[ad_1]

2022 mitsubishi eclipse cross what3words navigation

2022 m. „Mitsubishi Cross“ interjeras

Negalima susisiekti su greitosios pagalbos personalu perskaičius kitus du sakinius – aš nepatiriu skubios medicininės pagalbos ir, manau, kad jūs ne. Strėlės vadovai trypia? Kenkia sąžiningai douses. Tai ne kvailystė; tai navigacijos komandos. Bent jau taip yra 2022 m. „Mitsubishi Eclipse Cross“, kuriame įdiegta naršymo neprisijungus technologija iš „what3words“.

Sistema yra neabejotinai tiksliausia pasaulyje gamykloje įdiegta navigacija, o „Mitsubishi“ pirmasis ją įdiegs su neprisijungus. Išradingoje programoje atsitiktinis trijų žodžių derinys padalija planetos paviršių į trijų metrų kvadratus. Tai pirmasis pasaulyje reikalavimas „Mitsubishi“ ir aukštas konkurentų lygis. Štai kaip tai veiks.

„Mitsubishi“ su „TomTom“ diegia „what3words“

2022 mitsubishi eclipse cross what3words navigation

„Mitsubishi“ integruota „TomTom“ navigacijos sistema dabar galės naudoti „what3words“ – nereikia jokių duomenų ar ryšio. „what3words“ paprasta naudoti ir jis turi didelį tikslumo pranašumą, palyginti su budėjimo režimais, tokiais kaip „Google“ žemėlapiai.

Daugelyje žemėlapių kūrimo programų yra pertekliaus ir tikslumo problemų. Pavyzdžiui, kaip žinoti, ar eini į dešinę Main Street? Ir kai jūs ten pateksite, ar jūsų žemėlapis iš tikrųjų nuves jus į prieinamą vietą, ar jis nukreips jus į atsitiktinio pastato vidurį?

„What3words“ išsprendžia šias problemas. Tiesiog įveskite savo kelionės tikslą, kaip įprasta, tada nurodykite tikslią vietą žemėlapyje. Ir aš turiu galvoje tiksliai – nebuvo sunku tiksliai nustatyti savo automobilių stovėjimo vietą mano butų komplekse. (Šiek tiek neramu, tai vadinama „nedorėliu bendruomeniniu pavydu“. Ką tai duoda? Aš vairuoju ’99 GMC).

Galimybė neprisijungus ir parinktys

2022 mitsubishi eclipse cross what3words navigation

Sukūrę „what3words“ tiesiai į „TomTom“ sistemą, vairuotojai gali tiksliai naršyti neprisijungę. Kiekvienas, kuris linkęs mažiau keliauti, gali susieti, koks tai gali būti turtas. Kiti prekės ženklai, tokie kaip „Mercedes-Benz“, taip pat naudoja „what3words“ technologiją, tačiau „Mitsubishi“ įgyja didelį pranašumą pašalindamas jį iš tinklo.

Be anglų kalbos, „Mitsubishi“ taip pat siūlo technologijas 17 kalbų, tokių kaip tailandų, suomių ir prancūzų. Šiuo metu jokie kiti „Mitsubishi“ modeliai nesuderinami su „what3words“ 2022 m. Sužinokite daugiau apie atnaujintą „2022 Eclipse Cross“ technologiją čia.

[ad_2]