[ad_1]

Turėdami 3 didelius prizus, kuriuos galite paimti, sunku nenorėti užsiregistruoti #IRodeToday loterijos. Didžiojo prizo paketo vertė viršija 22 500 USD, į jį įeina visiškai naujas 2022 m. „Indian Chief“ motociklas ir visas „Sedici“ važiavimo įrankių asortimentas.

Apibendrinant, šią loteriją galima laisvai įvesti, tačiau jūs perduodate savo el. Laišką, kad galėtumėte gauti kelių bendrovių rinkodaros medžiagą. Sakytume, kad tai gana gera kompromisas, ypač kai gausite naujausius atnaujinimus iš geriausių kompanijų, tokių kaip „Revzilla“, „Indian Motorcycles“, „Sedici“ ir kt., Net jei nelaimėsite.

„Pavasaris yra signalas dulkėti nuo motociklų ir išvažiuoti į atvirą kelią. „#IRODETODAY“ yra būdas motociklininkams susisiekti su bendruomene ir švęsti ateinantį sezoną “, – sakė„ Comoto “generalinis direktorius Kenas Murphy (RevZilla, Dviračio pavarair „J&P Cycles“). „Esame pasiryžę paremti jojimo bendruomenę ir padėti įkvėpti naujus raitelius, kuriems gali būti įdomu lipti ant dviračio.“

2021 m. #IRodeToday loterijos

Pagrindinis prizas yra jūsų pasirinkimas – 2022 m. Indijos motociklų „Bobber Chief“, „Darkhorse Chief“ arba „Super Chief Limited“. Toje grupėje turėtų būti motociklų asmenybė, kurią norėtumėte mesti koja. Švarios „Darkhorse“ linijos mus kviečia, tačiau „Super Cheif“ patogumas tolimais atstumais ir „2-up“ galimybės taip pat yra malonūs.

2022 m. Indijos vadovas #IRodeToday motociklų loterijos

Yra 6 prizų paketai, skirti paimti, 1 pagrindinis prizas, 2 pirmieji prizai ir 3 antrieji prizai.

Didysis prizas (1)

2022 m. Indijos vyriausiasis motociklas
„Sedici Sistema II“ anglinis šalmas
„REAX Fairmount“ jojimo marškinėliai
„REAX 267“ džinsai
Perforuotos pirštinės „REAX Tasker“
Gatvės ir plieno Ouklando batai

Pirmasis prizas (2):

„Sedici Sistema II“ anglinis šalmas
„REAX Fairmount“ jojimo marškinėliai
„REAX 267“ džinsai

Antrasis prizas (3)

„REAX Fairmount“ jojimo marškinėliai
„REAX 267“ džinsai

„Revzilla IRode“ šiandienos loterija

Tiesiog eik į Revzilla.com/win norėdami laimėti motociklą ir (arba) puikų važiavimo įrankį. Norėdami laimėti, užsukite iki 2021 m. Birželio 13 d.

[ad_2]