[ad_1]

Mokslinės fantastikos „Star Trek“ franšizė gali būti viena unikaliausių šou versle. Reikalingas automobilių entuziastas (ir mokslinės fantastikos mėgėjas), turėdamas daugiau nei 800 televizijos epizodų ir 13 filmų biblioteką, žino, kad yra daugybė akimirkų, kai kai kurios žymios transporto priemonės sukuria kameją. Mes norėjome žengti dar vieną žingsnį ir sudaryti 10 geriausių „Star Trek“ automobilių (ir sunkvežimių) atlikti vaidmenį „Star Trek“ visatoje.

10 geriausių „Star Trek“ automobilių ir sunkvežimių

„Star Trek“ gyvas kaip tiesioginė transliacija, sindikacija ar pakartojimas nuo 1960-ųjų. Daugybė televizijos serialų ir filmų yra rodomi nuo „Enterprise“ serijos 2100-ųjų vidurio iki 2300-ųjų pabaigos su naujausia serija „Picard“. Erdvėlaiviai, pervežimai ir pažangios technologijos yra įprasta nuo epizodų iki epizodų ir filmų iki filmų, tačiau tai nereiškia, kad mūsų laikų automobilių perlas neatsiranda čia ir ten.

1936 m. „Ford“ 67 modelis („Star Trek“: „Voyager“, „The 37’s“, S2E1)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

Pirmasis „Star Trek: Voyager“ antrojo sezono epizodas prasideda tuo, kad įgula aptinka rūdis kosmose. Kadangi neįmanoma surūdyti kosmose, kai trūksta deguonies, jie tyrinėja ir randa 1936 m. „Ford Model 67“, plaukiantį kosmose. Epizodas įsimintinas ir dėl savo siužeto. Įspėjimas apie spoilerį: galite tiesiog sužinoti, kas nutiko Amelijai Earhart.

1977 m. „Volkswagen Type 2“ („Star Trek“: „Voyager“, „Ateities pabaiga“, S4E8-E9)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

Tai bus ne vienintelis kartas, kai sąraše pamatysite epizodą „Ateities pabaiga“. Nemažoje epizodo dalyje Tomas Paris ir Tuvokas pabėgo kartu su kviestine žvaigžde Sarah Silverman Raino Robinsono vaidmenyje. 1977 m. „Volkswagen Type 2“ furgonas yra asmeninė Robinsono transporto priemonė, kuria jie naudojasi, kad išvengtų sunkios padėties.

1931 m. „Cadillac V-12“ („Star Trek“: originali serija, „Veiksmo gabalas“, S2E17)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

Ši klasika sukuria savo epizodą antrojo sezono epizode „Veiksmo gabalas“, kuriame „Enterprise“ įgula atranda planetą, kuri pati vadinasi kažkokia 1920-ųjų gangsterių kultūra. Šioje scenoje tiek kapitonas Kirkas, tiek Spockas yra nebūdingai apsirengę 1920-ųjų apdarais, o fedoros vairavo 1931-ųjų „Cadillac V-12“.

1971 m. „Ford LTD Country Squire“ („Star Trek“: „Voyager“, „11:59“, S5E23)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

Penktojo sezono „11:59“ serijoje kapitonas Janeway įgulai pasakoja apie istorinę savo šeimos asmenybę – Shannoną O’Donnellą. Jos manymu, O’Donnellas padėjo sukurti unikalią istorinę struktūrą. Didžioji dalis epizodo buvo sukurta praeityje kartu su Shannonu O’Donnellu ir prasideda nuo to, kad ji pateko į sparno lenktuvą su 1974 m. „Ford Mustang II“. Ji pataikė į „Mustang“ su savo 1971 m. „Ford LTD Country Squire“. Avarija, deja, suluošina jos neužvedamą automobilį, užklupdama ją mieste ir padėdama istorijai vystytis.

1995 m. „Dodge RAM“ („Star Trek“: „Voyager“, „Ateities pabaiga“, S4E8-E9)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

Antrosios kartos „Dodge RAM“ sunkvežimis galėjo būti žinomas dėl to, kad vejasi tornadus populiariausiame filme „Twister“ ir mažame ekrane kaip Chucko Norriso važiavimas filme „Walker, Texas Ranger“, tačiau jis taip pat pasirodė „Star“ epizode. Kelionė: „Voyager“. Epizode „Ateities pabaiga“ „Voyager“ įgula sugrįžta į 90-ųjų Žemę. Dramatiško „Phaser“ susišaudymo metu Tomas Paris ir Tuvokas pasislėpė už „Dodge RAM“, kol jį neišgarino fazerio šūvis.

Argo („Žvaigždžių žygis: Nemesis“)

„Star Trek Nemesis Argo“

„Žvaigždžių žygis: Nemesis“ nėra vienas mylimiausių „Naujosios kartos“ filmų epochos filmų, tačiau jame yra viena šauni akį traukianti visureigė. „Enterprise“ įgula ima signalą, kuris, kaip žinoma, sklinda tik iš androidų, tokių kaip pagrindinis veikėjas Duomenys. Kapitonas Picardas, Data ir Worfas leidžiasi į konkrečią planetą, kad surastų signalo šaltinį. Norėdami įvykdyti savo misiją, trijulė įšoka į keltuvą, kuriame įrengta ši unikali visureigis, kai kurioms vairavimo scenoms, kurios yra papildoma premija.

1975 m. „Chevrolet C-10“ („Star Trek IV: kelionių namai“)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

„Star Trek IV: Voyage Home“ yra viena komiškiausių visų „Star Trek“ visatos serijų ar filmų dalių. Įmonės įgula turi keliauti laiku atgal, kad surastų kuprotųjų banginių ir, laimei, surastų du akvariume San Franciske. Ten jie pradeda keistą draugystę su banginių biologu. Tas banginių biologas daktaras Gillianas Tayloras pasiima Captiną Kirką ir Spocką savo 1975 m. „Chevrolet C-10“ bandydamas išgelbėti banginius.

Reaktorius („Star Trek“: originali serija, „Duona ir cirkai“, S2E25)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

Antrojo originalios serijos sezono „Duona ir cirkai“ epizode „Enterprise“ aplanko planetą, paremtą Romos imperija, tačiau naudojant XX a. Technologijas. Šioje planetoje yra futuristinis automobilis, vadinamas Jupiteris 8. Šis automobilis iš tikrųjų buvo 6-ojo dešimtmečio parodomasis automobilis „The Reactor“, kuris iš esmės buvo 1956 m. „Citroën DS“ važiuoklė, varoma „Chevrolet Corvair“ varikliu. Transporto priemonė rodoma epizodinėse televizijos laidose, taip pat televizijos reklamoje.

1969 m. „Chevrolet Camaro“ („Star Trek: Voyager“, „Vis a Vis“, S4E20)

10 geriausių „Star Trek“ automobilių

„Voyager“ pilotas Tomas Paris yra Žemės istorijos mėgėjas ir tik tikslinga, kad jis dirba specialia transporto priemone. Ketvirtojo sezono epizode „Vis a Vis“ 1969 m. Camaro vaidina antraplanį aktorių. Epizodo pradžioje Paryžius dirbo „Camaro“ 1960-ųjų garažo „holodeck“ programoje, užuot rūpinęsis medicinos studijų pareigomis. Epizodo pabaigoje jis kviečia savo būsimą žmoną romantiškai praleisti vakarą automobilyje.

1965 m. „Chevrolet Corvette Stingray“ („Star Trek 2009“)

geriausi „Star Trek“ automobiliai

Vienas iš mėgstamiausių „Star Trek“ automobilių turi būti šis „Stingray“, kurį vairuoja garsiausias visų kapitonas – kapitonas Jamesas Tiberiusas Kirkas. Pirmajame JJ Abramo perkraunamame filme „Žvaigždžių žygis 2009“ jaunasis Jamesas T. Kirkas dramatiškai pavogė 65-ojo „Corvette“ iš savo patėvio, norėdamas nuvaryti jį nuo uolos šono. Tikrieji „Trekkies“ ištrintos scenos dėka žino, kad automobilis iš tikrųjų priklausė jo tėvui George’ui Kirkui, mirusiam filmo atidarymo scenoje.

„Star Trek“ automobiliai: futuristiniai favoritai ir šauni klasika

Taigi, kaip matote, „Star Trek“ visatoje yra daugybė šaunių transporto priemonių. Atrodo, kad „Star Trek: Voyager“ buvo židinys jo transporto priemonėms su keliais žymiais modeliais. Holodecką debiutavęs „Žvaigždžių žygis: nauja karta“ meilės sulaukė tik iš specialiai pastatyto bagažo bekelėje.

Šis sąrašas yra tik pradžia. Galėtume toliau pasakoti apie „Blink-and-you-miss-it-2008“ „Aptera 2e“ „Žvaigždžių žygyje 2009“, kai Kirkas šnekučiavosi su McCoy apie „Kobayashi Maru“ testą. Arba 1967 m. „Dodge Coronet“ yra „Star Trek: The Original Series“ epizode. Esmė ta, kad „Star Trek“ visata yra automobilių entuziastų aukso kasykla, jei žinote, kur ieškoti. Taigi, kai kitą kartą leisitės į tolimąjį kosmoso kampą, laikykite atmerktas akis.

[ad_2]