[ad_1]

Pasirinktinis, užsakytasis, specialusis, unikalus, atkūrimas ir kt. – visi tinkami šio „Gulf Liveried 720S“ tipo aprašymai, sukurti „McLaren Special Operations“ (MSO) programos viduje. Įspūdingos „Gulf Oil“ lenktynių spalvos yra „McLaren F1 GTR“ lenktyninių automobilių metimas atgal ir „McLaren“ bei „Gulf“ santykių atnaujinimas.

2021 m. „McLaren F1“ automobilių įlankos dažymas
Naujausias F1 automobilio dažymas užsimena apie šiuos santykius dar labiau, o automobilyje yra tik minimalūs „įlankos“ logotipai, tačiau tai galima iškart atpažinti.

Persijos įlankos spalvos pirmą kartą buvo pastebėtos „McLaren“ lenktyniniuose automobiliuose, tiek F1, tiek „Can-Am“, 1968–1973 m. „Devintajame dešimtmetyje“ vėl buvo pastebėtas legendinis F1 GTR, kuris 1997 m. Sugebėjo užimti „LeMans“ pakylą. 2020 m. Persijos įlanka pasirodė kaip „pageidaujamas tepalų tiekėjas“ „McLaren“.

„Persijos įlankos spalvų„ 720S “švenčia du aukštos kokybės prekės ženklus, kurie remiasi gilia automobilių ir lenktynių istorija, pradėjusia naują strateginę partnerystę, kad sužadintų klientus ir gerbėjus visame pasaulyje. Šis projektas yra MSO galimybių demonstravimas ir atkartoja neseniai visiškai restauruotą „McLaren F1 GTR 25R“ automobilį, važiavusį 1990 m. „720S“ yra toks įtaigus dizainas ir vidaus apdaila, sukurtas glaudžiai bendradarbiaujant su Persijos įlanka, o tai puikiai parodo mūsų klientų galimybes dirbti su kvalifikuota „MSO“ komanda ir pritaikyti savo „McLaren“. “ -Mike’as Flewittas, „McLaren Automotive“ generalinis direktorius

„McLaren Gulf Livery 720S“

„McLaren Gulf Livery 720S“ MSO programa kuria užsakytas vienkartines transporto priemones, pagrįstas serijinėmis „McLaren“ transporto priemonėmis. Suasmeninimas yra šios programos raktas.

Norėdami išlenkti raumenis ir pabrėžti įlankos, kaip strateginio partnerio su „McLaren“, sugrįžimą, MSO grupė sukūrė šį nuostabų 720S. Automobilis pasižymi ne tik „Persijos įlankos“ lenktynėmis, kurių dažymas rankomis užtruko 20 dienų, bet ir daugybę smulkių detalių, sujungiančių temą.

Išorėje tai apima oranžinius stabdžių suportus kartu su oranžine lenktynių juosta ir Persijos įlankos logotipais. Plona oranžinė juostelė ant rato lūpos taip pat padeda iššokti didelius ratus ir ypač gerai atrodo judant.

„McLaren Gulf Livery 720S“ salonasĮėję į įlanką „Gulf Livery 720S“ pamatysite durų slenksčiuose nupieštus ir ant galvos atramų išsiuvinėtus įlankos logotipus. Oranžinės spalvos saugos diržai ir susiuvimas taip pat padeda visiškai juodą interjerą. Nuo vairuotojo sėdynės įvertinsite oranžinę vidurinę juostą ir mėlyną spalvą ant anglies pluošto stipinų.

Žengdamas dar vieną žingsnį, „McLaren“ nudažė raktų korpusus, kad atitiktų automobilio išvaizdą.

„McLaren Gulf Livery 720S“Nors tai nėra lenktyninis automobilis, „McLaren 720S“ nėra priekinis pasirodymas. Tai beprotiška šviesa, turi anglies kubilą, aktyvią pakabą, aktyvųjį aerotransportą ir didžiulį dvigubą turbiną V8. Pagalvokite per 3 sekundes 0–60 mylių per valandą ir maksimalų greitį 212 mylių per valandą.

„Individualus“?

Keista mums yra tai, kad girdime, jog yra „riboto skaičiaus klientų galimybė užsakyti Persijos įlankos pristatymą per diskusijas su MSO“. Tai atrodo keista, nes MSO automobiliai yra „užsakyti“. Jei aplinkui rieda daugiau Persijos įlankos „720S“, jie visi verti daug mažiau, nei jei būtų tik vienas.

„McLaren Gulf Livery 720S“Bet kuriuo atveju mes žinome, kad negalime sau leisti vieno, bet norime. Kokia graži mašina!

[ad_2]