[ad_1]

šoninis raudono „Ford Bronco“ vaizdas

Visais varomaisiais ratais ir priekiniais varomaisiais ratais

Išsirinkdami naudotą transporto priemonę turite priimti daugybę sprendimų. Ar norite kupė, sedano, visureigio ar sunkvežimio? Ar norite kažko nepaprastai taupaus degalų, ar jus labiau domina galia? Kokia bus spalva? Be visų šių sprendimų, turite nuspręsti, ar norite važiuoti priekiniais, ar visais varomaisiais ratais. Daugelis žmonių iš karto žino atsakymus į kelis pirmuosius klausimus, tačiau nuspręsti tarp priekinių ir visų varančiųjų ratų pavaros gali būti šiek tiek sudėtingiau. Turėdami tai omenyje, pažvelkime į visų varančiųjų ratų pavarą, palyginti su priekinių varančiųjų ratų pavara, kad sužinotume, kas jums tinka.

[ FIND MORE INFO ON WHICH USED MODEL IS RIGHT FOR YOU IN OUR AUTO SIMPLE BLOG ]

Kokie yra priekinių ratų pavaros privalumai?uždaryti priekinių ratų pavarą

Kai kurie žmonės gali bandyti pasakyti, kad vienintelis kelias yra visų varančiųjų ratų pavara, nes tai techniškai pažangesnė sistema, tačiau priekinių ratų pavara turi savo privalumų. Vienam, nes tai yra paprastesnė sistema, jį lengviau prižiūrėti ir pigiau. Jis taip pat lengvesnis už visų varančiųjų ratų ratą, o tai reiškia, kad dažnai gaunate geresnę dujų rida. Modeliai su priekiniais varančiaisiais ratais taip pat paprastai yra erdvesni, nes transmisijos tunelyje transporto priemonės gale nėra kupros. Priekiniai varantys ratai taip pat puikiai veikia esant sausoms ir lietingoms sąlygoms, taip pat lengvam sniegui.

Kokie yra visų varančiųjų ratų privalumai?

Tai nereiškia, kad visų varančiųjų ratų pavara neturi savo privalumų. Kadangi visi varantys ratai reiškia, kad visi jūsų ratai gali važiuoti, turėsite geresnį sukibimą bekelėje ir snieguotomis bei slidžiomis sąlygomis. Taigi, jei niekada nežinote, kokiomis važiavimo sąlygomis ar vietove susidursite, tikriausiai norėsite važiuoti visais ratais.

Jei norite sužinoti daugiau apie tai, kuri sistema jums tinka, arba jei norite gauti daugiau informacijos apie visus naudotus automobilius, sunkvežimius ir visureigius „Auto Simple“, Chattanooga, TN, susisiekite su mūsų darbuotojais.

[ad_2]