Sekso žaislų paskirtis

Kai kurie sekso žaislai padeda vyrui pasiekti erekciją, stimuliuoja moters lytinius organus, kad jie taptų jautresni, arba suteikia kitokį pojūtį nei įprastas seksas. Kiti sekso žaislai sukuria „aplinką” sekso variacijoms, pavyzdžiui, vadinamosios orgijų patalynės. Kartais jie naudojami siekiant padėti asmeniui, kuriam sunku užsiimti seksu be pagalbos, pasiekti seksualinį pasitenkinimą. Tačiau dauguma sekso žaislų suteikia naują būdą tiesiogiai stimuliuoti vyro ar moters lytinius organus, kad būtų pasiektas seksualinis pasitenkinimas.

Sekso žaisliukų naudojimas gali suteikti naujos patirties ir seksualinės patirties įvairovės. Tai taip pat gali suteikti fantazijos elementą, kuris sustiprina ar atgaivina santykius.

Įprastai tikimasi, kad sekso žaisliukas tiesiogiai stimuliuoja lytinius organus preliudijos ir (arba) lytinio akto metu arba kaip priemonė pasiekti orgazmą tik dėl sekso žaisliuko teikiamos stimuliacijos.

Sekso žaislų rūšys

Bene labiausiai žinomi sekso žaisliukai yra vibratoriai, kurie, kaip rodo pavadinimas, stimuliuoja lytinius organus vibracija. Jie dažniausiai naudojami klitoriui stimuliuoti, tačiau gali būti naudojami ir bet kuriai kitai moters ar vyro kūno daliai stimuliuoti.

Paprasčiausi iš jų yra pieštuko arba lazdelės formos (nors paprastai būna storesni už pieštuką). Juose dažnai būna įmontuota baterija (arba dvi), kuri maitina nedidelį elektros varikliuką. Kartais akumuliatorius ir valdiklis būna išoriniai ir su vibratoriumi sujungti laidu. Prie šio variklio veleno pritvirtinamas nedidelis neišbalansuotas svoris. Sukdamasis šis svoris išjudina variklį ir vibratorių į nedidelį apskritiminį judesį, kuris sukelia jaučiamą vibraciją.

Jei vibratorius turi valdiklį, didinant galią didėja variklio greitis, o kartu ir vibracijos greitis bei stiprumas. Tiek vibracijos stiprumas, tiek greitis turi įtakos tam, kaip sekso žaisliukas jus stimuliuoja. Geriausias poveikis gali būti ne pats stipriausias ir ne pats greičiausias. Optimalūs nustatymai gali pasikeisti, kai didėja jūsų susijaudinimo laipsnis. Norint pasiekti geriausių rezultatų, verta įsigyti vibratorių, kurį galima valdyti.

Skirtingi vibratoriai pasižymi skirtingomis savybėmis, todėl gali būti, kad vienas derinys jums patiks kur kas labiau nei kitas, o jūsų pageidavimai gali skirtis netgi priklausomai nuo to, kurią kūno dalį stimuliuojate.

Neseniai pasirodė elektroniniai vibratorių valdikliai, kuriais galima ne tik statiškai reguliuoti galingumą ir greitį, bet ir pasirinkti galios impulsų ir šuolių modelius. Jie gali būti labai veiksmingi.

Taip pat yra kitų vibruojančių sekso žaislų, pavyzdžiui, drugelių stimuliatoriai ir vibruojantys varpos žiedai.

Penio movos privalumai

  • galima įsigyti be recepto
  • lengva įsigyti internetu arba sekso žaislų parduotuvėse
  • parduodamos įvairių formų, dydžių ir skirtingomis kainomis
  • gali pagerinti jūsų seksualinį gyvenimą
  • mažai tikėtina, kad gali kilti pavojus sveikatai ar šalutinis poveikis
  • Varpos rankovių trūkumai
  • gali erzinti tuo metu, kai reikia naudoti
  • gali būti brangūs
  • gali prireikti tyrimų ir bandymų bei klaidų, kad rastumėte tinkamiausią

Kas yra erekcijos disfunkcija (ED)?

Erekcijos disfunkcija (ED) – tai nesugebėjimas pasiekti arba išlaikyti pakankamai tvirtą erekciją, kad būtų galima lytiškai santykiauti. Kartais ji vadinama „impotencija”, tačiau dabar šis terminas vartojamas rečiau.

ED gali būti atsitiktinė arba dažna:

Nedažnai pasitaiko atsitiktinių ED atvejų. Daugeliui žmonių jis pasireiškia streso metu arba dėl neseniai pakeistos mitybos ar gyvenimo būdo.

Tačiau dažnas ED gali būti sveikatos problemų, kurias reikia gydyti, požymis. Tai taip pat gali būti emocinių ar santykių sunkumų, kuriuos galbūt norėsite spręsti su specialistu, požymis.

Kaip dažnai pasitaiko ED?

Nacionalinio diabeto ir virškinimo bei inkstų ligų instituto duomenimis, apie 30 milijonų JAV vyrų

ED paplitimas didėja su amžiumi. Viskonsino universiteto skaičiavimais, lengvo ar vidutinio sunkumo ED pasireiškia 10 proc. daugiau vyrų kiekvieną gyvenimo dešimtmetį. Pavyzdžiui, 60 proc. 60-mečių vyrų gali patirti tam tikrą ED formą.

Tačiau ED gali pasireikšti ir tarp jaunesnių žmonių. Viename 2013 m. atliktame tyrime nustatyta, kad 1 iš 4 vyrų, pirmą kartą besikreipiančių dėl ED, buvo jaunesni nei 40 metų. Tyrėjai pastebėjo stipresnį ryšį tarp rūkymo, narkotikų vartojimo ir ED tarp šių vyrų, palyginti su vyresnio amžiaus vyrais. Tai rodo, kad gyvenimo būdo pasirinkimas yra svarbus jaunesnių vyrų ED veiksnys.

Nors su amžiumi ED rizika didėja, ED nėra neišvengiama. Apskritai, kuo sveikesnis esate, tuo geresnė jūsų lytinė funkcija. Sužinokite daugiau apie senėjimą ir ED.

Daugiau informacijos https://slaptasnoras.lt/