[ad_1]

Mūsų aistra slypi drifto pasaulyje ir esame linkę žiūrėti per daug dreifuojančių vaizdo įrašų. Mes parodėme jums, kokie yra geriausi „drift“ automobiliai, kai kurie „drift“ profesionalai, kurie vlog’o, kurį turėtumėte sekti, ir dabar mes jums pateikiame tai, kas, mūsų manymu, yra 15 geriausių visų laikų „drift“ vaizdo įrašų.

Nepraleiskime to iškarpos ir būtinai padėkime pedalą ant grindų. Čia yra mūsų populiariausių vaizdo įrašų rinkiniai mažėjančia tvarka. Neapgaudinėkite savęs ir pereikite prie aukščiausių pasirinkimų apačioje, nes nė vieno iš jų negalima praleisti!

15 – „DreamBig“ – Jake’as „DriftSquid“ Jonesas

Jake’as „DriftSquid“ Jonesas yra australų profesionalus dreiferis, kurį pristatėme mūsų 5 drifto vlogeriuose, kuriuos turėtumėte peržiūrėti, nes jis daugelį metų dokumentavo savo drifto gyvenimą. Šiame vaizdo įraše Jonesas savo 1000 AG galios „Nissan RB“ varomą BMW E92 M3 „RBM3“ pakelia vietiniu Australijos keliu.

# 14 – „Super Vision“ – matinis laukas – vizualinė šilumos banga

Mattas Fieldas dreifuoja „Formula Drift“ PRO serijoje su savo 1000 AG „Chevrolet C6 Corvette“. Šiame vaizdo įraše jis nuvažiuoja savo varžybų automobilį keliais Kalifornijos kanjono keliais, norėdamas pamatyti nuostabias netoliese esančias medžiagas.

# 13 – Badass latvis – Kristaps Bluss – ROBYWORKS

Latvijos profesionalus drifteris ir HGK lenktynių savininkas Kristaps Blussas demonstruoja savo drifto įgūdžius, kai vaidina apsaugos darbuotoją, kuris pamainoje žaidžia sim sim lenktynes. Tada jis eina tirti gabenimo konteinerio su „BMW E46 M3“ dreifuojančiu automobiliu, skirtu Long Byče, Kalifornijoje („Formula Drift Long Beach“). Tada Blussas įšoka ir susmulkina doko zoną automobilyje. Smagus siužetas ir epiniai drifto įgūdžiai sukuria įspūdingą dreifuojančio vaizdo „eyecandy“!

12 – „Drifting Crown Range“ – „Mad“ Mike’as Whiddettas – „Red Bull“

„Mad Mike“ Whiddettas yra bene perkamiausias pasaulyje drifteris. Jis turėjo „Formula Drift“ JAV, tačiau nuo tada jis persikėlė arčiau savo mylimų namų Naujosios Zelandijos. Jis netgi tapo „Formula Drift“ Japonijos čempionu dar 2018 m. Šiame vaizdo įraše jis susmulkino vieną vertinamą sukamąja varomąja „Mazda“ karūną Naujojoje Zelandijoje.

# 11 – grįžimas į Driftenbergą – Steve’as „Baggsy“ Biagioni

Steve’as Biagioni, dar žinomas kaip „Baggsy“ yra Didžiosios Britanijos drifto čempionas, kurį galbūt matėte Didysis turas mokydamas Richardą Hammondą drifto. Šis vaizdo įrašas yra dar šiek tiek įdomus pasakojimas, nes Baggsy vaidina ieškomą vairuotoją, bandantį išvengti policininkų savo 1200 AG galios „Nissan R35 GT-R“.

10 – pašalintas – Ryanas Tuerckas, Kristapsas Blussas ir Mattas Powersas – „Donut Media“

Mes jau minėjome Blussą ir jis nebus paskutinis kartas, kai jis bus šiame sąraše, bet Ryanas Tuerckas yra dabartinis „Formula Drift“ konkurentas, taip pat žinomas dėl unikalių internetą kuriančių unikalių versijų kūrimo ir Mattas Powersas yra buvęs „Formula Drift“ vairuotojas, kuris tapo kaskadininku. Aukščiau pateiktame vaizdo įraše trijulė įšoka į BMW E46 M3, BMW E92 M3 ir „Nissan 350Z“, kad susmulkintų aplink apleistą sovietų raketų bazę. Akivaizdu, kad atsiranda chaosas!

9 – „Eurofighter“ mūšis – Jamesas Deane’as ir Kristapsas Blussas – ROBYWORKS

Pažadėjau, kad Blussas paskutinį kartą nebuvo sąraše. Šis vaizdo įrašas yra toks geras, kad pateisino savo įrašą, kurį galite perskaityti ČIA. Neabejotinai geriausias pasaulio drifteris Jamesas Deane’as buvo Latvijoje renginyje „Rygos karalius 2020“, kur pilotavo savo HGK pastatytą „E92 Eurofighter“. Latvijoje gyvena „Bluss“ ir jo lenktynių parduotuvė „HGK Racing“, sukūrusi „Eurofighter BMW“ drifto automobilius. Du „E92 Eurofighters“ susibūrė ir praleido rimtų linksmybių šiame filme.

8 – „Quantum Drift“ – „Tanner Foust“ – „Rockstar Energy“

Įdegio putos turi stebuklingą geltoną vairą, kuris leidžia jam šokinėti iš transporto priemonės į transporto priemonę, žinoma, tam tikru būdu nukreipiant visas tas transporto priemones. Foustas dabar gali būti garsus ralio kroso vairuotojas, tačiau jo šaknys prasidėjo drifte, kai 2007 ir 2008 m. Jis laimėjo du „Formula Drift“ čempionatus. Šis stebuklingas vairas priverčia jį šokinėti nuo savo ralio automobilio prie savo „Formula Drift Passat“ ir net valtis kažkur ten. To negalima praleisti į šoną!

# 7 – RIP GT-4586 – Ryanas Tuerckas – „Spurga“ žiniasklaida

Ryano Tuercko „Ferrari 458 V8“ varomas „Toyota GT86“, „GT-4586“, gali būti vienas unikaliausių ten pastatytų dreifų. Šis vaizdo įrašas rodo svarbią dreifo pusę – kartais viskas nesiseka. Važiuodamas tikru „Ferrari 458“ fotoaparatu, Tuerckas „Tuerck’d“ jį įkalnės šone. Garsai, kuriuos skleidžia ši mašina, yra šlovingi!

# 6 – Juodasis penktadienis – Chrisas Forsbergas ir Ryanas Tuerckas – Hooniganas

Chrisas Forsbergas yra 3 kartus „Formula Drift“ čempionas, o tada, kai jį rėmė Hooniganas, jie atsitrenkė į apleistą „Hawthorne“ prekybos centrą Los Andžele, Kalifornijoje. „Forsberg“ draugas ir kolega „Formula Drift“ varžovas Ryanas Tuerckas sustoja linksmai praleidęs vaizdo įrašą įpusėjus kokiam nors tandemui.

5 – „BATTLEDRIFT 2“ – Steve’as „Baggsy“ Biagioni ir Daigo Saito – „Monster Energy“

Mes jau minėjome Baggsy anksčiau, bet Daigo Saito yra D1 „Grand Prix“ čempionas Japonijoje ir „Formula Drift“ čempionas JAV. Baggsy turi tą patį „Nissan R35 GT-R“ su „LSX V8“, išmušančiu 1200 arklio galių, kuriuos turėjo savo „Grįžti į Driftenbergą“ vaizdo įraše. Daigo turi „Lamborghini Murciélago“ automobilį. Sudėkite juos ir visa tai smagu.

# 4 – „Drift King of the Ring“ – Vaughnas Gittinas jaunesnysis – „Monster Energy“

Jei kada nors važiavote Niurburgringe bet kuriame vaizdo žaidime, mintis apie viso daikto dreifavimą tam tikru momentu turėjo kilti galvoje. Vaughnas Gittinas jaunesnysis susikrovė lagaminus į savo 900 AG „Monster Energy Ford Mustang RTR“ ir tai padarė.

3 – „Climbkhana“ – „Ken Block“ – „Toyo“ padangos

Kenas Blokas paėmė savo internetą skleidžiantį „Hoonicorn“ ir pritvirtino du turbokompresorius, kurių galia siekė 1400 AG. Kodėl? Nes jam reikėjo papildomos jėgos, kad jis galėtų įkopti į 14 000 pėdų aukštį „Pikes Peak“. Blokui nekyla jokių problemų, kad galingas Hoonicornas išeitų į dešinę!

2 – „BATTLEDRIFT“ – Vaughnas Gittinas jaunesnysis ir Daigo Saito – „Monster Energy“

„BATTLEDRIFT 2“ buvo mūsų 5 pasirinkimas, tačiau originaliame filme pasirodė „Saito“ ir „Formula Drift“ čempionas Vaughnas Gittinas jaunesnysis. Pagrindinė prielaida išlieka ta pati, išskyrus tai, kad vietoje „V8“ varomo „GT-R“ gausite rėkiantį 5,0 litro V8 „Mustang“. Šis mūšis yra tik grynas metalinio šoninio vaizdo pornografo pedalas!

1 – „Gymkhana 7“ – Kenas Blokas – Hooniganas

Jūs iš tikrųjų nemanėte, kad neketinu įtraukti „Gymkhana“ į sąrašą, ar ne? Manau, kad „Gymkhana 7“ yra vienintelis, tinkantis dreifuojančio vaizdo įrašo kategorijai. „Gymkhanas 1-6“ yra visi „Block“ ralio automobiliuose, tas pats pasakytina ir apie „Gymkhanas 8-9“. „Gymkhana 10“ yra mišrus krepšys su daugiausia ralio automobiliais, „Hoonicorn V2“, kuris rodomas „Climbkhana“, ir „Hoonitruck“.

Jums būtų sunku nematyti šio, kaip matė 54 milijonai žmonių. Vaizdo įraše Kenas Blockas Los Andželo gatvėmis ima specialiai sukonstruotą visų varomųjų ratų, turinčių 800 ir daugiau AG, pilną „Ford Mustang“. Tai šlovingas filmas kiekviename lygmenyje; automobilio valdymas, unikalūs triukai, nepaprasta transporto priemonė, kinematografija ir kt.

Geriausi visų laikų „Drift“ vaizdo įrašai

Kaip matote, kai kurie vairuotojai yra interneto auksas, o kai kuriais atvejais žiniasklaidos kompanija, filmuojanti, žino, kaip rasti auksą, nepaisant to, kas vairuoja. Bet kuriuo atveju tikimės, kad pavyko rasti pramogų iš mūsų nuotraukų geriausiems visų laikų „drift“ vaizdo įrašams.

 

[ad_2]