[ad_1]

Šių metų Monterėjaus automobilių savaitėje „Acura“ tikrai pasuko galvą vienu žingsniu, sugrąžinusiu populiarią klasiką, o kitu – superautomobiliu.

Su išsamiu dronų šou „Acura“ patvirtino, kad 2022 m. Iš naujo paleis „Integra“. Kitur ji paskelbė paskutinius NSX modelio metus. Nei atnaujinimas, nei išėjimas į pensiją nežada būti tylus. The 2022 NSX S tipas bus pajėgiausi modelio istorijoje. Ir naujas Integracija 2022 m skaičiai atgaivins karštą entuziastų bloką.

2022 m. „Acura Integra“: grįžkite ir sužinokite daugiau

Dešimtajame dešimtmetyje daugelis pamėgo „Integra“ dėl pigiai jaudinančio judrumo ir praktiškumo derinio. Hečbekas įgijo gerą reputaciją, nes jį lengva įsigyti, smagu vairuoti ir patikimas. Tada, 2001 m., Vardinė plokštelė pasidavė to paties prekės ženklo raidžių pavadinimams kaip nenusakomas RSX.

Kol kas daugiau informacijos apie perkrovimą yra menka ir nėra. Acura erzino lašą smagiu vaizdo įrašu, kuriame rodomi nosies fragmentai su įspaustu INTEGRA ženkleliu, tačiau niekas kitas laido neužkliuvo.

Norėdami užbaigti erzinimą, „Acura“ viceprezidentas ir prekės ženklo pareigūnas Jonas Ikeda tai pasakė.

„„ Integra “grįžo. Džiaugiuosi galėdamas pasakyti, kad „Integra“ grįžta į „Acura“ seriją su ta pačia linksmumo vairuoti dvasia ir originalia DNR, visais atžvilgiais vykdydama mūsų įsipareigojimą „Precision Crafted Performance“-dizainą, našumą ir bendrą vairavimo patirtį “.

Mes nesužinosime, kokios originalo „DNR“ dalys bus perduotos naujajai „Integra“, kol nepriartėsime prie 2022 m., Tačiau kiekvienas, vairavęs vieną iš senųjų, žino, kad apie tai smagu galvoti.

Laikykitės vairuotojo sėdynės sekdami naująją „Integra“ čia.

2022 m. NSX: pasitraukimas riaumojant

Dieną prieš „Integra“ pranešimą „Acura“ patvirtino, kad NSX bus nutraukta – bet kad jos gulbės dainą būtų galima prisiminti.

2022 acura nsx

Elektrinis superautomobilis gauna monstro atnaujinimą savo dviejų turbokompresorių V6 ir trijų variklių hibridui, kuris rėkia 600 AG ir 492 pėdų svarų. sukimo momento. Įvairūs kiti atnaujinimai, tokie kaip perdarytas visų varančiųjų ratų pavaros valdymas ir judrumas, prekės ženklo žodžiais tariant, suteikia „emocingesnę vairavimo patirtį nei bet koks NSX“.

2022 acura nsx

Pripažindama finalą, „Acura“ pastatys tik 350 gamybos vienetų. Kiekvienas iš jų bus aukščiausio lygio S. peržiūrėkite jo svetainę.[ad_2]