[ad_1]

Jei manote, kad vairavimo vadovu laikai jau seniai praėjo, Hagerty dar nepasiruošęs atsisakyti pamainų. Liepos 19 d. Automobilių entuziastų prekės ženklas pradėjo unikalią kampaniją, kurios vienas tikslas – išmokyti 500 žmonių vairuoti lazdą per 50 dienų, visa tai kaip jų didesnės misijos „taupyti vairavimą“ dalis.

Hagerty ragina visus rankinius vairuotojus

Siekdamas šio plataus užmojo tikslo, „Hagerty“ naudoja unikalius išteklius – automobilių bendruomenę. Nuo liepos 16 d. Iki rugsėjo 6 d. „Hagerty“ skatina rankinius vairuotojus susisiekti ir išmokyti draugą ar šeimos narį vairuoti lazdą.

„Galimybė vairuoti mechaninę pavarų dėžę yra jaudinanti ir suteikianti daugiau jėgų, ir mes norime žmonėms pasiūlyti galimybę sėsti už šaunaus automobilio vairo ir patirti linksmybes bei aistrą, kurią entuziastai žino taip gerai“, – sakė „Hagerty“ generalinis direktorius McKeelis Hagerty. „Automobilių kultūros esmė yra mokyti kitus vairuoti lazdas, ir mes tikimės, kad šiuos įgūdžius perduosime kitai automobilių mylėtojų kartai“.

Vairuotojai raginami susirasti nenaudojamą automobilių stovėjimo aikštelę ar ramų kelią, kad išmokytų vairuoti vadovą. Tada dalyviai gali pasidalinti savo patirtimi Hagerty bendruomenės svetainė. Tiek vairuotojas, tiek mokytojas gaus skrybėlę „Shift Happens“.

Išsaugokite vadovus, vienas vairuotojas vienu metu

„Hagerty“ mechaninės pavarų dėžės iššūkis - perjungimas

Ši iniciatyva yra dalis ilgesnių pastangų, kad lazdos perkėlimo įgūdžiai neišnyktų. Nuo 2011 m. „Hagerty“ ir jos savanoriai per tokias programas kaip „Hagerty Driving Experience“ ir „Hagerty Driving Academy“ mokė daugiau nei 4000 žmonių vairuoti rankinį automobilį.

Šie renginiai ne tik moko vairuotojus perkelti vadovą, bet ir moko saugaus ir įgudusio vairavimo. Šie įgūdžiai yra svarbūs visiems vairuotojams, ypač jauniems žmonėms, kurie galbūt neturėjo galimybės sėsti prie rankinio automobilio vairo.

Hagerty vairavimo patirtis

Hagerty rankinio vairavimo iššūkis - vyras vairuoja lazdą

Vairuotojams, kurie galbūt norės išmokti vairuoti lazdą, bet gyvenime nėra kas jų išmokytų, „Hagerty“ siūlo nemokamą trijų valandų užsiėmimą. Hagerty vairavimo patirtis.

Dalyviai sužinos, kaip valdyti vadovą, ir turės galimybę sėsti prie šaunaus automobilio vairo. Paskutinio liepos 16 d. Renginio entuziastų buvo 1930 m. „Ford Model A“, 1969 m. „Camaro SS“, 1989 m. „Porsche 944 S2“, 1990 m. „Mazda Miata“, 2000 m. „Honda S2000“, 2013 m. „Ford Shelby GT500“, 2015 m. kad net ilgalaikiams rankiniams narkomanams gali niežėti išbandyti.

Be laiko už vairo „Hagerty“ vairavimo kursuose, dalyviai taip pat galės dalyvauti klasėje, kurioje sužinosite, kaip veikia sankaba ir mechaninė pavarų dėžė. Iš ten tai slidus šlaitas, todėl galite užsiregistruoti į kitus Hagerty renginius, įskaitant „Hagerty“ vairavimo akademiją, kad galėtumėte linksmintis rankiniu būdu. Nesakyk, kad mes tavęs neįspėjome.

[ad_2]