[ad_1]

Pirmasis grynas elektromobilis iš „Porsche“ ką tik buvo įtrauktas į „Porsche Drive“ prenumeratos ir nuomos programą. Tai reiškia, kad dabar galite išsinuomoti „Porsche Taycan“ dienai, savaitei ar mėnesiui, priešingai, jei turite pasirašyti dvejų ar ilgesnių metų transporto priemonės nuomos sutartį.

Be „Taycan“ papildymo, „Porsche Drive“ programa taip pat plečia savo teritoriją. Šiuo metu programą galima rasti Atlantoje, Finikse, San Diege ir Los Andžele. Dabar ji plečiama, įtraukiant daugiau Kalifornijos – „Irvine“, „Monterey“, „San Francisco“ ir „San Jose“, taip pat įtraukiant Hiustoną, TX.

„Pagalvokite apie„ Porsche Drive “kaip apie„ sportinį automobilį kaip paslaugą “, patogų skaitmeninį būdą pasiekti„ Porsche “patirtį“, – sakė „Porsche Cars North America, Inc.“ prezidentas ir generalinis direktorius Kjellas Gruneris. koncepciją, kartu su savo pardavėjais sukūrėme sprendimą žmonėms, kurie nori trumpesnio ir lankstesnio priėjimo. Mes visada norime pasveikinti naujus savo prekės ženklo draugus, o tai, kad 80 proc. „Drive“ klientų yra „Porsche“ naujokai, yra programos sėkmės ženklas “.

„Porsche Drive“ programa

„Drive“ prenumeratos programa prasidėjo kaip „Porsche“ bandomoji priemonė Atlantoje dar 2017 m. Nuo to laiko ji tapo bendra įmone su „Porsche“ atstovybėmis, kurios teikia paslaugas savo teritorijose. „Porsche Drive“ prenumeratos programoje yra trys pagrindiniai pasiūlymai: kelių transporto priemonių abonementas per mėnesį, vienos transporto priemonės prenumerata 1-3 mėnesiams ir transporto priemonių nuoma trumpesniam laikotarpiui.

Visos paslaugos yra valdomos per „Porsche Drive“ programa. Programoje galite pasirinkti transporto priemonę, suplanuoti „nuomą“ ir netgi suplanuoti konsjeržo paslaugas atsiėmimo ir išvežimo metu.

„Porsche Drive“ prenumeratos „Taycan 4S“ įvadas„Porsche Drive Taycan“ auka

Iš pradžių „Taycan 4S“ bus siūlomas kaip vienos transporto priemonės prenumerata, o ne į kelių transporto priemonių programą. Mėnesinis „Porsche Taycan 4s“ mokestis yra 3250 USD, tai yra maždaug 20% ​​daugiau nei kainuoja automobilio 2 metų nuomos mėnesio išlaidos. Jei norite išsinuomoti mažiau laiko, galite mokėti už 335 USD per dieną 1-3 dienas arba 295 USD per dieną daugiau nei 4 dienas.

Galinį ratą varantį „Taycan“ taip pat bus galima įsigyti vėliau šį pavasarį. Jis bus siūlomas kaip vienos ar kelių transporto priemonių prenumerata. Vienos transporto priemonės „Taycan“ mėnesio abonementas už galinius varomus ratus kainuos 2500 USD.

„Porsche Drive“ registracija ir mokesčiai

Norėdami dalyvauti „Porsche Drive“ programoje, turite atsisiųsti programą, turėti namų adresą programos aptarnavimo srityje ir kreiptis dėl narystės. Narystė priklauso nuo foninio patikrinimo ir reikalauja 595 USD aktyvavimo mokesčio. Jei užsiregistruosite 3 mėnesių ar ilgesnei prenumeratai, aktyvavimo mokestis neteks.

„Porsche Drive“ programa šiuo metu turi 6 „Porsche“ transporto priemones; 718, 911, „Panamera“, „Macan“, „Cayenne“ ir dabar „Taycan“. Programa yra ne tik pradedanti vairuoti tikrai pasaulinės klasės transporto priemones, bet ir įtikinanti, nes į fiksuotą mėnesinį mokestį įeina visos eksploatavimo išlaidos (techninė priežiūra, degalų / įkrovimas, draudimas ir pan.

(Į visas kainas neįskaičiuoti mokesčiai ir rinkliavos.)

[ad_2]