[ad_1]

Jei norite mažiau važiuoti keliu, nesvarbu, ar pilotuojate savo nuotykių furgoną, visureigį, ar pakeltą visureigį, „Gaia“ GPS ką tik paskelbė navigacijos įrankį, kurį norite įtraukti į savo repertuarą.

„Gaia“ GPS dabar suporuotas su „Android Auto“, kad vairuotojai galėtų naršyti neprisijungę naudodamiesi nuosekliomis nuorodomis-visa tai lengva, nes programa integruota į jūsų automobilio prietaisų skydelio ekraną. „Gaia“ yra pirmoji užmiesčio navigacijos programa, sukurta „Google“ transporto priemonės technologijai.

Žemėlapiai neprisijungus ir dar daugiau

Be „posūkio po posūkio“ nurodymų užmiesčio keliuose ir bekelės takuose, kurių nerasta „Google“ ar „Apple“ žemėlapiuose, „Gaia GPS“ leidžia atsisiųsti papildomų žemėlapių sluoksnių, tokių kaip „Gaia Topo“ ir „Nat Geo Trails Illustrated“, MVUM (motorinių transporto priemonių naudojimo žemėlapiai) ), ir kiti. Ši funkcija reiškia, kad turėsite išsamų vaizdą apie tai, kur esate žemėlapyje, net tada, kai nesate tinkle.

„„ Gaia “GPS kūrimo komanda ėjo į kelius, nukreiptus atgal, kad nuodugniai sukurtų ir išbandytų visas naujas„ Android Auto “funkcijas ir galimybes“, – sakė programinės įrangos inžinierė ir „Android Auto“ projekto vadovė Sasha Heinen. „Negalime laukti, kol vartotojai padarys tą patį“.

„Gaia“ GPS brūkšnys

Integracija su „Android Auto“ leidžia vairuotojams lengviau ir saugiau peržiūrėti žemėlapius, kai jie yra kelyje ir už jos ribų. Dėl „Gaia“ integracijos su jūsų automobilio prietaisų skydelio ekranu nereikia sukti galvos su telefonais ar planšetiniais kompiuteriais. Siekiant didesnio saugumo, programa automatiškai persijungs į tamsųjį režimą, jei išeisite po sutemų.

Papildomos funkcijos apima galimybę atpažinti orientyrus, žemės ribas, takus, tualetus ir kt. Visa tai praverčia, nesvarbu, ar planuojate nuotolinę kempingo kelionę, ar kelių dienų sausumos nuotykį.

Atsisiųskite „Gaia GPS“ ir išeikite tyrinėti

Jei norite naudoti „Gaia GPS“ su „Android Auto“, turėsite atsisiųsti „Gaia“ programą ir turėti transporto priemonę su „Android Auto“. Ir jei esate „Apple CarPlay“ vartotojas, nenusiminkite, nes „Gaia“ šią funkciją išleido „iOS“ vartotojams 2020 m. Vasario mėn.

Nors yra nemokama programos „Gaia“ versija, jei norite pasiekti ir atsisiųsti įvairius neprisijungus pasiekiamus žemėlapius bei naudotis papildomomis neprisijungus naudojamomis funkcijomis, norėsite naujovinti į „Premium“ narystė, kurio abonementas kainuoja 40 JAV dolerių per metus.

[ad_2]