiks mano transporto priemonei?“ Turėdami visus skirtingus tipus (kablį, stogą, bagažinę ir trinkeles), turite rasti tą, kuris tinka jūsų automobilio dizainui. Tai pirmas žingsnis ieškant geriausio dviračių laikiklio.

Pavyzdžiui, jei vairuojate a hečbekas be prikabinimo, kablio tvirtinimo lentynos ir bagažinės dangčio pagalvėlės jums netinka. Turėsite susiaurinti paiešką iki stogo ar bagažinės lentynų.

Dviračių lizdų skaičius

Dauguma dviračių laikiklių bendrovių gamina produktus, kuriuose vienu metu telpa nuo dviejų iki keturių dviračių. Jei planuojate važiuoti dviračiu visai šeimai, turėtumėte ieškoti erdvios lentynos. Galinių durelių kaladėlės yra pačios talpiausios ir jose gali tilpti iki septynių dviračių.

Lengva naudoti

Taip pat svarbu pagalvoti, kaip lengva bus naudotis stelažu. Nenorite tokio, kuris jums skaudėtų galvą kiekvieną kartą, kai bandysite ant jo pritvirtinti dviratį. Visada valdo paprastumas.

Patogumas

Kai kuriuos stelažus patogiau naudoti ir montuoti nei kitus. Pavyzdžiui, patekti į savo bagažinės bagažinę su bagažinėje sumontuotu stelažu gali būti nepatogu. Tai nėra prikabinimo stovo problema, leidžianti pasvirti dviračiais ir atlaisvinti bagažinę. Pagalvokite, kaip dažnai naudosite dviračio bagažinę, ir pasirinkite tipą, kurį bus lengviausia naudoti.

Tvirtumas ir stabilumas

Tai yra vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Norite stabilios lentynos, kurioje dviračiai būtų laikomi. Paskutinis dalykas, ko norite, yra siūbuojantis dviratis greitkelyje! Tvirtumas yra dar vienas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti. Jūs norite stovo, kuris tarnautų metų metus. Taigi ieškokite tokio, kuris būtų pagamintas iš sunkiųjų medžiagų, kad būtų patvaresnis.

Paminkštinti saugos taškai

Norint, kad jūsų dviratis būtų nepaliestas, jums reikės stovo su paminkštintais saugos taškais. Tai užtikrins, kad nesubraižysite ir nepažeisite dviračio.

Kabelių fiksavimas

Fiksavimo trosai paprastai yra įmontuoti į stelažą arba pateikiami kaip atskiras priedas. Jie gali būti pagaminti iš audinio, plastiko arba metalo. Investuokite į patvarius, tvirtus fiksavimo kabelius, kad sumažintumėte pavogto dviračio tikimybę.

[ad_2]