[ad_1]

„Infinity“ pagerbia didžiausią gerbėją demonstruodamas savo pasirinktą „drift“ automobilį naujame filme “Dreifuojantis „The Docks“. “

Įsivaizduokite, kad turite svajonių automobilio konstrukciją, viziją, kurią galėtumėte pasakyti. Jūs esate įsišaknijęs japonų automobilių kultūroje, o važiuoklės, su kuria norite įgyvendinti savo svajonę, jūsų šalyje nėra. Ką tu gali padaryti? Jūs darote tai, ką padarė „Tatsuhiro Shibata“, ir importuojate „Infiniti Q60“ iš Amerikos ir paverčiate savo svajonę realybe, nepaisant to, kokios kliūtys yra jūsų kelyje.

Shibata yra žinomas dėl savo garažo, R31 namas, suteikdamas „Nissan Skyline R31s“ naują gyvenimą, tačiau pastaruosius 10 metų jis asmeninėms reikmėms importavo „Infiniti“ transporto priemones į Japoniją. Jo „Infiniti Q60“ dreifas yra ryški jo kolekcijos žvaigždė, meilės „Infiniti“ prekės ženklui išraiška ir, žinoma, lenktyninis automobilis.

„Mano akimis, Q60 atrodė geriausiai [the Infiniti lineup], tačiau Japonijoje jų nepardavė. Taigi turėjome vykti į JAV, kad jų rastume “, – sako Shibata. „Tai paprasta; Aš tiesiog norėjau išvaizdaus lenktyninio automobilio “.

„Shibata Infinity Q60 Drift“ automobilis

Automobilis akivaizdžiai pradėjo savo gyvenimą kaip atsarginis „Infiniti Q60“, tačiau jei ne dėl našumo, jis buvo spirtas į kelkraštį. Jo atsarginiai „Nissan VR“ varikliai buvo paleisti ir pakeisti a HKS 4,1 litro VR38DETT (dar žinomas kaip „Nissan GT-R“ variklis), turintis „HKS GT1000“ turbo komplektą, padedantį išpūsti 1000 AG galią. Tą variklio turbokompresorių valdo LINK variklio valdymo sistema, padedanti valdyti didelę galią, tačiau tinkamai sureguliavusi ji, matyt, gali išpumpuoti iki 1300 AG. Kalbant apie valdymą, transmisija yra ALBINS ST6-LP 6 laipsnių nuoseklioji transmisija.

Galia yra puiki, tačiau reikia sustoti ir dėl to, abiejuose automobilio galuose sumontuoti stabdžių komplektai „ENDLESS“. Priekis tampa ypač aštrus su 6 stūmoklių apkaba. Ta stabdymo situacija slepiasi kai kurių viduje RAYS GL-57CR ratai, suvynioti į „SAILUN Gene R“ padangas, kurios mėgsta lengvai virsti baltais dūmais.

Svorio mažinimas yra kiekvieno lenktyninio automobilio, įskaitant drifto automobilius, filosofija. Jis vis tiek gali būti panašus į Q60, tačiau buferiai, sparnai, perforatoriai, šoniniai sijonai, durys, stogas, gaubtas ir bagažinė buvo pakeisti anglies pluošto gabalais.

Shibata yra „Shibata Drift Racing Team“ savininkas ir statinio sumanytojas. „Aš gimiau lenktynių šeimoje“, – sako Shibata. „Vaikystėje buvau pripratęs prie naftos, benzino, dūmų ir dulkių kvapo. Aš ketinau augti lenktynininku arba kurti lenktyninius automobilius “.

Šibatos pastato vairuotojas yra Koudai Sobagiri. Shibata, Sobagiri ir „Shibata Drift Racing Team“ dalyvauja aukščiausio Japonijos drifto čempionate „D1 Grand Prix“. Jei Sobagiri gyvenimo atnaujinimo profesionalu nepakanka, iš vaizdo įrašo galite pamatyti, kaip jis žino, kaip apvažiuoti Q60.

Dreifuojantis „The Docks“ kino ekrane patraukite „Infiniti q60“

„Begalybės dreifavimas“ filme „The Docks“

Aukščiau pateiktame filme yra daugiau „Infiniti“ nuotaikų nei tik 1 000 AG „Infiniti Q60“. Vaizdo įrašas buvo nufilmuotas Jokohomos uosto prieplaukose Jokohamoje, Japonijoje. Tai reikšminga, nes „Infiniti Motor Company“ būstinė yra Jokohamoje, Japonijoje. Naktis, unikalus apšviestas prieplaukos kursas ir vieta su paveldu suteikia vieną foną.

„Infiniti“ vadina Šibatą savo didžiausiu gerbėju. Jis netgi nėra oficialiai susijęs su „Infiniti“, be to, kad yra jų transporto priemonių mylėtojas ir advokatas. Jis yra tikras autentiškas atstovas, kurio net rinkodaros komanda negalėjo susapnuoti.

Dreifuojantis „The Docks“

Daugiau begalybės dreifo veiksmų

Iš pradžių Shibata siekė pagaminti išvaizdų lenktyninį automobilį, ir mes turime pasakyti, kad jam pavyko. Tas 1000 AG galėjo padėti išsiaiškinti ir mūsų nuomonę.

Jei esate tiek užsikabinęs už šį Q60 pastatymą, kiek ir mes, nesijaudinkite, tai ne paskutinis, kurį pamatysite. „Infiniti“ planuoja išleisti dar daug turinio, įskaitant pasakojimą apie Shibata dirbtuves ir istoriją apie tai, kaip Sobagiri atsidūrė dreifuojančiame pasaulyje.

Jei norite pamatyti filmo „Drifting at The Docks“ užkulisius, peržiūrėkite žemiau pateiktą vaizdo įrašą, kuriame taip pat galima atidžiau pažvelgti į šį įspūdingą „Infinity drift“ automobilį.

[ad_2]