[ad_1]

Stalo kėdės ir stalo įrankiai, išdėstyti puikiame restorane

3 populiariausi restoranai, kuriuos reikia aplankyti Čatanugoje, TN

Norite rasti keletą gerų restoranų netoli Chattanooga, TN, kur papietauti su savo draugais ir šeima? „Chattanooga“ (TN) atstovybė „Auto Simple“, „Buy Here Pay Here“, išvardijo 3 geriausius šios srities restoranus, iš kurių galite rinktis.


Skaityti daugiau: [Auto Financing with Subprime Credit in Chattanooga, TN]


1. Viešųjų namų restoranas

Atidarytas 2009 m., „Public House“ restoranas yra vietinės kilmės aukščiausios kokybės restoranas, įsikūręs 1110 Market St, Chattanooga, TN 37402. Šis restoranas turi šiltą ir jaukią aplinką su privačia vakariene, kuris yra puikus pasirinkimas tiek jūsų įmonei, tiek šeimos nariams. įvykius. Šiuo metu pristatymas galimas per „Ubereats“ ir „Dinner Delivered“. „Public House“ restoranas suteikia jums nuostabių puikių valgių patirtį ir pabrėžia pietų maisto patiekalus. Norėdami sužinoti daugiau apie šį restoraną ir rezervuoti apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

2. Joninių restoranas

Įsikūręs 1278 Market St., Chattanooga, TN 37402, „St. John’s“ restoranas siūlo sezoninius ir aukštus amerikietiškus patiekalus senovinėje erdvėje su šiuolaikišku dekoru. „Wagyu“ jautienos plokščias geležinis kepsnys, Havajų „Mero“ jūros ešerys ir „Seared Duck Breast and Confit“ yra keletas skanėstų, kuriuos galima rasti pagrindinio patiekalo meniu. Įsikūręs buvusiame „St. John’s Hotel“ pastate, „St. John’s“ restorane yra nuostabus meniu, kurį galite pasirinkti, ir atmosfera primins primityvius laikus. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite jų oficialioje svetainėje.

3. Miesto kaminas

„Urban Stack“ yra adresu West 13th Street 12, Chattanooga, TN 37402. Čia yra ilgas išradingų mėsainių meniu ir triukšminga baro scena, kuri pritraukia lankytojus į šią modernią taverną. Jie patiekia klasikinį N.Carolina čili sūrio burgerį, „Philly Cheese Steak Burger“, Naujosios Meksikos žaliosios Čilės sūrio burgerį ir daug daugiau. Visi mėsainiai patiekiami su bulvytėmis iš namų. Apsilankykite jų oficialioje svetainėje https://www.urbanstack.com/ Daugiau informacijos.

Ar jums reikia transporto priemonės važiuoti į bet kurį iš šių nuostabių restoranų? Neieškokite „Auto Simple“ Chattanooga, TN. Mūsų salone yra nuostabi iš anksto įsigytų transporto priemonių kolekcija. Prašome susisiekti su mūsų draugiška ir nusimanančia klientų aptarnavimo komanda, jei turite klausimų ar informacijos.


Suplanuokite bandomąjį važiavimą Chattanooga, TN


[ad_2]