[ad_1]

Šiandien Niujorko automobilių parodos organizatoriai oficialiai ištraukė šių metų renginio kištuką. Šiandien paskelbtame pranešime spaudai automobilių parodos prezidentas Markas Schienbergas nurodė naujas taisykles ir susirūpinimą dėl visuomenės sveikatos dėl ketvirtosios COVID-19 pandemijos bangos:

Su dideliu nusivylimu, kad artėjanti 2021 m. Niujorko automobilių paroda Jacob K. Javits konferencijų centre buvo atšaukta dėl didėjančio „Covid-19 Delta“ varianto atvejų ir dėl padidėjusių priemonių, kurias neseniai paskelbė valstybės ir vietos pareigūnai. jo plitimas.

Iš pradžių rugpjūčio 20–29 d. Planuota šių metų automobilių paroda nėra pirmoji COVID-19 Delta varianto auka ir greičiausiai nebus paskutinė. Dabar nerimaujama dėl likimo IAA mobilumas Miunchene (rugsėjo 7–12 d.), Motorbella Detroite (rugsėjo 21–26 d.) ir LA automobilių paroda (Lapkričio 19–28 d.).

2021 m. Niujorko automobilių paroda atšaukta

Šiandienos pranešimo nusivylimą papildo didelių atidengimų atšaukimas ir pramonę keičiančios naujovės. Niujorko automobilių paroda jau seniai laikoma automobilių pramonės naujovių švyturiu. Šiais metais organizatoriai kartu su devyniais automobilių gamintojais ir įvairiais rangovais skyrė didžiąją dalį vieno aukšto „Javits“ centre EV.

Parodoje turėjo būti penkios patalpų bandymų trasos, daugiau nei dviejų dešimčių automobilių novatorių, Niujorko energijos tarnybos, „Charge NY“, Niujorko valstijos energetikos tyrimų ir plėtros tarnybos (NYERDA) parodų kioskai ir įkrovimo partneriai, įsipareigoję šviesti vartotojus ir skatinti EV priėmimas.

Taip pat ant denio šių metų renginyje? „Jeep“ stovykla -lauko bandymų trasa ir kliūčių ruožas su 18 pėdų aukščio „Jeep Mountain“, taip pat Mikro mobilumo takelis ir elektroninių dviračių bei elektrinių paspirtukų paroda.

Ekonomikos ir pramonės pasekmės

Gubernatorius Andrew Cuomo Niujorko automobilių parodoje 2019 m.
Gubernatorius Andrew Cuomo Niujorko automobilių parodoje 2019 m. Nuotrauka: Lev Radin/Shutterstock

2021 metai yra antri metai, kai 121 metų tarptautinė automobilių paroda nebus tęsiama. Tradiciškai balandžio mėnesį rengiami vedėjai perkelia praėjusių metų šou į 2020 m. Rugpjūčio mėn., O galiausiai jį visiškai atšaukia.

Atsižvelgiant į tai, kad praėjusiais metais buvo užblokuotas visuotinis pobūdis, 2020 m Niujorko automobilių paroda netikėtai nustebino – net jei renginio organizatoriai būtų galėję teisėtai tęsti renginį, dalyvavimas būtų buvęs per mažas, kad tai pateisintų.

Tačiau atšaukimas 2021 m. Kai kuriems dalyviams gali sukelti didesnį šoką, ypač po to, kai beveik sugrįžta į socialinį normalumą, daugelis pasaulio šalių patyrė vos prieš porą mėnesių.

Tiesą sakant, birželio mėn. Gubernatorius Andrew Cuomo gyrė šou sugrįžimą iki „visiško, priešpandeminio dalyvavimo lygio“. Jis per anksti šventė šių metų sugrįžimą kaip „patikimą ženklą, kad Niujorkas grįžta stipresnis ir geresnis nei bet kada“. Birželio 2 d. Gubernatoriaus kanceliarijos pareiškime aprašomas Niujorko automobilių parodos poveikis valstybės ekonomikai:

Niujorko tarptautinės automobilių parodos sugrįžimas reiškia didelę naudą Niujorko ekonomikai, nes vietos ir valstijų ekonomikai sukuriama daugiau nei 300 milijonų dolerių … Renginys taip pat palaiko 72 000 darbo vietų vietinėse mažmeninės prekybos naujose automobilių ir sunkvežimių parduotuvėse, kurių ekonominis įspaudas viršija 53 milijardus dolerių per metus .

Norėdami perskaityti visą Niujorko automobilių parodos pranešimą spaudai, paspauskite čia.

[ad_2]