[ad_1]

patikrinkite variklio lemputę

4 patarimai, kaip apsaugoti naudotą transporto priemonės variklį

Galėtume ginčytis dėl to, kokia yra svarbiausia jūsų automobilio dalis dienomis ir dienomis. Jūs stabdote, akumuliatorius, pakaba, vairas – visa tai vaidina svarbų vaidmenį išlaikant jus kelyje ir nė vienas negalėtų dirbti be viso kito. Bet mes manome, kad daugelis sutiks, kad jūsų variklis yra vienas iš – jei ne – svarbiausios „Auto Simple“ naudotojo automobilio, sunkvežimio ar visureigio dalys, esančios Chattanooga, TN. Štai kodėl jūs turite padaryti viską, kas jūsų galioje, kad jūsų variklis būtų laimingas ir sveikas. Laimei, mūsų „Auto Simple“ ekspertai pateikė šį keturių patarimų, kaip apsaugoti naudotą transporto priemonės variklį, sąrašą. Vykdykite šiuos paprastus pasiūlymus ir niekada nereikės jaudintis dėl savo variklio.

[ LEARN MORE AUTOMOTIVE MAINTENANCE TIPS IN OUR AUTO SIMPLE BLOG ]

Keturi paprasti būdai, kaip užtikrinti ilgalaikį variklį jūsų turimame automobilyje, sunkvežimyje ar visureigyjekeičiantis aušinimo skystis

Vienas iš paprasčiausių ir svarbiausių dalykų, kuriuos turite padaryti, kad jūsų variklis veiktų tiek laiko, kiek jums reikia, yra alyvos keitimas. Mes jau apibūdinome priežastis, kodėl reguliariai keičiate alyvą, svarbu jau mūsų tinklaraštyje, tačiau, primename, reguliarus tepalų keitimas yra būtinas, kad jūsų naudotos transporto priemonės variklis būtų geriausios formos. Kitas paprastas būdas apsaugoti savo turimą transporto priemonės variklį yra reguliarus automobilio oro filtro keitimas. Tai gali atrodyti viena iš tų automobilių techninės priežiūros užduočių, kuri iš tikrųjų neatlieka nieko kito, tik kainuoja jums pinigus, tačiau būtina, kad jūsų variklis būtų švarus ir veiktų sklandžiai. Kitas paprastas būdas išlaikyti variklį švarų yra reguliariai keisti variklio kuro filtrą. Panašiai kaip oro filtras, kuro filtras veikia taip, kad jūsų variklyje nepatektų šiukšlių ir nešvarumų. Be to, kad variklis būtų švarus, taip pat turite įsitikinti, kad jis išlieka vėsus. Tai galite lengvai padaryti įsitikinę, kad aušinimo sistemoje visada yra pakankamai radiatoriaus skysčio.

Jei turite kokių nors klausimų, susisiekite su mūsų darbuotojais čia, „Auto Simple“, Chattanooga, TN.

[ad_2]