[ad_1]

Baltas automobilis kelyje ūkanotame klimate

Metodai, kad jūsų automobilis nerūkytų

Jūsų automobilio priekinių stiklų rūkymas gali būti ne tik varginantis, bet ir potencialiai pavojingas keblumas. Ši problema gali pakenkti vairuotojo matomumui ir dažnai gali sukelti nelemtus įvykius. Automobilis dažniausiai rūko dėl drėgmės pertekliaus automobilio ore. Tai gali nutikti dėl nuotėkio, leidžiančio lietui patekti į jūsų automobilio vidų, vairuotojo ir keleivių kvėpavimo, šlapio automobilio apmušalų, nepaliekant atidaryto automobilio lango, arba atvirų gėrimų, likusių automobilyje. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie metodus, kaip užkirsti kelią jūsų automobilio aprasojimui, kuriuos pristatė „Auto Simple“, Chattanooga, TN.


Skaityti daugiau: [Step-by-step instructions to jumpstart your car]


Norėdami išvengti užteršto automobilio lango, naudokite šiuos metodus

  1. Ant automobilio langų užtepkite apsaugą nuo rūkymo. Rinkoje galima rinktis iš daugybės priešrūkinių purškalų ir dangų tipų. Įsitikinkite, kad naudojatės eksperto pagalba, kad ją įdiegtumėte į savo automobilį.
  2. Pašalinkite nuo automobilio visus šlapius daiktus – įsitikinkite, kad jūsų automobilyje neliko šlapių skėčių, drėgnų gėrimų.
  3. Naudokite silicio dioksido sausintuvą – jei norite pašalinti drėgmės perteklių iš oro, tiesiog įdėkite automobilio silicio dioksido sausintuvo paketą į savo automobilį.
  4. Patikrinkite, ar nėra nuotėkio – Periodiškai atlikite automobilio techninę priežiūrą padedant mechanikui ir įsitikinkite, kad jūsų automobilyje nėra nuotėkio.
  5. Laikykite švarius langus ir priekinį stiklą – būtinai reguliariai valykite langus ir priekinius langus, nes purvas gali pritraukti drėgmę.
Automobilio langas debesuotą ir lietingą dieną

Norėdami greitai išvalyti rūko langus, naudokite šildytuvą, kad atsikratytumėte rūko, padidindami langų temperatūrą. Be to, naudodamiesi oro kondicionieriumi, išjunkite recirkuliacijos nustatymą. Be visų aukščiau paminėtų žingsnių, taip pat turėtumėte įsitikinti, kad žiemos sezono metu prieš lipant į automobilį reikia nuplauti kuo daugiau sniego nuo jūsų batų. Būtinai perskaitykite oficialų „Auto Simple“ tinklaraščio puslapį Čatanugoje, TN, kad gautumėte daugiau tokių automobilio priežiūros patarimų ir gudrybių.

Skaityti daugiau: [How To DIY: Paint Your Own Car Without Making a Mess]

[ad_2]