[ad_1]

12 000 svarų vertės „Warn“ gervė, debiutavusi „Termor“ bekelei pritaikytame pikape, dabar prieinama daugumoje „Ford Super Duty“ pikapų. Tai „Ford Performance Parts“ gervė yra visiškai išbandytas smūgio metu ir jį galima įsigyti naujame sunkvežimyje gamykloje arba įsigyti pas pardavėją už naujus ir 2020++ Super Duty.

Šią gervę galite užsisakyti iš naujo sunkvežimio iš gamyklos dabar, o maždaug balandžio 8 d. – iš vietos atstovybės dabartiniam sunkvežimiui arba naują iš aikštelės.

„Ford Performance Parts Warn Super Duty Gervė“

„Warn“ „Ford Performance Parts“ gervė

Ši gervė pagaminta „Warn Industries“, ją galutinai surenkant Clackamas mieste, Oregone. Jis siūlo sintetinį kabelį, belaidžius ir laidinius valdiklius, taip pat su „hawse“ priekine lova ir tvirtinimo elementu, kad jis būtų integruotas į „Super Duty“ buferį.

Yra dvi didelės priežastys, kodėl galite naudoti šį 3000 USD atnaujinimą naudodami panašią antrinės rinkos parinktį. Pirmasis yra tas, kad jūs galite jį finansuoti įsigydami naują sunkvežimį ir kad jam bus suteikta ta pati garantija. Antrasis yra tai, kad jis buvo visiškai pritaikytas ir išbandytas smūgiais, todėl žinote, kad jis puikiai veiks su transporto priemonės aušinimo ir saugos sistemomis.

Ar perkant a Įspėti M12-S, Įspėkite „Zeon 12-S“, ar panašios talpos gervė už mažiau pinigų veikia? Tikriausiai. Ar jis būtų toks pat geras ar net geresnis? Gal būt. „Ford Performance Parts Warn Winch“ raktas yra tai, kad jis sukurtas ir išbandytas specialiai šiai programai.

Ši „Ford Performance Parts“ gervė tiks 2020 m. Ar naujesniems „Ford Super Duty“ (išskyrus F450) 4 × 4 sunkvežimiams su 7.4L dujomis V8 ir 6.7L dyzeliniais V8, kai šie sunkvežimiai pasirenkami su dviem baterijomis ir dviem 397 amperų generatoriais.

„Warn“ „Ford Performance Parts“ gervėOEM gervės

Vienintelė kita panaši programa yra „Mopar Rubicon Warn Winch“, panaši į Įspėkite „Zeon 8-S“, ir grąžins jums 2 090 USD (1 595 USD už gervę, 450 USD už laikiklį ir 45 USD už „fairlead“ rinkinį).

„Ram“ savo „Power Wagon“ gamykloje siūlo unikalią „Warn“ gervę, tačiau jos negalima įsigyti kituose „Ram“ sunkvežimiuose.

[ad_2]