[ad_1]

Švęsdama 70 metų (7 dešimtmečius) „Land Rover“, bendrovė ketina atiduoti 7 visiškai pritaikytus gynėjus 7 skirtingoms ne pelno organizacijoms visoje JAV. Programa vadinama„Defender Above and Beyond Service Awards“ir nominacijos prasideda dabar ir baigiasi liepos 27 d.

„Defender transporto priemonės dešimtmečius buvo naudojamos įvairioms humanitarinėms reikmėms visame pasaulyje. Neseniai grįžę į JAV norėjome išplėsti šį palikimą„ The Defender Above & Beyond Service Awards “apdovanojimais ir švęsti organizacijas, žinančias bendruomenės vertę. ir važiuokite daryti su jais didelių dalykų “, – sakė Joe Eberhardtas,„ Jaguar Land Rover North America “prezidentas ir generalinis direktorius. „Per pastaruosius metus mus įkvėpė nesibaigiantys žmonių, kurie įkūnija„ Land Rover “dvasią virš ir už kito, tarnystės veiksmus, ir mes džiaugiamės galėdami apdovanoti šiuos asmenis naujomis pritaikytomis„ Defender “transporto priemonėmis, kad jie galėtų ir toliau padėti tiems aplink juos.”

Aptarnaujančios transporto priemonės

Humanitarinės ir karinės agentūros „Land Rover Defender“ dešimtmečius naudojo visame pasaulyje kaip specialiai tam pritaikytas specializuotas tarnybines transporto priemones. Atsižvelgdamas į visa tai, ką mums sukėlė pasaulinė pandemija, „Land Rover“ bando grąžinti ir paremti tuos, kurie ten padeda kitiems. Taip pat bandoma parodyti, kad gynėjas vis dar yra transporto priemonė, kurią reikia naudoti visam laikui. „Defender“ buvo ir yra puiki priemonė atlikti daugybę paslaugų užduočių įvairiausiose aplinkose.

„Defender Above & Beyond Service Awards“ apdovanojimai„Defender Above & Beyond Service Awards“ apdovanojimai

Šios programos idėja yra padėti 7 JAV ne pelno siekiančioms organizacijoms toliau siekti labdaros pastangų, gaunant naujas pagal užsakymą pagamintas „Land Rover Defender“ transporto priemones. Iš „Land Rover“ turimų modifikacijų galite sužinoti iš jų pateiktų šios istorijos atvaizdų.

Norėdami, kad jūsų mėgstamiausia ne pelno organizacija gautų pasirinktinį „Land Rover Defender“, turėsite pateikti vaizdo įrašo nominaciją. Ne pelno siekianti organizacija gali pateikti vaizdo įrašą ir paskirti save, ir (arba) jūs galite tai padaryti jiems. Užpildykite dalyvio formą ir pateikite 3 minučių trukmės vaizdo įrašą, kuriame „pateikiama informacija apie jūsų labdarą, kaip ji patenkina jūsų bendruomenės poreikius ir kaip„ Land Rover Defender “padės toliau stengtis“.

Organizacija turi būti JAV įsikūrusi 501 (c) (3) 1 ne pelno organizacija, kurios pastangos patenka į vieną iš 7 programoje nurodytų kategorijų. Šie kategorijos yra; paieškos ir gelbėjimo, pakrančių ir jūrų išsaugojimo, gyvūnų gerovės, pirmosios pagalbos teikėjų, aplinkos, miesto gerinimo ir priešgaisrinės tarnybos. Kiekvienas kategorijos nugalėtojas gaus pasirinktinį „Land Rover Defender“, aprūpintą savo tikslu / misija.

Teisėjų komisija išrinks geriausius nominacijos vaizdo įrašus ir juos paskelbs „LandRoverUSA.com“ viešam balsavimui. Pateikimas ir balsavimas vyks bangomis, kaip nurodyta toliau.

Kvalifikacinės kategorijos Pateikimai atidaryti Pateikimai

Uždaryti

Finalininkai

Pasirinkimas

Viešas balsavimas Paskelbti nugalėtojai
1. Paieška ir gelbėjimas

2. Pakrančių ir jūrų apsauga

2021 m. Kovo 9 d 2021 m. Balandžio 7 d 2021 m. Balandžio 8–16 d 2021 m. Balandžio 21 d. – gegužės 3 d 2021 m. Rugsėjo 2 d
3. Gyvūnų gerovė

4. Pirmieji respondentai

2021 m. Gegužės 3 d 2021 m. Birželio 1 d 2021 m. Birželio 2–11 d 2021 m. Birželio 16–28 d 2021 m. Rugsėjo 2 d
5. Aplinkosauga

6. Miesto gerinimas

7. Priešgaisrinės tarnybos

2021 m. Birželio 28 d 2021 m. Liepos 27 d 2021 m. Liepos 28 d. – rugpjūčio 6 d 2021 m. Rugpjūčio 11–23 d 2021 m. Rugsėjo 2 d

Kokios ne pelno organizacijos neša „Defender Above & Beyond Service Awards“ individualizuotas transporto priemones? Galime galvoti apie daug vertų gavėjų.

[ad_2]