[ad_1]

Chattanooga panorama

Patarimai ir gudrybės, kaip mėgautis Chattanooga pandemijos metu

COVID-19 vakcina yra čia, ir mes pagaliau užvedame kampą dėl vykstančios pandemijos, kuri labai įvairiai pakeitė mūsų gyvenimą. Tai reiškia, kad mes beveik grįžome į normalią būseną – arba bent jau taip normaliai, kaip norėsime sulaukti po COVID-19 pandemijos. Bet mes dar nesame ten, o tai reiškia, kad turime ir toliau būti atsargūs ir toliau daryti viską, ką galime, kad saugotume save ir visus aplinkinius. Laimei, Chattanooga rajono suvažiavimo ir lankytojų biuras išleido vadovą, kuriame išsamiai aprašomi lengvai vykdomi patarimai ir gudrybės, kaip saugiai mėgautis viskuo, ką Chattanooga, TN gali pasiūlyti pandemijos metu. Taigi, leiskimės tiesiai į tai, užsidėkime kaukes, įsitikinkime, kad laikomės 6 pėdų atstumu vienas nuo kito, ir sužinokime, kaip galime mėgautis Chattanooga vaizdais ir garsais būdami saugūs.

[ FIND OUT MORE ABOUT EVERYTHING CHATTANOOGA TENNESSEE HAS TO OFFER RIGHT HERE IN OUR AUTO SIMPLE BLOG ]

Praleiskite nuostabias ir saugias tris dienas „Chattanooga Magic“ naudodamiesi šiais COVID-19 patarimais ir gudrybėmisketuri draugai kaukėse, liečiantys alkūnes

Kaip užsiminėme savo įžangoje, kaukės dėvėjimas ir 6 pėdų atstumas nuo tų, su kuriais negyvenate, yra lengviausi būdai saugiai vykti vykstančios COVID-19 pandemijos metu. Bet kaip mes galime linksmintis ir mėgautis viskuo, ką gali pasiūlyti Chattanooga, TN, kai turime užsidėti kaukę ir likti 6 pėdų atstumu nuo tų, su kuriais negyvename? Na, Chattanooga srities konferencijų ir lankytojų biuras turi ne tik patarimų, kaip išlikti saugiu, bet ir trijų dienų maršrutas, kuris yra lygus dalių saugus ir įdomus. Tu gali patikrink čia.

Atminkite, kad visada galite parduoti savo automobilį mums čia, „Auto Simple“, Chattanooga, TN, jei norite pakeisti ratus.

[ad_2]