[ad_1]

„Buell“ motociklai grįžo! Dabartinė motociklų serija yra rankiniu būdu gaminama Grand Rapids mieste, Mičigane, netrukus pasirodys dar daugybė kitų. Taip, daugiau motociklų gamybos Amerikoje, įdomūs laikai.

„Buellas grįžo! Džiaugiamės galėdami sugrąžinti „Buell“ su šiuo nuostabiu super motociklų ir motociklų asortimentu. Mes pradedame nuo greičiausių amerikiečių gamybos motociklų, pagamintų JAV, todėl tai puiki pradžia! Kuriame šias platformas, kad galėtume rinktis daugiau turistinių ir nuotykių modelių, tada plečiame savo galimybes, kad būtų konkurencingi su kitais pasauliniais prekės ženklais. Aistringa „Buell Nation“ gali vėl augti ir klestėti “. -pasakė Billas Melvinas, „Buell Motorcycles“ generalinis direktorius.

Buell istorija

2020 m. Pradžioje EBR („Eric Buell Racing“) įsigijo „Buell“ prekės ženklą iš „Harley-Davidson“, kuris jo nenaudojo nuo 2009 m. Galų gale, vyras, kuris pardavė pradinį „Buell“ turtą, kai HD leido jį paleisti, ir vėl 2015 m., Kai EBR buvo priversta likviduoti savo turtą, dabar valdo EBR ir „Buell Motorcycles“ pavadinimą. Tas žmogus yra Billas Melvinas.

Erikas Buellas nebėra susijęs su EBR ar „Buell Motorcycles“, tačiau šiuo metu dirba su elektrinių motociklų ir dviračių kompanija Degalai.

2021 m. „Buell 1190RX“Ateities „Buell“ motociklai

„Buell Motorcycles“ planuoja iki 2024 metų modelio pateikti į rinką 10 motociklų modelių, o tai yra didelis užsakymas! Netrukus į rinką planuojama pristatyti „purvo“, „dual sport“, „Touring“ ir „cruiser“ modelius su darbais su vidutinio ir mažo darbinio tūrio varikliais ir netgi elektriniu modeliu.

2021 m. „Buell 1190SX“Dabartiniai „Buell“ motociklai

Šiuo metu „Buell“ gamina aukštos kokybės 1190 platformos dviračius. Jie, žinoma, turi firmines „Buell“ savybes – degalus rėme, perimetrinius stabdžių rotorius, išskirtinį valdymą ir didelę arklio galią. Dabartiniai modeliai apima „1190RX“, „1190SX“ ir „1190HCR“, taigi specialiais dviračiais galima važiuoti takeliais, gatvėmis ir kalneliais.

2021 m. „Buell 1190HCR“Mesti koją per naują Buellą

Pirmasis didelis „Buell“ motociklų reinkarnacijos pasirodymas bus „Daytona“ dviračių savaitė 2021 m, Kovo 4-15 d., „J&P Cycles Destination Daytona Mega“ parduotuvėje.

Iki tol galite patikrinti, ką „Buell“ turi parduotuvėje BuellMotorcycle.com.

(Jei esate „Buell“ gerbėjas, taip pat įvertinsite šį nuostabų įprotį.)

[ad_2]