Nors tinkamai prižiūrite plaukus ir odą, nagams taip pat reikia dėmesio, o šių nagų priežiūros patarimų lengva laikytis. Taip, manikiūras padeda jūsų nagams atrodyti geriau, tačiau šie patarimai, kurie gali padėti išlaikyti nagus sveikus namuose, yra tikrai geriausi. Jei esate žmogus, mėgstantis lakuoti nagus ar net turintis blogą įprotį juos kramtyti, šie paprasti būdai padės išlaikyti juos sveikus ir blizgančius.

1. Laikykite nagus švarius ir pašalinkite seną nagų laką

Įsitikinkite, kad jūsų nagai labai švarūs ir aplink juos nėra nešvarumų. Pašalinę nagų laką valikliu, taip pat galite juos nušveisti – taip pašalinsite visus nešvarumus ir nušveisite negyvą odą.

2. Reguliariai kirpkite ir apdirbkite nagus

Kaip svarbu kirpti plaukus, taip pat svarbu kirpti ir pildyti nagus. Būtinai kas 2 savaites juos kirpkite. Tai padeda nagams išlikti stipriems ir neleidžia jiems užsikabinti už drabužių ar baldų. Galite naudoti nagų frezas nagų formavimui padės frezos antgaliai.

3. Išmirkyti nagai

Po nagų formavimo ir kirpimo visada rekomenduojama pamirkyti nagus vandenyje, kuris ne tik suminkštins odeles, bet ir atlaisvins negyvą odą, nešvarumus ir dulkes, likusias po formavimo. Švelniai nuvalykite nagus ir odą aplink juos naudodami nagų šepetėlį.

4. Tinkamai drėkinkite nagus

Nagų drėkinimas laikomas labai svarbiu, nes mūsų nagai yra labai švelnūs ir linkę lengvai lūžinėti. Galite naudoti rankų kremus, aliejus ar kitus losjonus, kad nagai būtų blizgūs ir sveiki. Tepant nagus kremu, jie tampa stiprūs ir mažiau lūžinėja.nagų priežiūros tendencijos

 

5. Tinkamai prižiūrėkite odeles

Kutikulės yra pati jautriausia nagų dalis, todėl privalote būtinai jomis rūpintis, nes jos labai lengvai lūžta. Jei pastebėjote, kad kutikulė kabo, nedelsdami ją nukirpkite, nes ji gali išsausėti, būti pažeista ir užkrėsta. Svarbu prižiūrėti visą nagų sritį ir palaikyti ją švarią, kad nagai išliktų sveiki.

6. Užtepkite bazinį sluoksnį

Bazinis sluoksnis iš esmės veikia kaip apsauginis barjeras ir padeda jūsų nagams nuo bet kokio žalingo poveikio. Jis taip pat suteiks jūsų lakuotiems nagams tolygesnę tekstūrą ir paryškins nagų dažų spalvą. Tai svarbu siekiant papildomo blizgesio ir papildomos apsaugos.

 

7. Užtepkite viršutinį sluoksnį

Užtepus pagrindo sluoksnį ir nagų dažus, vėl reikia užtepti viršutinio sluoksnio sluoksnį, nes jis uždažo nagų lako spalvą ir suteikia taip reikalingo blizgesio. Jie sukuria barjerinį paviršių, neleidžiantį nagų lakui suskilinėti ir suteikiantį blizgesio. Geras viršutinis sluoksnis gali ilgiau išlaikyti nagų lako blizgesį.

Taigi, dabar, kai turite visą informaciją apie tai, kaip išlaikyti nagus sveikesnius ir stipresnius, privalote laikytis šių nesudėtingų gudrybių namuose, ir galime lažintis, kad jūsų nagai kalbės. Nepraleiskite nė vieno žingsnio, nes kiekvienas iš jų yra labai svarbus, todėl padės jums, kad jūsų nagai atrodytų dar gražiau.