[ad_1]

BRP kuria „Rotax“ modulinę elektrinę pakuotę, kurią pradėsime matyti jų transporto priemonėse maždaug po dvejų metų ir kuri bus siūloma visose savo transporto priemonėse iki 2026 m. Taip, tai reiškia, kad netrukus turėsime visiškai elektrinį „Ski Darykite sniego motociklus, „Can-Am UTV“, „Alumacraft“ valtis ir dar daugiau.

Pagalvokite, koks nuostabus bus šių transporto priemonių momentinis sukimo momentas ir beveik tylus važiavimas laukinėje gamtoje! Be abejo, bus įdomu sužinoti, kaip BRP sprendžia diapazono / akumuliatoriaus ilgaamžiškumo problemas ir padidintą šių transporto priemonių svorį.

Can-Am utvBRP eina elektrine

BRP yra 5 milijardų dolerių vertės 75 metų įmonė, kurianti produktus daugiau nei 130 šalių. Galite juos pažinti dėl jų „Snow-Do“ ir „Lynx“ sniego motociklų, „Sea-Do“ ir „Can-Am“ elektrinių transporto priemonių ar „Alumacraft“, „Manitou“, „Quintrex“ valčių. BRP šiandien paskelbė, kad per ateinančius 5 metus investuos 300 mln. USD, kad iki 2026 m. Pabaigos būtų elektrifikuota visa esama produktų linija.

Planas yra naudoti savo „Rotax“ variklių prekės ženklą, kad būtų sukurta modulinė elektrinė jėgainė, kurią galima naudoti visose transporto priemonių pasiūlose. Įkroviklis ir akumuliatorių paketai bus sukurti savo namuose Kanadoje. Inverterio ir elektrinių variklių technologijos bus sukurtos Austrijoje.

„Can-Am“ 3 ratukasBRP elektros kelionė iki šiol

BRP jau keletą metų žaidžia elektrinėje erdvėje, tačiau šiandienos naujienos tai pakelia į daug didesnį lygį. BRP savo elektrinę kelionę pradėjo 2019 m. Įsigijęs „Rotax Sonic E-Kart“ ir įsigydamas „Alta Motors“, aukščiausią elektrinių motociklų gamintoją. Taip pat 2019 m. BRP pristatė visą e-koncepcijos transporto priemonių seriją, tačiau šios koncepcijos dar neatėjo į rinką.

Koks „BRP EV“ produktas jus labiausiai jaudina? Asmeniškai norėčiau pamatyti tokį „dirtbike“ gaminį, kokį siūlo „Alta Motors“, nes tai buvo tikrai įspūdingos mašinos.

sea-doo

„Polaris“ gali patekti pirmiausia

Turime pažymėti, kad „Polaris“ jau dalyvauja visoje elektrifikavimo programoje ir netgi turi trumpesnį laiko planą, o iki 2025 m. Visoms transporto priemonėms bus siūloma elektros energija. („Polaris All All On On Powersports“ elektrifikacija su nuline motociklų partneryste) Laikas parodys kuri įmonė pirmauja rinkoje ir vis dėlto randa sėkmę. Kaip vartotojai, netrukus turėsime daugybę elektrifikuotų „powerports“ galimybių, o tai yra įdomu.

[ad_2]