[ad_1]

Nesvarbu, ar pereisite į gyvenimą kelyje, ar tobulinsite savaitgalio kario pabėgimo transporto priemonę, kemperių statyba yra nuobodi ir daug laiko užimanti nuo to momento, kai pasukate tuo keliu. Laimei, „Vanspace 3D“ programinė įranga yra skirta padėti jums vizualizuoti prieš kuriant.

„Vanspace 3D“ apžvalga

Kai kelias buvo mažiau nuvažiuotas, #vanlife tapo vis populiaresnis ir dabar jį palaiko didelė pramonė, turinti begalę galimybių, gyvenimo būdą ir nuolat besiplečiantį produktų katalogą. Sparčiai populiarėjantis „vanlife“ gyvenimo būdas taip pat suteikė platformą bendruomenei ir dalinosi idėjomis apie išradingus erdvę taupančius įsilaužimus ir patarimus, kaip gyventi geriausią savo gyvenimą kelyje.

„Vanlife build-out“ yra „Tetris“ žaidimas. Kaip savo 1500 kvadratinių pėdų gyvenimą sutalpinate į pristatymo furgoną? Jūs neturite. Bet su kantrybe, tikslumu ir „Vanspace 3D“ sukurta programinė įranga, galite imituoti diegimus, kol rasite sau tinkamiausią.

Naudodamiesi „Vanspace 3D“, vartotojai gali pasiekti daugiau nei 100 iš anksto sukurtų maketų ir (arba) būti labai kūrybingi ir sukurti savo idealų mikroautobuso konstrukciją – visa tai kainuoja mažiau nei 20 USD.

Pasirinkite savo transporto priemonę

„Vanspace 3D“ apžvalga

Mano nuomone, geriausia „Vanspace3D“ programinėje įrangoje yra gaminių ir modelių įvairovė, iš kurių vartotojai gali pasirinkti imituojamą kūrimą. Bibliotekoje yra daugiau nei 15 mikroautobusų važiuoklių kompanijų, kurių kiekviena siūlo įvairius skirtingo ilgio ir aukščio modelius, pradedant žymiuoju „Mercedes Sprinter“ ir baigiant galinguoju „Iveco“ (ko, deja, negalime turėti čia, JAV).

Galite naudoti programinę įrangą, kad pagamintumėte keletą furgonų, atitinkančių jūsų matmenų kriterijus ir tai, ko ieškote pertvarkydami, tačiau „Vanspace3D“ programinė įranga neturėtų pakeisti atskirų transporto priemonių tyrimų: dujų rida, pavara, patikimumas, bendrosios priežiūros ir bijota kainų etiketė. Nepamirškite prieš traukdami gaiduką apmąstyti, kokį kraštą planuojate įveikti jūs ir jūsų furgonas, nes norėsite pasverti 2WD, AWD ir 4WD variantus.

Imituotas pastatymas

„Vanspace 3D“ apžvalga

Niekada daug nežaidžiau „The Sims“ žaidimo, tačiau „Vanspace3D“ programinė įranga kelia nostalgiją imituojamam pasaulio žaidimui.

Pasirinkęs „Ford Transit“, skyriau laiko susipažinti su vartotojo valdikliais. Ekrano apačioje slinkdavau po įvairiausius variantus: aksesuarus, langus, baldus, lovų rėmus, maišytuvus ir „Dometic“ šaldytuvus. Pasirinkti elementai, pvz., Šaldytuvai, kranai, kriauklės, pagalvės ir dar daugiau, turėjo nuorodas į atitinkamus „Amazon“ puslapius ir nedidelę informaciją apie produktą.

Kilnojamasis skydelis valdė furgono vaizdą ekrane, atsirado papildoma valdymo plokštė, leidžianti išmatuoti ir padėti daiktus aplink furgoną. Viršutiniame kairiajame ekrano kampe turėjau valdymo juostą su galimybėmis pasukti ir keisti daiktus, skrieti aplink furgoną, daryti ekrano kopijas ir perjungti furgono sienas ir pertvarą. Laikydamasis „Van Options“ nustatymų, aš galėjau pakeisti vidinės sienos, lubų ir grindų medžiagą ir spalvą bei išorinius dažus.

Po kelių pirmųjų klaidų ir pradinės praktikos tai buvo „plug and play“.

Pasirinkus elementą kartu su valdymo skydeliu, pasirodo medžiagos ir spalvų paletė. Medžiagos apima plyteles, medį, audinį ir dar daugiau skirtingų raštų, spalvų ir apdailos. Kiekvienas daikto komponentas, pavyzdžiui, spintelės, gali būti pakeistas: durys, stalviršiai ir pati spintelė.

Pirmiausia nusprendžiau užbaigti kūrimą prieš keisdamas bet kokio spalvą ir medžiagą. Man tai buvo prasminga. Negalėčiau dažyti kiekvienos spintelės iškart po montavimo; Aš laukiau, kol jie visi bus įdiegti.

„Vanspace 3D“ programinės įrangos apžvalga

Papildomos privilegijos

Prieiga prie „Vanspace3D“ programinės įrangos buvo „cakewalk“, nors pati programinė įranga užmušė mano nešiojamojo kompiuterio baterijos veikimo laiką. Jis prieinamas tiek „Mac“, tiek „Windows“ su trimis skirtingais leidimais, pagrįstais įgūdžių lygiu ir papildomomis funkcijomis.

Vykdydamas pirkimo instrukcijas, gavau tris el. Laiškus: kvitą, vartotojo vardą ir slaptažodį bei nurodymus, kaip pasiekti internetinę paskyrą ir „van-build“ projektavimo programinę įrangą. Per kelias dienas po mano pirkimo Michelle ir Willas, „Vanspace3D“ įkūrėjai, atsiuntė kelis el. Laiškus, kuriuose registravosi, siuntė patarimus ir uždavė klausimus dėl biudžeto.

Ir jei nesate „pasidaryk pats“ tipas, bet norite įvertinti skirtingus mikroautobusų modelius ir modelius, įvairias medžiagas ir dizaino išdėstymą, kuriuos kiti jau yra sukūrę, vartotojai gali atsisiųsti pridėtus 100 ir daugiau iš anksto sukurtų konstrukcijų per internetinę paskyrą.

Be to, programinės įrangos vadovėliai ir trys papildomos medžiagos rinkiniai, kuriuos gavau, buvo apgalvoti ir lengvai sekami. El. Knygos „Galutinis biudžeto stebėjimo skaičiuoklė“, „Atskleistas 4 984 JAV dolerių vertės„ Van Build “ir„ 14 keistų patarimų iš visą laiką dirbusio vanliferio “leido man pažvelgti į gyvenimo būdą iš vidaus – apšviesti tiek potencialą, tiek realybę.

„Vanspace“ 3D vaizdas

Aišku, apsiginklavęs sąsiuviniu, pieštuku ir liniuote, aš parengiau gausų grubių juodraščių ir furgonų dizainą, kuris niekada nepasiteisino. Bet niekada anksčiau negalėjau pažvelgti į vidų ir įsivaizduoti, kaip mano gyvenimas iš tikrųjų atrodys peržengęs dvi dimensijas.

Naudodami „Vanspace 3D“ programinę įrangą, vartotojai gali perjungti vaizdą į pastato vidų ir apsižvalgyti. Galite pajusti, ką siūlo jūsų pastatyta erdvė ir ko vis dar gali prireikti.

„Vanspace 3D“ yra intuityvus mikroautobusų vizualizavimo / planavimo įrankis. Jis siūlo paprastus valdiklius, daugybę transporto priemonių ir konstrukcijos variantų, įspūdingą įtraukiantį 3D 3D vaizdą ir kainuos tik 19 USD.

[ad_2]