[ad_1]

Jūs turite tobulą transporto priemonę. Įsigijote visą savo šeimos stovyklavimo įrangą ir turite didelių lūkesčių dėl nuotykių kelionių savaitgalio, tačiau kur laikote savo daiktus? Supratimas, kuris transporto priemonės stogo bagažinė tinka jums ir jūsų transporto priemonė gali būti paini.

Laimei, galima rinktis iš įvairių antrinės platformos stogo bagažinių ir stogo krepšių. Nesvarbu, ar pasirinksite žemesnio profilio platformos stelažą, ar saugų stogo krepšį, turite keletą galimybių. Žemiau mes palyginome tris populiarias stogo bagažines gaminančias įmones, kad galėtumėte pasirinkti geriausią stogo bagažinę savo nuotykiams kelyje ir bekele.

Elegantiškos ir tvirtos: platforminės stogo bagažinės

„Front Runner“ platformos stogo bagažinė ir raudonos „MATRAX“ atkūrimo lentos, sumontuotos ant žalsvai mėlynos spalvos „Mitsubishi Delica Space Gear“ furgono
„Front Runner Outfitters Slimline II“ stogo bagažinė turi žemą profilį. (Mercedes Lilienthal nuotrauka)

Jei jums reikia transporto priemonės stogo bagažinės, bet norite, kad ji būtų žemo profilio ir aptakus, tai gali padėti platformos stogo bagažinė. Kaip ir tie, kuriuos parduoda „Front Runner Outfitters“, „Rhino-Rack“, ARB ar „BajaRack“, platformos stogo bagažinės sumažins vėjo keliamą triukšmą ir tempimą greitkeliu. Paprastai platformos lentynos turi storas lentjuostes arba metalines tinkleles stovo grindims.

Platformos stogo bagažinės gali būti pagamintos iš plieno arba aliuminio. Kaip ir stogo krepšiai, stogo platformos bagažinės gali būti pritvirtintos prie gamyklos ar antrinės rinkos šoninių bėgių ar skersinių. Jie taip pat gali būti tvirtinami tiesiai prie jūsų automobilio per lietaus latakus ar stogo laikiklius. Kiekvienas gamintojas turi skirtingą dizainą, todėl prieš įsigyjant svarbu įsitikinti, kad norima stogo bagažinė yra suderinama su jūsų automobiliu.

„Front Runner Outfitters Slimline II“ platformos stovas

„Front Runner Outfitters Slimline II“ platformos stogo bagažinė

„Front Runner Outfitters“, kurios būstinė JAV yra Agoura Hills, Kalifornijoje, turi gamyklą už Johanesburgo, Pietų Afrikos Respublikos. Bendrovė siūlo platų aukščiausios klasės, žemo profilio platforminių transporto priemonių stogo bagažinių ir priedų asortimentą. „Front Runner Outfitters“ sukūrė šiuos stelažus, turint omenyje sunkų naudojimą.

The „Front Runner Slimline II“ stogo bagažinės yra pritaikomi ir yra tvirtas reikalas. Šoninės juostos gali būti perkeltos, pašalintos arba pridėtos, priklausomai nuo to, ką traukiate. Trumpai tariant, „Front Runner Outfitters“ platformos lentynos gali atitikti jūsų kintančius poreikius.

juoda „Front Runner“ stogo bagažinės latakas, pritvirtintas prie latako
Kai kurios „Front Runner Outfitters“ stogo bagažinės naudoja ant latako sumontuotas kojas, kaip parodyta šiame „Mitsubishi Delica Space Gear“ furgone. (Mercedes Lilienthal nuotrauka)

„Front Runner Outfitters“ stogo bagažinės yra aliuminio ir gali būti montuojamos įvairiais būdais; ant lietaus latakų, šoninių bėgių arba per stogo tvirtinimo detales. „Slimline II“ lentynos gali nešti iki 660 svarų. Lentos telpa į dvigubų sienelių aliuminio kanalus ir tvirtinamos fiksavimo veržlėmis. Ši tvirta sąranka leidžia ilgus metus patirti nuotykius be dangos.

„Rhino-Rack Pioneer“ platformos stovas

Prie tamsiai pilkos spalvos „Mitsubishi Pajero“ visureigio sumontuota juoda „Rhino-Rack“ platformos stogo bagažinė
„Rhino-Rack“ platformos lentynos gali būti tvirtinamos prie įvairių transporto priemonių, įskaitant šį visureigį „Mitsubishi Pajero“. (Mercedes Lilienthal nuotrauka)

Australijos pagrindu Rhino-Rack yra dar vienas plonų platformų transporto priemonių stogo bagažinių gamintojas. Pagaminti iš nerūdijančių medžiagų, tokių kaip aliuminis, jų stelažai nerūdys ir neišbluks. „Rhino-Rack“ gamina patvarias stogo bagažines ir siūlo daugybę priedų, skirtų pakelti jūsų stelažą ir traukti įvairius įrankius. „Front Runner“ turi lentjuostes, einančias iš vienos pusės į kitą, o „Rhino-Rack“ konstrukcijoje yra priekinės ir galinės juostos.

Jei ieškote platformos stovo, bet bet kuriuo metu norite pridėti vertikalių šonų, kad padarytumėte stogo krepšį, „Rhino-Rack“ jus uždengė. Jie sukūrė šoninius ir galinius arba pilnus bėgių rinkinius, kuriuos galima pritvirtinti prie esamų „Rhino-Rack“ platformų stelažų, todėl jie yra puikus hibridinio stiliaus stogo krepšys.

„Rhino-Rack Pioneer“ platforma

Panašiai kaip „Front Runner“, „Rhino-Rack“ platformos stelažai gali būti montuojami skirtingai, priklausomai nuo jūsų transporto priemonės tipo. Juos galite pritvirtinti prie savo latakų laikiklių, OE šoninių bėgių, tiesiai prie automobilio stogo arba skersiniais. „Australian Outback“ išbandytos „Rhino-Rack“ platformos lentynos yra puiki galimybė nešvarumus mėgstantiems nuotykių ieškotojams.

„Gear Up and Go“: stogo krepšeliai

„BajaRack“ stogo krepšys „Mitsubishi Delica“
Šio „Mitsubishi Delica Star Wagon“ stogo krepšyje „BajaRack“ yra markizė, atsarginė padanga ir dvi skardinės.

Jei esate rinkoje, norėdami pakrauti savo transporto priemonės stogą įvairiais kroviniais, tokiais kaip sandėliavimo dėžės, dėžės su skardinėmis ar net atsarginė padanga, jums gali prireikti įsigyti automobilio stogo krepšį. Antrinės rinkos įmonės, tokios kaip „BajaRack“, „Yakima“ ar „Thule“, siūlo stogo bagažinės krepšius, kad jūsų įranga būtų saugi.

Ant stogo esantys krepšiai turi vertikalias puses, kad padėtų išlaikyti įrangą. Kroviniui pritvirtinti galite naudoti reketo dirželį arba guminį laidą. Paprastai pagaminti iš milteliniu būdu dengto plieno, stogo krepšeliai yra įvairių dydžių ir stilių, atitinkančių jūsų poreikius.

„BajaRack“ stogo krepšelis

Šį juodą 2007–2017 m. „FJ Cruiser“ suvirintą „BajaRack“ stogo krepšį sudaro penkių colių pakeltos pusės ir aliuminio priekinis stiklas.

„BajaRack“ yra populiarus stogo krepšių gamintojas. Be didelio našumo platformos stelažų, jie taip pat siūlo platų stogo krepšių ir priedų asortimentą. „BajaRack“ įsikūrusi San Diege, Kalifornijoje, gamina Ensenadoje, Meksikoje. Jie specializuojasi aukščiausios kokybės suvirintų plieninių ir milteliniu būdu dengtų vamzdžių stogo bagažinių sistemų kūrime, į jų dizainą įtraukdami vieno colio ir pusės colio vamzdžius.

„BajaRack“ stogo krepšyje yra raudonos MATRAX regeneravimo plokštės, mėlyna vandens indas ir armijos žalia dyzelinio kuro skardinė.
„BajaRack“ stogo krepšiuose galima laikyti įvairius gaminius, tokius kaip MATRAX atkūrimo lentos, tentas, vandens skardinė, atsarginė padanga ir dyzelinio kuro skardinė. (Mercedes Lilienthal nuotrauka)

„BajaRack“ stogo bagažinės ir krepšeliai yra pagaminti iš šaltai valcuotų plieninių vamzdžių, kurie optimizuoja stiprumo ir svorio santykį. Tai taip pat padidina atsparumą rūdims. Be to, „BajaRack“ vėjo deflektoriai yra pagaminti iš aliuminio, o ne plastiko, kad būtų patvariau. Jei ieškote tvirto stogo krepšio, kuriame būtų daug vietos kroviniams, peržiūrėkite „BajaRack“ galimybes.

Stogo bagažinės tyrimas

Kaip ir bet kuri kita automobilio stogo bagažinės sistema, atlikite savo tyrimus, kad įsitikintumėte, jog konkreti stogo bagažinė bus suderinama su jūsų automobilio markė, modeliu ir metais prieš perkant.

Be to, būtinai peržiūrėkite savininko vadovą, kad sužinotumėte, kokį svorį gali atlaikyti jūsų automobilio stogas. Tai nulems, kokį svorį gali atlaikyti jūsų transporto priemonė pridedant stogo bagažinę, priedus ir pavarą. Kad išvengtumėte žalos, neviršykite statinio ar riedėjimo automobilio stogo svorio ribų. Ir nesvarbu, kokią sistemą pasirinksite, įsitikinkite, kad neviršijate platformos stogo bagažinės ar stogo krepšio svorio ribos.

Juodas 72X57 „Rhino-Rack Pioneer“ platformos stovas gali sutalpinti daugybę įrankių.
72X57 „Rhino-Rack Pioneer“ platformos stovas gali sutalpinti daugybę įrankių.

Didžiausias dalykas prieš perkant yra suprasti, kokią pavarą norite traukti, kaip norite tai padaryti ir kokios stogo bagažinės sistemos yra suderinamos su jūsų automobiliu. Tiek stogo krepšiai, tiek platformos bagažinės gali pasiūlyti tvirtus sprendimus papildomam kroviniui vežti.

[ad_2]