[ad_1]

Šiandien „Land Rover“ paskelbė apie ribotą 220 „Trophy Edition“ gynėjai bus parduodami tik JAV. Kartu su naujuoju „Defender“ savininkai gaus išskirtinį kvietimą į „Land Rover US Trophy“ konkursą. Renginys vyks „Biltmore Estate“ Asheville mieste, Šiaurės Karolinoje, 2021 m.

„Trophy Edition“ pirkėjai pakviesti į visureigių varžybas

„Trophy Edition Defender“ miško kelyje

Šis vienos dienos nuotykis bekelėje parodys 90 komandų, besivaržančių keliuose ir visureigiuose. Vairuotojai netgi gali užsiregistruoti treniruotėms „vienas prieš vieną“, pasinaudodami „Land Rover“ ekspertų komanda, kad tikrai įsijaustų į „Trophy Edition Defender“ galimybes.

„„ Defender Trophy Edition “žadina nuotykių dvasią su daugybe visureigių priedų ir specialių funkcijų, sukurtų geriausiam„ Land Rover “entuziastui“,-sakė Joe Eberhardtas, „Jaguar Land Rover North America“ prezidentas ir generalinis direktorius. „Mes nekantraujame surengti įsimintiną nuotykių konkursą mūsų„ Defender Trophy Edition “klientams, kurie ne tik išbandys šias transporto priemones, bet ir sukurs ypatingą bendrą patirtį, pagerbdami turtingą„ Land Rover “prekės ženklo paveldą.

Bendra nugalėtojų komanda laimės vietą 2022 m. „Land Rover“ trofėjų konkurse Eastnoro pilyje Jungtinėje Karalystėje, kur vyksta „Land Rover“ bandymai ir kūrimas.

„Trophy Edition“ gynėjas: palikite grindinį už nugaros

„Trophy Edition Defender“ vaizdas iš galo

„Trophy Edition Defender“ sukurtas remiantis 2022 m. „Defender 110 P400 X-Dynamic SE“ ir standartiškai komplektuojamas su daugybe bekelei paruoštų funkcijų. Svarbiausi dalykai:

  • „Expedition“ stogo bagažinė
  • Priekinis apatinis skydas
  • Išskleidžiamos kopėčios
  • Gervės montavimo rinkinys
  • Purvo atvartai
  • Integruotas oro kompresorius
  • Oro pakabos paketas
  • Visureigių paketas (su galimybe pridėti išplėstinį bekelės galimybių paketą)

Į paketą taip pat įeina papildomos funkcinės savybės, tokios kaip vilkimo kablio imtuvas, „Cold Climate Pack“ ir 11,4 colių jutiklinis ekranas, leidžiantis lengvai naršyti. Viduje „Defender“ taip pat gauna giluminius guminius kilimėlius, kurie padeda išvengti purvo ir nešvarumų.

„Trophy Edition Defender“ vaizdas iš šono

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – „Trophy Edition Defender“ komplektuojamas su pasirinktiniu įvyniojimu, įkvėptas „Defender Works V8 Trophy“ ir išplėstinio juodo išorinio paketo, kuris leis išskirti šį 4 × 4 kaip unikalų, ribotą leidimą.

„Trophy Edition Defender“ pradinė kaina yra 90 000 USD, o nuo rugpjūčio mėnesio ją galima įsigyti tam tikruose „Land Rover“ mažmenininkuose JAV. Norėdami sužinoti daugiau, apsilankykite „Land Rover“ svetainė.

„Trophy Edition“ gynėjas

[ad_2]