[ad_1]

Kaip žino bet kuris bekelės entuziastas, funkcionalūs 4 × 4 pikapo, visureigio ar mikroautobuso fiksavimo centrai yra neatsiejama jūsų 4WD sistemos dalis. Kai stebulės blokuojasi, automatiškai ar rankiniu būdu įjungiamos, jos perduoda dalį variklio galios priekinėms padangoms, užtikrindamos papildomą sukibimą. Tačiau sugedus stebulei, jūsų 4WD transporto priemonė gali likti tik galiniais ratais. Tam tikru momentu gali pasirodyti, kad nori kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules.

Faktiškai daugumai atsparių visureigių pirmenybę teikia rankiniai stebulės mazgai, nes neabejotinai stebulės yra „užrakintos“, kai jas fiziškai įjungiate ir atjungiate rankomis, o automatinio fiksavimo stebulės ne visada įsijungia, kai to reikia ar tikimasi. Rankiniai stebulės taip pat užtikrina geresnę degalų sąnaudas nei automatiniai stebulės mazgai, nes jas atrakinus sukasi mažiau priekinio pavaros dalių.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebulę

Nepaisant jūsų turimų mazgų tipo, daugelį metų trunkantis sunkus naudojimas, drėgmė, purvas, rūdys ir kiti veiksniai atsipirks ir visi jūsų mazgai galiausiai žlugs. Būtent taip nutiko vienam iš gamyklinių rankiniu būdu užfiksuotų stebulių 2004 m. „Ford F-350 4 × 4“, kuris pasirodė „Mobile Diesel Service“ serveryje, Sutherlin mieste, Oregone. Taigi, kokias galimybes turite, jei taip nutiks jūsų transporto priemonei?

Ištaisyti sugedusį stebulę iš tikrųjų yra labai paprasta. Turėsite pakeisti abi stebules, ir, kaip ir batai, jie parduodami poromis. Šio „Super Duty“ gamintojo šakotuvus pakeitėme „WARN Premium“ stebulėmis, auksiniu standartu daugeliui 4WD savininkų. „WARN“ aukščiausios klasės atsarginių fiksavimo stebulės rinkinių seriją galima pritaikyti dešimtmečius tvirta ašimi 4 × 4.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebulę

Parduotuvė WARN stebulės

Šių stebulių visiškai metalinė konstrukcija ir „ZA Alloy“ ciferblatas užtikrina patikimą metų veikimą. Stebulės ciferblatui reikia viso 9/10 posūkio, kad būtų užtikrinta teigiama vidinės pavaros pavaros prikabinimas prie sankabos žiedo ir kad jie išliktų įjungti, šiuose stebulėse naudojama stora vidinių bangų spyruoklė ir sunkūs laikikliai. WARN taip pat apima jų mazgus, kuriems taikoma ribota viso gyvenimo garantija.

The „WARN Premium Hub“ rinkinys (p / n 38826), kuriuos užsakėme ir sumontavome, tinka šiems pikapams su „Dana 60“, 30 špagatų priekinėmis ašimis:

  • „Chevrolet / GMC“ – 76–90 C30, L30, V / R / K3500
  • „Dodge / Ram“ – 90–93 D250 / 350 ir W250 / 350
  • Ford ’77 –04 F-250 / F-350, ’99 -’05 ekskursija

Žemiau mes apibūdiname veiksmus, kaip pašalinome ir pakeitėme originalaus „Ford Super Duty“ rankinio fiksavimo stebules WARN „Premium Manual Locking Hub“ rinkiniu. Vienai pusei reikia tik apie 15 minučių.

Kaip pakeisti rankiniu būdu fiksuojamas stebules 8 žingsniais

1 žingsnis. 9/32 colių šešiakampiu antgaliu nuimkite šešis lizdo galvutės stebulės varžtus, kurie laiko OEM rankinio fiksavimo stebulės dangtelį.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

2 žingsnis: Nuimkite dangtelį, kad atsidarytumėte fiksavimo stebulės mazgą.

kaip pakeisti fiksavimo rankinius stebulius

3 žingsnis: Mažo atsuktuvo ašmenimis pakelkite atvirą spyruoklinio fiksavimo žiedo galą. Ištraukite fiksatorių ir išmeskite.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

4 žingsnis: Įsukus du lizdo galvutės atraminius varžtus, galima lengvai suimti ir ištraukti stebulės mazgą. Atkreipkite dėmesį į neveikiančią OEM stebulę rūdžių ir nešvarumų kaupimuisi.kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

5 žingsnis: Skudurėliu ir valikliu pašalinkite visas stebulėje esančias šiukšles. Tada pastumkite naują WARN stebulės mazgą atgal į stebulę naudodami pridedamus tvirtinimo varžtus kaip mažas rankenas.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

6 žingsnis: Įdėkite naują rinkinyje esantį fiksavimo žiedą. Įsitikinkite, kad jis įsitaisęs stebulės griovelyje.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

7 žingsnis: Montuodami naują rankinio fiksavimo stebulės dangtelio mazgą, dangtelio (rodyklės) vidinėje pusėje esantį skirtuką su stebule (rodykle) stebulėje.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

8 žingsnis: Įdėkite šešis naujus varžto galvutės dangtelio varžtus, pateiktus kartu su WARN Premium stebulės rinkiniu. Sukite juos iki 35-45 in./lbs. (ne ft./lbs.). Pasukite ratuką ir įsitikinkite, kad stebulės užrakto mechanizmas laisvai juda tarp „FREE“ ir „LOCK“.

kaip pakeisti rankinio fiksavimo stebules

„WARN Premium Manual“ fiksavimo centrams taikoma ribota viso gyvenimo garantija. Geroji praktika yra užrakinti stebulę prieš įjungiant 4WD arba važiuojant į važiavimo sąlygas, dėl kurių perkėlimo dėklą reikės pakeisti iš 2WD į 4WD. Tiesiog būtinai juos atrakinkite, kai vėl pereisite į 2WD.

IŠTEKLIAI:

Mobilioji dyzelino tarnyba: (541) -459-8939

„WARN Industries“: 800-543-9276

[ad_2]