[ad_1]

Žingsnis po žingsnio instrukcijos, kaip pradėti savo automobilį

Gali būti nemažai scenarijų, kai atsidursite situacijoje, kai turite paleisti savo automobilį. Galbūt dėl ​​kokių nors priežasčių jūs tiesiog palikote įjungtus priekinius žibintus arba tiesiog išsikrovote akumuliatorių ir turėsite paleisti automobilį. Norėdami pradėti greitą automobilį, turite naudoti trumpiklius, kad jį paleistumėte iš kitos geros transporto priemonės. Kol užmezgate tinkamą ryšį tarp dviejų transporto priemonių, dažniausiai gerojo samariečio transporto priemonė turėtų galėti įkrauti jūsų akumuliatorių ir užvesti automobilį. Skaitykite toliau, kad sužinotumėte daugiau apie nuoseklias instrukcijas, kaip pradėti savo automobilį, kurias pristatė „Auto Simple“ Chattanooga, TN.


Kaip pakeisti automobilio stabdžių kaladėles ir rotorius?


Keli paprasti žingsniai norint pradėti savo automobilį

1 žingsnis: Raskite savo trumpiklius – Visada būtinai nešiokitės trumpiklių laidų rinkinį ir laikykite juos savo transporto priemonės bagažinės skyriuje. Priešingu atveju yra didelė tikimybė, kad esate pakliuvęs į kelią be tinkamos įrangos.

2 žingsnis: Padėkite abi transporto priemones „Park“ arba „Neutral“ – Radę gerą transporto priemonę, kad galėtumėte pradėti savo automobilį, pastatykite abi transporto priemones „Park“ ar „Neutral“ ir įsitikinkite, kad išjungiate abiejų automobilių uždegimą. Taip pat įjunkite abiejų transporto priemonių stovėjimo stabdžius, kad būtumėte saugesni.

3 žingsnis: Raudonų trumpiklio laido spaustukų tvirtinimas – Pritvirtinkite vieną iš raudonų jungiklio laido spaustukų prie teigiamo išsikrovusios baterijos gnybto. Dabar pritvirtinkite kitą raudoną spaustuką prie teigiamo kitos transporto priemonės gnybto.

4 žingsnis: Jungiamojo laido juodų spaustukų tvirtinimas – Pritvirtinkite vieną iš juodų jungiklio laidų spaustukų prie neigiamo gero automobilio akumuliatoriaus gnybto. Paskutinį juodą spaustuką pritvirtinkite prie nedažyto metalinio automobilio paviršiaus (bet koks metalinis statramstis), kurio nėra šalia akumuliatoriaus.

5 žingsnis: Užveskite veikiančią transporto priemonę – Užveskite savo darbo transporto priemonės variklį dabar ir leiskite varikliui keletą minučių veikti. Variklį galite apsukti iki 2000 aps./min., Jei manote, kad reikia išsikrauti išsikrovusią bateriją.

6 žingsnis: Pabandykite užvesti savo transporto priemonę – Po kelių minučių dabar galite pabandyti užvesti savo transporto priemonę. Geriausia, jei automobilis užvestų normalų režimą, tačiau jei taip nėra, net ir palaikius tinkamą ryšį, jūsų akumuliatorius gali būti be jokios pagalbos. Paleidę automobilį, pirmiausia nuimkite juodus spaustukus, o po to – raudonus jungiklio laido spaustukus.

Žiemos sezono metu prie dviejų automobilių pritvirtinti trumpiklių laidai su stipriu sniegu

Jei norite atsakyti į visus su automobiliu susijusius klausimus ir informacijos užklausas, nedvejodami susisiekite su draugišku ir išmanančiu „Chattanooga“ (TN) „Auto Simple“ darbuotojais.


Skaityti daugiau: [How Do I Fix My Car’s Chipped Windshield?]


[ad_2]