[ad_1]

Mėlyno dangaus ir sausų kelių dėka, sekmadienį, rugpjūčio 15 d., Buvo sudarytos sąlygos labai greitai pasileisti. 2021 m. Vašingtono kalvos pakilimas. „Subaru Motorsports“ vairuotojas Travisas Pastrana iškovojo bendrą pergalę ir pasiekė naują trasos rekordą. Jo pergalės laikas 5 minutės 28,67 sekundės pagerino 2017 metų rekordą daugiau nei 16 sekundžių ir užėmė antrąją vietą 80 vairuotojų srityje daugiau nei 45 sekundes.

Mt. Washington Hillclimb: klastingas ir kietas

Travis Pastrana vairuoja „Airslayer“ Vašingtono keliu

The Vašingtono kalvos kalnas, kuris tradiciškai rengiamas kas 3 metus, yra 7, 6 mylių atstumu nuo Vašingtono automobilių kelio Niu Hampšyre. Renginys, taip pat žinomas kaip „Kopimas į debesis“, pirmą kartą buvo surengtas 1904 m. Liepos mėnesį ir yra seniausio automobilių kalnelio Šiaurės Amerikoje titulas.

Vingiuotas ir kartais siauras kelias variklį kankina vidutiniškai 12%. Nors apatinės kelio dalys sukasi tankiai mišku apaugusiuose šlaituose, viršutinis trečiasis viršija virš trejeto. Dauguma pramoginių vairuotojų užima apie 30 minučių, kad nuvažiuotų iki 6288 pėdų viršūnės.

Tarsi maršrutas nebūtų pakankamai sudėtingas dėl įtemptų posūkių ir stačių lašų, ​​kelias taip pat yra mišrus paviršius, nuo dangos pereinant prie žvyro ir vėl įkopimo viduryje. Prie to pridėkite žinomai nenuspėjamą aukščiausio kalno rytinėje pakrantėje orą ir turėsite įvykį, kuris bet kurią dieną gali mesti iššūkį net labiausiai patyrusiems automobilių sporto vairuotojams.

„Airslayer“ VMI trumpai dirba kalną

Travis Pastrana varžosi Vašingtono kalno viršūnėje

2021 m. Pastrana iškovojo pergalę iš savo „Airslayer STI“, 862 AG „Gymkhana 2020 Subaru WRX STI“ vairo. „Airslayer“ gali pasigirti didele galia prieš 600 AG „WRX STI“ ralio automobilį, kurį Pastrana pilotavo siekdamas nustatyti 2017 m.

Kartu su padidėjusia galia, oro danga buvo aprūpinta a individualus aero paketas tai buvo padaryta siekiant „sukurti didžiausią galingą jėgą ir kartu skristi“ – tai buvo pažadas, kurį Pastrana įvykdė, kai žiūrovai buvo nustebinti bėgimu, o aerodromas vienoje trasos vietoje rodė dienos šviesą po visomis keturiomis padangomis.

Travis Pastrana 2021 m. Vašingtono kalvos pakilime

„Baigęs antrąją vietą„ Goodwood “, labai norėjau čia nustatyti naują rekordą, parodantį, ką automobilis gali padaryti tinkamoje aplinkoje. Laimei, šiemet mums buvo tikrai geras oras, ir aš žinojau, kad jei pavyks išvažiuoti, aš puikiai šausiu 5:44 laiku. Labai smagu ir nekantrauju kitą kartą tai padaryti! “ – pasakė Pastrana.

Jei norite gauti adrenalino, patikrinkite visą Pastrana:

[ad_2]