[ad_1]

Rinkoje yra labai mažai pasukamų kėdučių, tačiau nė vienos nėra „3 viename“ ir amerikietiškos markės. Viskas pasikeičia kartu su „Evenflo Gold Revolve“ 360 sukama „viskas viename“ automobilinė kėdutė. Ši įspūdinga vaikiška kėdutė reikalauja 10 metų naudojimo, daugybė saugos ir patogumo funkcijų ir turėtų būti įspūdinga vertė.

„„ Revolve360 “yra tikrai žaidimų keitiklis su savo unikalia 360 laipsnių kampu pasukama sėdyne. Šis novatoriškas posūkio judesys suteikia tėvams galimybę padaryti tai, ko dar niekada negalėjo padaryti – paprasčiausiai pasukti kėdutę, kad vaikas galėtų saugiai įlipti ir išlipti iš automobilio “, – sakė„ Evenflo “generalinis direktorius Jonas Chamberlainas. „2020-ieji pažymėjo mūsų įmonės 100-metį. Mes tikimės, kad galėsime pasinaudoti „Evenflo“ naujovių paveldu ir džiaugiamės, kad kitą šimtmetį pradėsime gaminiu, kuris nustato drąsų naują kūdikių aprangos standartą “.

„Evenflo Gold Revolve360“ automobilinė kėdutė

TIKRINKITE KAINĄ

  • MSRP: 379,99 USD
  • Svorio diapazonas: 4–120 svarų
  • Maksimalus rekomenduojamas aukštis: 57 ″
  • Spalvos: Mėnulio akmuo, oniksas ir safyras
  • Garantija visam naudojimo laikui

„Evenflo Gold Revolve“ 360

Didelė naujiena yra 360 laipsnių pasukama sistema šioje pilnoje „3 viename“ vaiko kėdutėje. Ši pasukama funkcija leidžia vaiką saugiai pritvirtinti vėjyje. Taip pat daug lengviau ant nugaros ir rankų, nes jums nereikia pasukti vaiko į automobilį ir iš jo, kad patektumėte į automobilio kėdutę.

Galvos atrama siūlo 14 padėčių, kurias galima reguliuoti tik viena ranka. Pridėkite tai prie 4 atlošimo padėčių naudodamiesi kelyje esančia atsilošimo funkcija ir turėsite automobilinę kėdutę, kuri turėtų būti patogi bet kuriam vaikui bet kuriuo metu.

10 metų automobilio sėdynė

Vos vieną kartą sumontavus „Evenflo Gold Revolve360“ automobilinę kėdutę galima naudoti iki 10 metų. Čia gali apsistoti vaikai nuo 4 iki 120 svarų, taip pat vaikai iki 57 colių ūgio. „Revolve360“ siūlo tris naudojimo būdus: į galą (4–40 svarų), į priekį (22–65 svarus) ir stiprintuvą (40–120 svarų).

„Evenflo Gold Revolve360“ automobilinė kėdutė„Evenflo Gold Revolve360“: saugumas

Žinoma, saugumas visada turėtų būti svarbiausias dalykas, kai dalyvauja vaikai, o „Evenflo“ užtikrino, kad galite pasitikėti „Revolve 360“ savo vaiko gyvenimu. Šios naujos automobilinės kėdutės konstrukcinis vientisumas (2x pagal federalinius reikalavimus), šoninis smūgis, temperatūra ir apvirtimas buvo išbandyti. Žinoma, visus testus jis išlaikė skraidančiomis spalvomis.

Sėdynės dalis saugiai užsifiksuoja pasukamame pagrinde naudojant „Evenflo“ „LockStrong“ sistemą. Tai galite vizualiai patikrinti, ar sėdynė yra tvirtai pritvirtinta prie pagrindo, o ne apie tai, apie ką norite atspėti.

Užsisakyti dabar

„Evenflo Gold Revolve360“ automobilinę kėdutę bus galima įsigyti balandžio pradžioje. Gaukite savo užsakymą dabar, ČIA. Jei norite dar daugiau sužinoti apie šią naujovišką naują automobilio kėdutę, būtinai patikrinkite „Evenflow“ Interneto svetainė.

„Evenflo Gold Revolve360“ automobilinė kėdutė

[ad_2]