[ad_1]

Moterys, slaugančios automobilius (arba „WiAC“) yra oficiali „Auto Care“ asociacijos bendruomenė, kuri siekia sujungti, įgalinti moteris ir konsultuoti moteris automobilių priežiūros pramonėje. „WiAC“ yra įvairi grupė, kuriai priklauso parduotuvių savininkai ir technikai. Tačiau didžioji dauguma narių yra įmonių verslininkės, dirbančios dalių gamintojams. Nesvarbu, į kokį segmentą šios moterys patenka, „WiAC“ didžiuojasi teigiamai pakeisdama savo gyvenimą. Jie siūlo specializuotą programavimą ir unikalius renginius savo nariams, kuriuos palaiko „Auto Care“ asociacija.

„WiAC“ kas mėnesį rengia „Bookish Club“, kuriame dalyvavo specialus svečias Karynas Schoenbartas, „NPD Group“ generalinis direktorius ir „Mom.BA“: esminiai verslo patarimai iš vienos kartos į kitą.  (Jessica Finnerty ekrano kopija)
„WiAC“ kas mėnesį rengia „Bookish Club“, kuriame dalyvavo specialus svečias Karynas Schoenbartas, „NPD Group“ generalinis direktorius ir „Mom.BA“: esminiai verslo patarimai iš vienos kartos į kitą. (ekrano kopija: Jessica Finnerty)

Reikšmingos stipendijos

Kadangi dauguma pagrindinių programų yra siūlomos nemokamai, „Moterys, teikiančios automatinę priežiūrą“, keičia gyvenimą susitikimai ir renginiai. Jie siūlo tvirtą Mentorystės „Circle Mixers“ mentorystės programa ir informaciniai „Bookish“ klubo susitikimai. Be to, „WiAC“ remia moterų ateitį automobilių priežiūros pramonėje teikdama finansinę paramą jaunoms moterims stipendijų programa.

Moterys, teikiančios automatinę priežiūrą, skiria kelias stipendijas aukštųjų mokyklų ir vidurinės klasės studentėms, siekiančioms karjeros automobilių priežiūros pramonėje. Įkurta 2004 m., Stipendijų programa išaugo nuo 2000 USD iki daugiau nei 100 000 USD, kasmet paskirstomų – tai įspūdingas žingsnis palaikant moteris, teikiančias automatinę priežiūrą.

Nors 2020 m. Ekonominiai sunkumai buvo visuotinai pastebimi, „WiAC“ bendradarbiavo su „Garage Gurus“ ir sukūrė didžiausią rėmimo renginį organizacijos istorijoje. Iš viso 53 moterys buvo apdovanotos daugiau nei 140 000 USD stipendijomis grynaisiais arba įrankių rinkiniais.

Pastaba: įsitraukite į veiksmą! Moterų, turinčių automatinę priežiūrą, pateikimo terminas paraiška stipendijai gauti yra 2021 m. kovo 31 d.

2020 m. Kasmetinės lyderystės konferencijos dalyvės (nuotrauką pateikė „Auto Care“)
2020 m. Kasmetinės lyderystės konferencijos dalyvės. (nuotrauka: Auto Care)

Ką veikia „WiAC“

Be mentorystės ir vis didesnės stipendijų programos, „WiAC“ taip pat pripažįsta meistriškumą per savo apdovanojimus. Tai apima metų moterų apdovanojimus ir rinkodaros komunikacijos apdovanojimus.

Moterys, teikiančios automatinę priežiūrą, siekia „įtraukti ir atspindėti platesnę moterų, dirbančių automobilių priežiūros srityje, bendruomenę, o mes toliau plečiame savo galimybes, kad mūsų bendruomenė būtų įtrauki ir toli siekianti visoje mūsų pramonėje“. Turėdami bendruomenę, atspindinčią milijonus moterų, dirbančių visuose šios pramonės sektoriuose, jie mano, kad daugiau moterų galės pasinaudoti tuo, ką daro.

Vienas atvejis, kai „WiAC“ pasiekė platesnę auditoriją, buvo vasario mėnesį surengusi savaitę trukusią Moterų automatinės priežiūros savaitę (už šį renginį mokama). Kas paprastai yra asmeninė lyderystės konferencija; grupė sėkmingai surengė daugybę užsiėmimų, laimingų valandų ir informacinių užsiėmimų, kuriuose galėjo dalyvauti virtualūs konferencijų lankytojai.

Moderuoja Stacey Miller iš „Auto Care Association“, „Moterų automatinės priežiūros savaitėje“ diskusijoje dalyvavo: Michelle Tansey iš Dubclinic, Kristin Grons iš Brake Parts Inc., Lauren Beaulieu iš Advance Auto Parts ir Jacqueline Rodriguez iš Parts Authority (Jessica Finnerty ekrano kopija) )
Moderuoja Stacey Miller iš „Auto Care Association“, „Moterų priežiūra“ savaitės diskusijoje dalyvavo: Michelle Tansey iš Dubclinic, Kristin Grons iš Brake Parts Inc., Lauren Beaulieu iš Advance Auto Parts ir Jacqueline Rodriguez iš Parts Authority. (ekrano kopija: Jessica Finnerty)

Kitų dosnumas

Vykdomajam komitetui „Women in Auto Care“ vadovauja savanoriai. Jie dosniai skiria laiko palaikyti grupės misiją kartu su „Auto Care“ asociacijos darbuotojų pagalba.

Kai „WiAC“ toliau auga ir vystosi, jie nori sustiprinti savo pasiūlymus moterims automobilių priežiūros pramonėje. Suinteresuotos šalys gali paaukoti „Moterų, turinčių automatinę priežiūrą“, stipendijų fondui arba tapti rėmėju organizacijos. Moterys, užsiimančios „Auto Care“, tikslas – teigiamai paveikti moteris ir būti paramos sistema automobilių priežiūros pramonėje.

Jei jus domina „WiAC“ ryšys, prisiregistruodami galite pasirinkti gauti jų naujienlaiškį ir papildomus pranešimus jų interneto svetainėje arba galite siųsti juos el. paštu [email protected].

Papildomi resursai

Be moterų, kurioms taikoma auto priežiūra, buvo sukurtos ir kitos grupės moterų, užsiimančių automobilių prekyba. Pavyzdžiui, „Real Deal Revolution“ ištisus metus rengia įvairius seminarus, kuriuose moterys mokomos apie lipdymą, suvirinimą ir kita. The Jessi Combs fondas ir SEMA verslininkės tinklas taip pat siūlo stipendijas ir paramą moterims automobilių pramonėje.

Interneto ir socialinės žiniasklaidos dėka moterys, užsiimančios automobilių pramone, gali lengvai susisiekti su kitais visame pasaulyje. Daugelis moterų, pavyzdžiui, Sarah “Bogi” Lateiner iš MotorTrend “All Girls Garage”, yra aktyvios internete. Bogi kas savaitę rengia laimingas valandas, apklausdamas visas pramonės moteris. Be to, praėjusiais metais ji savo parduotuvėje priėmė keletą „Moterų, turinčių automatinę priežiūrą“ narių. Pradedant moterimis ir verdančiomis moterimis, socialinė žiniasklaida gali suburti pasaulio pramonę kur kas mažesniu mastu.

Nesvarbu, ar esate technikas, mechanikas ar net verslo verslininkė, dirbanti detalių gamintojams, jums gali padėti įvairiausios su automobiliais susijusios grupės. Tokios organizacijos kaip „WiAC“ ir kitos padeda moterims labiau pasitikėti savimi, kvalifikuoti ir teigiamai progresuoti karjeroje.

[ad_2]