[ad_1]

Taip pat galima nepastebėti vieno iš svarbiausių bet kurios transporto priemonės komponentų. Padangos yra vienintelis jūsų automobilio sąlyčio su žeme taškas. Jie prisideda prie jūsų transporto priemonės valdymo ir eksploatacinių savybių (jau nekalbant apie sukibimą). Nors jūsų atsarginės padangos paprastai yra pakankamos, jos dažnai yra pirmasis dalykas, kurį turėtumėte apsvarstyti, kaip atnaujinti. Antrinės rinkos padangos suteikia jums didžiulį sprogimą, kai reikia padidinti važiavimo našumą. O jei turite visureigį ar krosoverį, turite daug pasirinkimo galimybių geriausios visureigio padangos rinkoje.

Kadangi dauguma visureigių yra skirti važiuoti nuo grindinio iki purvo, yra padangų kiekvienai situacijai. Yra padangų, kurios gali pagerinti komfortą ir valdomumą kelyje, tokių, kurios tinka bet kokiam orui, ir tokios, kurios veikia purvą, akmenis ir bet kokią kitą vietovę, kurią galite rasti.

Geriausios SUV padangos šiandien rinkoje

Mes apžiūrėjome rinką, norėdami rasti geriausias įmanomas visureigių padangas. Tarp bandymų transporto priemonėje ir daugybės vartotojų apžvalgų surinkimo mes surinkome geriausius variantus, kurie padės jums rasti tinkamas visureigio padangas. Taigi, nesvarbu, ar norite sureguliuoti posūkius, pagerinti važiavimą lietaus ir sniego metu, ar nuvažiuoti nuo kelio, mes turime jums žudikų rinkinį visureigių padangų.

Pirkėjo vadovas: Kaip išsirinkti geriausią visureigio padangą

Toliau pateikiamos kelios pagrindinės aplinkybės, kurias norėsite nepamiršti rinkdamiesi geriausias visureigių padangas savo konkrečiai transporto priemonei ir naudojimo atvejui.

Dydis

Jei nesiekiate padangų dydžio, šis klausimas yra gana paprastas. Galite tiesiog pasižiūrėti dydį, nurodytą jūsų padangų šonuose, ir nusipirkti tokio paties dydžio. Jei planuojate didėti, viskas tampa šiek tiek sudėtingesnė. Didesnių padangų tarpui gali prireikti kėbulo ar pakabos pakėlimo. Be to, įsitikinkite, kad jūsų ratų šuliniuose bus visas posūkio spindulys su jūsų padangomis. Nedaugelis dalykų kelia daugiau nerimo, nei girdėti, kaip staigiai pasukus padangos šlifuojasi prie sparnų.

Daugeliui gamintojų patinka „Michelin“ ir BF Goodrichas Turėkite padangų dydžių lenteles ir skaičiuotuvus, kurie padės jums nustatyti, kokio dydžio padangų jums reikia. Jei vis dar turite klausimų, nedvejodami kreipkitės į vietinį mechaniką ar padangų atstovybę, kad jie įvertintų jūsų poreikius. Asmeninis vertinimas yra ypač naudingas, jei planuojate pakelti savo važiavimą. Tai leidžia patyrusiam specialistui atkreipti dėmesį į jūsų transporto priemonę ir išsiaiškinti, kiek turėsite laisvo atstumo ir kokio dydžio padangas galėsite išvalyti.

Jei planuojate važiuoti su didesnėmis padangomis, atminkite, kad sunkesnė padanga padidins jūsų transporto priemonės svorį. Didesnis svoris reiškia mažesnę dujų ridą. Didesnės padangos taip pat pakels jūsų transporto priemonę aukščiau nuo žemės, o tai taip pat gali sumažinti jūsų degalų sąnaudas. Išskyrus atvejus, kai specialiai norėtumėte padidinti prošvaisą rimtai bekelei, tikriausiai norėsite ieškoti padangų rinkinio, kuris jūsų visureigiui nepridės daug aukščio ar svorio.

geriausios visureigio padangos

Vairavimo sąlygos ir padangos tipas

Rinkoje yra maždaug tiek padangų, kiek yra būdų naudoti visureigį, todėl įsitikinkite, kad gautos padangos yra pritaikytos tam, kaip planuojate jas naudoti.

„Performance Padangos“

Jei planuojate savo visureigį naudoti tik kelyje, fotografuokite, norėdami rinktis efektyvių padangų rinkinį, pavyzdžiui, „Michelin“ „Latitude Sport 3“. Šios padangos yra tiekiamos su didelio našumo visureigiais. Jei ieškote sklandesnio važiavimo su geresniais posūkiais ir valdymu ant grindinio, tokios padangos yra kelias. Jie dažnai sportuoja žemesnio profilio protektoriais, kad kuo labiau sumažintų kelio triukšmą, ir yra skirti sumažinti pasipriešinimą riedėjimui ir maksimaliai taupyti degalus.

Viso sezono padangos

Jei gyvenate rajone, kuriame vyrauja šilti orai, būtų gera idėja naudoti visasezonines padangas. Allezoninės padangos bus panašios į našumo padangas, ir jos dažnai turi daug panašių savybių. Pagrindinis skirtumas yra tas, kad visos sezoninės padangos yra specialiai sukurtos taip, kad užtikrintų našumą įvairiomis oro sąlygomis. Viso sezono žymėjimas reiškia, kad šios padangos yra skirtos naudoti esant aukštesnei nei 44 laipsnių F. temperatūrai. Geriausiai jos veikia vasarą, pavasarį ir rudenį, yra skirtos mesti vandenį ir gerai veikti įvairiuose šiltuose kraštuose.

Jie turi tvirtesnę gumą nei visų orų ar žieminės padangos, o tai padidina ilgaamžiškumą, tačiau ši guma sukietės žemesnėje nei 44 laipsnių temperatūroje, o tai gali sukelti didesnę slydimo riziką esant šaltesnei temperatūrai, ledui ar sniegui.

Žieminės padangos

Jei gyvenate šaltesniame klimate, žiemos ar sniego padangos yra tinkamas būdas. Kadangi žieminės padangos pagamintos iš minkštesnės gumos, šaltoje temperatūroje jos išliks minkštos. Guma nesustiprės žemesnėje nei 44 laipsnių F temperatūroje, todėl ji geriau sukibs su asfaltu ir ledu nei padangos su kietesne guma. Jie taip pat lieja vandenį ir gerai slenka. Kadangi jie skirti naudoti šaltu oru, ši minkšta guma greitai nusidėvės, kai bus naudojama vasaros mėnesiais.

SUV žieminės padangos

Padangos visoms oro sąlygoms

Šios padangos sukurtos derinant žieminių padangų ir visų sezonų padangų savybes. Šių padangų guma yra tvirtesnė už žiemines, tačiau minkštesnė už visasezonines. Tai reiškia, kad padangos gerai sukimba esant šaltesnei temperatūrai, tačiau atšilus orams ne taip greitai susidėvi. Jos nėra tokios patrauklios kaip žieminės padangos ir nėra tokios patvarios kaip visų sezonų padangos, tačiau jei gyvenate rajone, kuriame oras visus metus keičiasi nepaprastai ir nenorite investuoti į du padangų komplektus, jie Tai puikus pasirinkimas.

Greitkelio padangos

Šios padangos paprastai pasižymi visų sezonų protektoriaus raštu ir yra suprojektuotos su patvariais gumos ir protektoriaus raštais, atspariais dilimui. Jei visureigį naudojate kelionėms ant šaligatvio ar kasdien važinėjančių keleivių, tai puiki galimybė. Sklandus važiavimas ir mažas kelio triukšmas leidžia juos puikiai naudoti kelyje.

Universalios padangos

Šiek tiek tvirtesnės nei jūsų standartinė greitkelio padanga, universaliosiose padangose ​​paprastai yra mažiau lamelių nei užmiestyje. Jie paprastai pasižymi protektoriaus raštu su sutampančiais blokais, kad padidintų ir visureigio sukibimą. Jie puikiai tinka vairuotojams, kurie didžiąją laiko dalį praleidžia kelyje, tačiau retkarčiais pateks į gruntą ar gaisrinį taką.

Visureigės padangos

Vairuotojams, kurie bekele važiuoja taip dažnai, kaip ir kelyje, visureigės padangos yra puikus pasirinkimas. Ši padanga turi didesnius protektoriaus blokus ir daugiau protektoriaus tarpų. Tai suteikia visureigiams geresnį sukibimą bekelėje. Sukurtos žvyrui, smėliui ir lengvam purvui, šios padangos suteikia galimybę važiuoti bekele, agresyviai, patogiai ir ilgaamžiai bei minimaliai kelia triukšmą.

Purvo reljefo padangos

Jei esate purvinas, norėsite surasti porą purvo vietovių. Šios padangos pasižymi itin agresyviais protektoriaus raštais su platesnėmis tuštumomis ir didesnėmis kilpomis, kad sukibtų su giliu purvu ir smėliu. Protektorius linkęs bėgti ir per šonus. Tai suteikia daugiau sukibimo su giliu purvu ir suteikia agresyvesnę išvaizdą. Be to, šoninės sienos yra sustiprintos, kad apsaugotų nuo pradūrimų ir plyšimų. Šių padangų trūkumas yra tas, kad jos paprastai prideda nemažai kelio triukšmo ir vibracijos, palyginti su visureigėmis ar universaliomis padangomis.

visureigio purvo reljefo padangos

Kaina ir ilgaamžiškumas

Priklausomai nuo jūsų padangų poreikių, padangų komplektas gali kainuoti nuo 100 USD iki kelių šimtų vienai padangai. Vidutiniškai turėtumėte sugebėti rasti daug padangų nuo 100 iki 200 USD.

Pirkdami būtinai patikrinkite padangos ilgaamžiškumą. Turėtumėte sugebėti išgauti iš padangos 6–8 metus (ir tikrai pakeiskite padangas po 10 metų). Jei turite specialią padangą, pavyzdžiui, žieminę, greičiausiai gausite mažiau rida dėl minkštesnės padangos. Be to, purvą ir visureigį dažniausiai reikia keisti, nes greičiausiai juos dažniau važiuosite bekele.

Dažnai užduodami klausimai

Koks yra geriausias visureigių padangų ženklas?

Yra daugybė puikių visureigių padangų markių. Jei nesate tikri, su kuo eiti, pažvelkite į kai kuriuos labiau žinomus prekės ženklus, tokius kaip „BF Goodrich“, „Michelin“ ar „Bridgestone“. Šios įmonės turėjo daug laiko patobulinti savo gaminamas padangas ir turi milijonų mylių patirtį. Jie taip pat paprastai turi puikias garantijas savo padangoms, todėl mažai tikėtinu atveju, jei kažkas negerai, jie linkę kurti savo gaminio atsargines kopijas ir susitvarkyti.

Tai nereiškia, kad į mažiau žinomų padangų markes neverta žiūrėti. Ateinantys žmonės linkę kurti naujoves ir gali pasiūlyti savybių ar junginių, kurių kiti didesni prekės ženklai gali ne. Jie taip pat dažnai siūlo tvirtas garantijas savo produktams.

Jei ieškote konkretaus padangų rinkinio, pasidomėkite internetu ir sužinokite, ar galite rasti naudotojų atsiliepimų (ar ekspertų sąrašų), norėdami sužinoti savo potencialių naujų padangų privalumus ir trūkumus.

Kokia yra geriausia visų sezonų padanga sniegui?

Jei ieškote padangos, skirtos važiuoti specialiai sniegu ir ledu, mes rekomenduotume naudoti padangas visoms oro sąlygoms arba žiemą. Šios padangos pasižymi minkštesniais mišiniais nei visų sezonų padangos. Tai neleidžia padangai sustingti ir prarasti sukibimą esant labai šaltai temperatūrai.

Kiek ilgai tarnauja visureigių padangos?

Vidutiniškai dauguma visureigių padangų turėtų tarnauti maždaug nuo šešerių iki aštuonerių metų, o dauguma padangų turėtų būti pakeistos praėjus daugiausiai 10 metų arba kai protektorius yra nusidėvėjęs iki 2/32 colio. Didelio našumo padangas, žiemines ir purvo reljefo padangas gali tekti pakeisti greičiau, atsižvelgiant į tai, kaip sunkiai jomis važinėjate.

Jei įdomu, kiek ilgai tarnaus jūsų padangos, patikrinkite gamintojo garantiją. Tai gali atspindėti produkto ilgaamžiškumą pagal tai, kiek laiko gamintojas mano, kad jis tarnaus. Padangos, kurioms taikoma didesnė garantija, tarkime, 80 000 mylių, turėtų suteikti daugiau rida nei padangos, kurių garantija yra 30 000 mylių.

Ar turėčiau pirkti padangas iš atstovybės?

Pirkti padangas iš atstovybės gali būti patogiau. Paprastai galite pasirinkti savo padangas ir jas sumontuoti tuo pačiu metu, kai keičiate alyvą ar planuojamą techninę priežiūrą.

Neigiama pirkimo iš atstovybės pusė yra tai, kad tai riboja jūsų padangų pasirinkimo galimybes. Dažnai apsiribosite tik originalios įrangos padangomis, taigi, jei norite kažko unikalesnio ar specializuoto, galbūt geriau apsipirkti kur nors kitur.

[ad_2]