[ad_1]

Vasara gali būti visai šalia, bet ką daryti, jei esate ekscentriška siela, kurios ieškote Oro srovė traukti aplink Helovino skiltelę, kad ir kur eitum? Jei tai skamba kaip jūs, užsidėkite savo geriausią juodą akių kontūrą, gotikinį chalatą ir keliaukite „Facebook Marketplace“ patikrinti tai pritaikytą „Airstream“ laidotuvių treneris kuris buvo paverstas bene baisiausiu pabėgimo kambariu, kokį kada nors matėme.

Kuo šis retas ir grėsmingas važiavimas išsiskiria?„Airstream“ laidotuvių treneris

Prieš pertvarkant į baisiausią pabėgimo kambarį ant ratų, šis specialus įrenginys pradėjo veikti kaip 1982 m. „Airstream Excella 200“ laidotuvių treneris. Kaip rodo pavadinimas, šis ypatingas kūrinys buvo skirtas mirusiajam vežti kartu su gausia jų šeima ir įvairiais aksesuarais, paprastai reikalingais paskutinei tarnybai.

Be liguisto vaidmens, „Airstream“ laidotuvių treneris taip pat buvo dalis platesnio „Airstream“ vadovų bandymo įkvėpti naujos gyvybės firmos A klasės namelių ant ratų pardavimams, kurie epiškai blogai prasidėjo aštuntojo dešimtmečio viduryje (recesijos metu). ir su ja susijusios dujų krizės.)

Dalis plano buvo išplėsta į transporto priemonių pritaikymo verslą kartu su „Airstream“, atliekant individualius motorinių transporto priemonių konversijas tam tikruose rinkos nišiniuose sektoriuose. „Airstream“ laidotuvių trenerio atveju tai reiškė nukreipimą į laidojimo namus, kurie ieškojo būdo sumažinti laidotuvių procesijos dydį, o šeimoms taip pat suteikė galimybę važiuoti su artimuoju į kapines.

„Airstream“ laidotuvių treneris

„Airstream“ laidotuvių treneris savo forma galėjo vežti iki 14 šeimos narių atskirose sėdynėse arba ant apgaubtos sofos. Galinis liukas galėjo traukti dideles gėlių kompozicijas, o velionio skrynia buvo laikoma atskirame šoniniame liute. Šių demoniškų žvėrių paklausa buvo menka, o „Airstream“ gamino tik 32 laidotuvių autobusus 1981–1991 m., Kai gamykloje galutinai nutraukta gamyba.

Jūsų svajonių pabėgimo kambarys … arba košmarai„Airstream“ laidotuvių treneris

Mičigane įsikūręs „Airstream“ laidotuvių treneris pavertė mobiliuoju pabėgimo kambariu Pabėgimo kambario studijos. Verslas interjerą pavertė vampyrų tematikos kambariu, užpildytu raudonos spalvos dekoracijomis ir daugybe juodos spalvos apdailos. Dubliuotas Vampyro lizdas, salone telpa iki šešių žaidėjų, kurie turi 40 minučių pabėgti iš oro srovės, kol išgalvotas vampyras pabunda ir visus paverčia baisiais nakties padarais.

„Airstream“ laidotuvių treneris

Skelbime teigiama, kad RV variklis šiuo metu neveikia. Tačiau visi rekvizitai, naudojami įvairiuose pabėgimo kambario loginiuose galvosūkiuose, yra funkcionalūs, įskaitant karstą, kurį dalyviai turi nuskaityti pabaigoje, norėdami pabėgti iš kambario (mes nejuokaujame). Nors mintis ropoti per karstą daugeliui žmonių gali pasirodyti per baisi, mes įtariame, kad šios išlygos greitai nustumiamos į šalį, bandant įveikti pabėgimo kambario iššūkį per nustatytą laiką.

Taigi, kiek visa tai kainuoja?

Jei jūsų paties mobilaus persekiojamo namo / pabėgimo kambario idėja skamba kaip jūsų arbatos puodelis, būkite pasirengę atitinkamai sumokėti už privilegiją padaryti įspūdį savo draugams. Šiuo metu pardavėjas „Facebook Marketplace“ skelbia individualų poilsiautoją už 50 000 USD. Tai yra šiek tiek mažiau nei pradinė 85 000 USD MSRP, kurią „Airstream“ paprašė laidotuvių trenerio 1982 doleriais, tačiau mes pripažinsime, kad neturėdami veikiančio variklio priverčiame suabejoti pardavėju dėl šio skaičiaus.

Tačiau, jei turite galimybių ją sutvarkyti (arba pakankamai didelę priekabą, kad galėtumėte ją vežti), ši baisi RV padarys gerą darbą paversdama jus vakarėlio gyvenimu. Tai taip pat gali priversti jūsų kaimynus susimąstyti apie jūsų prioritetus, ypač kai jūs ir jūsų komanda išeinate ropodami iš karsto.

Šiuo metu „Airstream“ laidotuvių treneris laukia pardavimo, tačiau jis vis dar parduodamas pagal „Facebook“ gaires, todėl elkitės greitai, jei norite išplėšti šį šiurpų automobilių meno kūrinį.

[ad_2]