[ad_1]

3 geriausi parkai Chattanooga TN

Nėra nieko geriau, kaip išvykti į lauką smagiam šeimos nuotykiui – ir nėra geresnės vietos šeimos nuotykiams lauke nei viename iš kvapą gniaužiančių parkų čia, Čatanuga, TN. Tačiau kai Chattanooga mieste ir netoliese yra tiek daug parkų, iš kur sužinoti, kuris parkas jums tinka? Na, mes padėsime jums tai išsiaiškinti čia, kai apžvelgsime tris geriausius parkus Chattanooga, TN.

[ LEARN MORE ABOUT EVERYTHING GOING ON IN CHATTANOOGA TN IN OUR AUTO SIMPLE BLOG ]

Coolidge parkas – 150 River Streetfontanas prie Coolidge parko

Pirmasis yra Coolidge parkas, esantis miesto šiauriniame krante, 150 River Street gatvėje. Jei niekada nebuvote Coolidge parke, galite būti vienintelis žmogus, kuris to nedarė. Taip yra todėl, kad Koididžo parkas yra bene geriausias parkas mieste dėl savo interaktyvaus vandens fontano, Walnut gatvės tilto (vieno didžiausių pasaulyje pėsčiųjų tiltų), laipiojimo uolomis sienos, karinio memorialo, didžiulės iškylos zonos, senovinės karuselės tai yra daugiau nei 100 metų ir yra netoli visų Šiaurės kranto restoranų ir parduotuvių – tai reiškia, kad kelionę į parką galite lengvai paversti dienos nuotykiu. Nepakenkia ir tai, kad Koididžo parkas yra Tenesio upės dalis.

Tenesio upės parkas – 4301 Amnicola plentas

Kitas yra Tenesio upės parkas, esantis 4301 Amnicola greitkelyje. Tenesio upės parke yra daugybė pėsčiųjų takų, žaidimų aikštelė, prieglaudos ir dviračių nuoma, žvejybos prieplaukos, valčių pandusai, iškylų ​​reikmenys, griliai ir dar daugiau.

„Enterprise South“ gamtos parkas – 190 vis dar tuščiavidurė kilpa

Paskutinis, bet tikrai ne mažiau svarbus yra „Enterprise South“ gamtos parkas, esantis adresu 190 Still Hollow Loop. Kita gamtos mylėtojų svajonė – ESNP gali pasigirti viskuo, ko reikia norint mėgautis puikia veikla lauke.

Ir jei jums reikia bet kokio naudotų automobilių, sunkvežimių ar visureigių, kad galėtumėte nuvykti į jūsų nuotykius lauke ir iš jų, susisiekite su mūsų darbuotojais čia, „Auto Simple“, Čatanuga, TN.

[ad_2]