[ad_1]

„Wilson Electronics“ ilgą laiką buvo lyderis ląstelių stiprintuvų rinkoje ir panašu, kad taip yra ir toliau. Nauja „weBoost“ paskirties RV produktas suteikia namų mobiliojo ryšio stiprintuvo galią RV, sausumos ir „vanlife“ rinkoms.

Ar kada nors sustojote stovyklavietėje, kad atliktumėte darbus, ir nustatėte, kad geriausiu atveju „wifi“ yra dėmėtas ir lėtas? Ar kada nors radote tą puikią nuotolinio stovyklavietės vietą, kurioje yra tik tiek korinio signalo, kad gautumėte tekstą, bet norite, kad turėtumėte visas duomenų paslaugas, kad galėtumėte pabūti ilgiau? „WeBoost Destination RV“ gali būti tik atsakymas į šiuos varginančius gyvenimo kelio scenarijus.

„Besitęsiant pandemijai, vis daugiau žmonių kreipiasi į RV kaip saugų, atsakingą būdą keliauti ir patekti už keturių namų sienų“, – sakė „Wilson Electronics“ generalinis direktorius Bruce’as Lancasteris. „Paskirties RV yra akivaizdus pasirinkimas tiems, kurie nori užtikrinti stiprų ląstelių signalą bet kuriame koriniu ryšiu prijungtame įrenginyje, nesvarbu, kur tą mėnesį yra„ namai “.

„weBoost Destination RV Cell Booster“

„Wilson Electronics weBoost Destination RV“ korinis stiprintuvas„WeBoost Destination RV“ ląstelių stiprintuvas veikia su visais pagrindiniais mobiliojo ryšio tinklais Šiaurės Amerikoje ir yra parengtas 5G. Tai jums reiškia tai, kad ji veiks su jūsų dabartine korinio ryšio paslauga ir bus ateities įrodymas bent ateinančius 10 metų.

Didelė naujiena apie šį korinį stiprintuvą yra ta, kad ji suteikia jums namų daugiabučio stiprintuvo galią pakuotėje, kuri puikiai tinka visoms įvairioms gyvenamosioms patalpoms. „WeBoost Destination RV“ naudoja „weBoost Home MultiRoom“ stiprintuvą ir išorinę anteną ant 25 pėdų teleskopinio stulpo, kad užtikrintų didelį pelną, tiksliau – 65 dB maksimalų padidėjimą.

„Wilson Electronics weBoost Destination RV“ korinis stiprintuvasKas yra dėžutėje:

  • ląstelių stiprintuvas
  • vidinė antena
  • išorinė kryptinė antena su tvirtinimo detalėmis
  • 25 pėdų teleskopinis stulpas
  • maitinimo šaltinis ir kabeliai

„Wilson Electronics weBoost Destination RV“ korinis stiprintuvas jus sugrąžins 649,99 USD. Nors tai nėra nebrangu, jis yra aukso vertės, jei tai leidžia būti produktyviam gyvenant mobiliuoju RV / sausumos / vanlife gyvenimo būdu. Jau nekalbant apie „Netflix“ bingimą, kai tik norite.

Nesunku sužinoti, ar „weBoost Destination RV“ bus jums naudinga, nes „Wilson Electronics“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Kartu su 2 metų garantija čia sunku suklysti.

[ad_2]