[ad_1]

„Jūsų mokytoja nori, kad jūs eitumėte lėtai, ir ji klysta, nes greičiau moka atlyginimą, o greičiausiai gauna …“

Šią savaitę prieš penkiolika metų Reese Bobby įkvėpė klasiokų kartą tais ikoniškais žodžiais. Ir šiandien, Dodge duoda Talladega naktys: Ricky Bobby baladė naujas gyvenimas, padedama „Sony Pictures“. Gary Cole’as vėl teikė ekspertų patarimus tėvams, atlikdamas savo ikoninį vyresniojo Bobby vaidmenį, kartu su vaikais galinėje sėdynėje pilotuodamas blizgantį naują „Durango SRT“. Reklama „Gyvenimo pamokos“ yra tiesiogiai transliuojama.

Pavargote skaityti apie tai, kaip COVID žlugdo automobilių pramonę? Vietoj to, kartu su mumis pakilkite į „Mountain Dew“ ir sugalvokite senamadišką „racin“ bufetą – ai, pamokos.

„Laikykis, mažasis Jėzau, tai bus nelygu!“

Televizijos laidoje, transliuojamoje per tinklus, Reese šaudo „Hemi Durango“ priemiesčio gatvėmis, puoselėdama neįkainojamas gaires jaunam Ricky ir jo bičiuliui Calui jaunesniajam. Trijulė riaumoja daugybe keiksmažodžių, kai pasakojimas spragsi atgal. Talladega naktys istorijos ir žarnų variklio apsisukimai. „AC/DC“ tvarko garso takelį su „Shot in the Dark“.

Tai smagus, riedantis pasivažinėjimas, kai „Cole“ yra aukščiausios formos ir padangų dūmai kyla. Kadangi lenktynės nėra lenktynės be prekės ženklo rėmimo, pasirodo filmo klasika, tokia kaip „MTN DEW“, „Applebee’s“ ir „Wonder Bread“. SPOILERIS (bet ne iš tikrųjų?) PERSPĖJIMAS: net galų gale gali būti pandemijos įkvėptas posūkis.

„Jei tu ne pirmas, tai paskutinis“.

Ko daugiau norėti? Jei norite pasiskolinti frazę iš Ricky, ši vieta tikrai „erzina meistriškumą“.

Reklama įvyksta 1982 m. Jame atsispindi ankstesnis „Dodge“ Talladega -įkvėpta vieta, 2020 -ieji “Šeimos šūkis. “ Tas buvo gana geras, tačiau, mūsų nuomone, šių metų blizgus naujas įrenginys praveria duris.

Šioje vietoje yra daug naujų „Dodge“ lašelių, tokių kaip 2021 „Widebody Hellcat and Challenger“. Antraštė „Durango“ yra „R/T Blacktop Tow N Go“ iš granito su dvigubomis anglies juostomis. „Dodge“ taip pat naudojasi proga prijungti savo tris 700 arklio galių raumenų automobiliai: „Challenger SRT Super Stock“, „Durango SRT Hellcat“ ir „Charger SRT Hellcat Redeye“.

2021 m. „Dodge Durango SRT Hellcat“ galinis trijų ketvirčių gale
„Dodge // SRT“ pristato galingiausią visų laikų visureigį – 2021 m. „Durango SRT Hellcat“, kurio galia yra 710 arklio galių.

Ir taip Ricky Bobby baladė tęsiasi. Šaudyti, turint omenyje šiuolaikinio mokslo pažangą ir aukšto lygio Ricky pajamas, nėra beprotiška manyti, kad jis gyvens 245, o gal 300 metų.

[ad_2]