[ad_1]

Didvyriška pirmųjų reaguotojų komanda išgelbėjo porą po to, kai jų sunkvežimis rėžėsi per Malado tarpeklio tilto, esančio 84-oje valstybinėje valstijoje, Idaho turėklą. 2004 m. „Ford F-150“ vilkdamas a „Flagstaff Super Lite RV“ priekabą rado kabanti tik viena priekabos saugos grandinė. Iki kanjono grindų buvo maždaug 100 pėdų – kritimas, kuris greičiausiai būtų reiškęs mirtį sunkvežimio keleiviams, porai ir 2 šunims.

„Tai buvo milžiniškos komandos pastangos, kuriomis greitai reaguota ir kurios iš tikrųjų parodė mūsų pirmųjų reaguotojų bendruomenės atsidavimą ir mokymą”, – sakė kapitonas Davidas Nethas iš Aidaho valstijos policijos 4-osios apygardos Jerome. „Tam mes mokomės ir ruošiamės, tačiau kai tai įvyksta ir žmonių gyvenimas tiesiogine prasme pakyla į pusiausvyrą, reikia visų kartu dirbančių žmonių, o paskui ir kai kurių.

sunkvežimis nuo tilto kabo priekabos saugos grandineAidaho valstijos policija atvyko į įvykio vietą tarp 84 rytų į rytus 146 kilometro posto metu apie 14.42 val. Jiems pavyko per kelias minutes surinkti pirmųjų reagavusiųjų komandą. Specialiųjų operacijų gelbėjimo komanda (SORT) „Magic Valley“ paramedikai vos per 6 minutes sugebėjo nukentėjusiesiems pasiekti gelbėtoją.

Apie tai pranešė įvykio vietoje buvę liudininkai; „Sunkvežimis ir kemperis suko link dešiniojo peties barjero, tada nuėjo į kairę, kol sunkvežimis slydo kairės pusės atitvarais. Po to sunkvežimis nuvirto per tiltą, kemperiu užblokavus abi į rytus nukreiptas juostas. Tik saugos grandinė, pritvirtinta tarp sunkvežimio ir kemperio, neleido sunkvežimiui nukristi “.

sunkvežimis nuo tilto kabo priekabos saugos grandinePirmasis įvykio vietoje buvęs valstybės karvedys galėjo kalbėtis su sunkvežimio viduje esančia pora ir pasiekti, kad jie būtų budrūs ir nebūtų sunkiai sužeisti. Tada jis prie kabančio pikapo pritvirtino papildomas grandines – nuo netoliese esančio pusiau sunkvežimio vairuotojo -, kad apsaugotų kabantį pikapą, kol atvyks gelbėjimo ekipažai.

„Rappel“ komanda sugebėjo pakelti sunkvežimio porą ir saugiai pakelti juos į tilto saugumą. 67 metų vairuotojas vyras ir 64 metų keleivė moteris buvo užsisegę saugos diržus, kurie padėjo išvengti sužeidimų ir nenukristi nuo kabančio sunkvežimio. Jie abu patyrė gyvybei pavojingų traumų, tačiau buvo greitai nugabenti į vietos ligoninę įvertinti.

Be to, kabančiame pikape buvo ir du šunys. Abu buvo išgelbėti ir sunkių sužalojimų nebuvo.

sunkvežimis nuo tilto kabo priekabos saugos grandineŠūksnis visoms reaguojančioms agentūroms, kurios šį herojų gelbėjo taip sėkmingai: Idaho valstijos policija, Goodingo apygardos šerifo pavaduotojai, Goodingo apygardos EMS, Goodingo priešgaisrinė tarnyba, Goodingo kaimo priešgaisrinė tarnyba, Džeromo miesto priešgaisrinė tarnyba, „Air St Luke’s“, Aidahas. Žuvis ir medžioklė, Jerome apygardos šerifo biuras.

sunkvežimis nuo tilto kabo priekabos saugos grandine(„Magic Valley“ paramedikų nuotraukos ir Aidaho valstijos policijos pranešimo spaudai informacija.)

[ad_2]