[ad_1]

The „Invoxia“ GPS sekiklis yra 4G LTE palaikantis įrenginys, galintis pranešti apie savo vietą bet kurioje pasaulio vietoje. Visiškai savarankiškas, jis gali maitintis mėnesį ar ilgiau ir siūlo paprastą ir lengvą programos sąsają. Vieną išbandėme savo „AutoWise“ parke ir grįžome sužavėti.

„Invoxia GPS Tracker“ apžvalga

2020 -ieji buvo sunkūs metai visiems. Be pasaulinės pandemijos, miškų gaisrų ir masinių protestų, Portlandas, Oregonas taip pat pastebėjo didelį vagysčių augimą. Man buvo pavogtas motociklas tiesiai iš mano važiuojamosios dalies šviesiu paros metu! Policija paklausė, ar aš turiu kokią nors sekimo sistemą – to man niekada nebuvo į galvą. Aš maniau, kad dauguma stebėjimo priemonių yra per didelės ar brangios naudoti su moto. Taigi, kai „Invoxia“ pakvietė mane išbandyti mažytį GPS sekiklį, mano atsakymas buvo entuziastingas TAIP.

„Big Tech“ tvarkingoje pakuotėje

„Invoxia“ GPS sekiklis maišelyje

Mobiliųjų telefonų pramonės dėka GPS imtuvai ir akselerometrai tapo miniatiūriniai ir nebrangūs. „Invoxia GPS Tracker“ yra plonesnis nei pieštukas, sveria maždaug tiek pat ir kainuoja tik 129,00 JAV dolerių. Komiškai lengva pasislėpti ant bet kurio motociklo, motorolerio ar net dviračio. „Invoxia“ stebėjimo paslauga pirmuosius metus yra nemokama, o vėliau – 39,90 USD per metus.

Sąranka buvo greita ir neskausminga. Nebuvo pasirašytos sutarties ar SIM kortelės, kurią įterpti. Viskas buvo savarankiška. „Invoxia“ turi „micro-USB“ įkrovimui-ir aš pastebėjau, kad įkrovimas yra labai svarbus, priklausomai nuo jūsų naudojimo. Kai susieju stebėjimo priemonę su „Invoxia“ programa, tada galiu sukurti paskyrą ir užregistruoti įrenginį. Prie vienos paskyros taip pat galite pridėti kelis stebėtojus.

„Invoxia GPS Tracker“ mobiliosios programos duomenys

„Invoxia“ programa yra pagrindinė sąsaja. Iš programos galėjau reguliuoti, kaip dažnai stebėjimo priemonė atnaujina savo vietą, ir nustatyti įspėjimus. Įmontuotas pagreičio matuoklis iš karto praneštų man, jei mano dviratis būtų perkeltas ar pakreiptas-tai galėtų sustabdyti vagis dar nesulaužęs uždegimo. Taip pat galėčiau pasakyti, ar mano dviratis ar transporto priemonė išvyko iš namų, nustatę „saugios zonos“ zoną. Dėl savo buvimo vietos istorijos galite patikrinti bet kur, kur buvo stebėtojas.

„Invoxia GPS Tracker“ pranešimas

Vykdydamas artėjantį „AutoWise“ projektą, aš nusipirkau transporto priemonę Ostine, Teksase, ir parvežiau ją atgal į Oregoną. Nieko panašaus į 2800 mylių kelionę išbandyti naują produktą! Pakuodama krepšius supratau, koks puikus kelionių kompanionas yra „Invoxia GPS Tracker“. Kadangi tai veikia visame pasaulyje, aš taip pat apsvarstyčiau galimybę laikyti jį savo bagaže, jei kas nors bandytų perbraukti mano krepšius. Tai taip pat puikus žemėlapių kūrimo įrankis norint pamatyti, kur buvote – aš jį panaudojau Glorieta kalnų dviračių takuose netoli Santa Fe.

Baterijos veikimo laikas ir vietos atnaujinimai

Pradėjau nustatydamas atnaujinimo dažnį – dažnį, kuriuo stebėtojas praneša apie vietą – maksimaliai kas penkias minutes. Sužinojau, kad tai ne visada yra gera idėja, nes šis greitis sumažino bateriją po maždaug 10 dienų kelyje.

Net jei sumažinsite atnaujinimo dažnį iki 30 minučių, ataskaitos negausite daugiau nei septynių savaičių. Tai turbūt didžiausias „Invoxia GPS Tracker“ trūkumas. Motociklo ar automobilio atveju tai gali kelti ne tiek daug rūpesčių, jei prietaisas bus įjungtas į USB lizdą.

„Invoxia GPS Tracker“ programos ekranas

Iš naujo įkrovęs Kolorado Springsą ir grįžęs prie lėtesnio atnaujinimo greičio, aš lengvai galėjau įrašyti savo pažangą iki pat namų. Dabar „Ducati“ turiu pastoviai įdiegtą sekimo priemonę, kad būtų išvengta vagysčių. Stovint „Invoxia“ atnaujinama tik kasdien, o baterija turėtų trukti mėnesius.

„Invoxia“ GPS sekiklis: paprastas, efektyvus ir vertas

„Invoxia GPS Tracker“ apžvalga

„Invoxia“ tikrai vertina ir supaprastina šį įrenginį, ir tai lengva rekomenduoti. Yra akumuliatoriaus apribojimų, todėl turėtumėte žinoti, kad negalite eksportuoti duomenų iš programos.

Ir nors yra mėnesinis mokestis, visiems, patyrusiems transporto priemonių vagystę, 39,90 USD per metus skamba tikrai pigiai. Ji taip pat patiks laivyno operatoriams, kuriems reikia valdyti įmonės transporto priemones.

Jūs netgi galite pastebėti, kad tai apsimoka, nes daugelis draudimo bendrovių siūlo nuolaidas transporto priemonėms, turinčioms sekimą. Paimkite vieną ir saugok savo žaislus!

[ad_2]