[ad_1]

2022 m. „Cadillac CT4-V Blackwing“ ir 2022 m. „Cadillac CT5-V Blackwing“ VIN 001 ką tik nuriedėjo per Barrett-Jackson aukciono bloką. Abu šie momentiniai kolekciniai sedanai parduodami be rezervo, o visos pajamos bus skirtos labdaros organizacijai „Juodoji ambicija“. Pirmasis visų „Blackwing“ automobilių paskirstymas po išlygų atidarymo 2021 m. vasario 1 d. buvo išparduota vos per kelias valandas, todėl aukcione šios prekės taip pat buvo karštos prekės.

„Cadillac Blackwing“ automobiliai

Neseniai „Cadillac“ pristatė „Blackwing“ automobilių premjerą, nes jie buvo paruošti bėgiams paruoštiems itin galingiems sedanų CT4 ir CT5 variantams. Šie du 2022 m. Modeliai yra aukščiausio lygio prabangūs amerikietiški didelių arklių automobiliai. „CT4-V Blackwing“ turi 3,6 l V-6 variklį su dviem turbinomis su 472 AG, o „CT5-V Blackwing“ raumenys kartu su 6,2 l V-8 su 668 AG.

„„ Blacking “vardas reprezentuoja pačius geriausius„ Cadillac “inžinerijos, meistriškumo ir technologijos rodiklius. Naujieji „CT4-V Blackwing“ ir „CT5-V Blackwing“ remiasi gerbiamu prekės ženklo palikimu, užtikrinančiu aukščiausio lygio vairavimo patirtį ir dar labiau juos pakelia “. – sako Brandonas Vivianas, „Cadillac“ vyriausiasis inžinierius.

„Cadillac CT4-V Blackwing“ ant kelio

Atsižvelgiant į skubėjimą elektromobilių link, tai gali būti paskutiniai „Cadillac“ pasiūlymai su aukštos kokybės „Dino“ sulčių varikliais. Iš pradžių „Cadillac“ apribojo šių dviejų sedanų rezervavimą iki 250 kiekvieno modelio 2022 metų modeliams ir greitai išparduotas per kelias valandas.

„Cadillac CT4-V Blackwing“ važiuoja camo trasa
„V-6“ varomas „2022 Cadillac CT4-V“ yra paruoštas bėgiams.

„Cadillac Blackwing CT4-V“ ir „CT5-V“

„Blackwing Cadillac“ interjeras

„Cadillac Blackwings“ prasideda nuo 59 990 USD už CT4-V ir 83 995 USD už CT5-V. Kaip „VIN 001“ ir labdaros automobiliai, dažniausiai pasirenkami visi varpai ir švilpukai. Laimėjęs konkurso dalyvis galėjo pasirinkti 6 pavarų mechaninę arba automatinę 10 pavarų kombinaciją kartu su kitomis trasos veikimo galimybėmis, tokiomis kaip anglies keramikos stabdžiai, vikšrinių savybių duomenų registratorius ir anglies pluošto spoileris.

Dažnai šie „labdaros automobiliai“ atneš žymiai daugiau nei MSRP, dažnai siekia daugiau nei milijoną dolerių. Šie „Blackwing“ automobiliai pralenkė tą aukštą ženklą, tačiau vis tiek surinko daug lėšų. „Cadillac CT5-V“ parduotas už 265 000 USD, o „CT4-V“ – už 165 000 USD.

„Cadillac“ žmonės teigia, kad pirmieji „Blackwings“ iš gamyklos išskris 2021 metų vasaros pradžioje.

„Cadillac 2022 CT5-V Blackwing“ camo
Pripūtęs V-8 variklis maitina 2022 m. „Cadillac CT5-V Blackwing“.

Barrett-Jackson

„Barrett-Jackson“ aukcione reguliariai siūlomi nauji modeliai su pirmuoju, labai pageidaujamu 001 VIN. Šiuos automobilius ji siūlo neimdama jokio komisinio mokesčio, todėl visos pajamos tiesiogiai skiriamos nusipelniusiems labdaros organizacijoms. Šiais metais aukcione labdarai buvo surinkta 5,8 mln. USD, o 2022 m. „HUMMER EV Edition 1 VIN 001“ – 2,5 mln. USD. Aukcionuose už įspūdingas sumas taip pat aukcione pasirodė patys pirmieji 2 durų „Ford Bronco“ ir „Mustang Mach 1“.

„Barrett-Jackson“ pirmininkas ir generalinis direktorius Craigas Jacksonas pažymėjo, kad „šie modernūs prabangūs sedanai sujungia galingiausius kada nors pagamintus„ Cadillac “variklius su įspūdinga pakaba, kad nustatytų naują komforto ir našumo standartą. Šios dvi pirmosios serijos transporto priemonės, kaip paskutinės „Cadillac“ su gamykline 6 laipsnių mechanine pavarų dėže, yra geidžiamos kolekcinės mašinos ateinančioms kartoms “.

2022 m. „Cadillac CT4-V“ ir „CT5-V Blackwings“
Abu „Cadillac Blackwings“ su VIN 001 buvo parduoti 2021 m. Kovo mėn. „Barrett-Jackson“ kovo aukcione.

„Juodųjų ambicijų“ labdara

Aukcionas turėtų priversti Pharrellą Williamsą dainuoti dar vieną „Happy“ chorą, nes pajamos iš abiejų „Cadillac Blackwing“ pardavimų bus skirtos ne pelno organizacijai „Black Ambition“, kur jis dirba patarėju. Juodosios ambicijos ilgalaikė vizija yra tai, kad įtraukus verslumas būtų naujas įprastas dalykas. Teigiama, kad labdara yra įsipareigojusi išlyginti ne baltaodžių verslininkų konkurencijos sąlygas, suteikdama jiems finansavimą, galimybes, patarimus ir galimybes. Atrodo tikslinga paskelbti šį pranešimą per Juodosios istorijos mėnesį, ar ne?

Atsižvelgdamas į ribotą turimų „Blackwings“ skaičių ir tiesioginio aukciono karščiavimą, kas žino, už kiek parduos šis kelių spektaklių žvaigždžių duetas? Bet mes žinome, kad pirkėjai bus pirmieji trasoje su šiais legendiniais ieškomais „Cadillac“.

Aukcionų skelbimai:

2022 m. „CADILLAC CT5-V BLACKWING VIN 001“

2022 m. „CADILLAC CT4-V BLACKWING VIN 001“

„Cadillac Blackwing“ logotipas

[ad_2]