[ad_1]

2021 m. „Hennessey 400 VelociRaptor Bronco“

(nuotrauka / Jon Visscher, „Hennessey Performance“)

Badass arklys susitinka su badass dinozauru? Teksase viskas vyksta.

Hennessey Performance Engineering (HPE), Teksasas– hiperautomobilių gamintojas ir didelio našumo transporto priemonių kūrėjas suteikia naujajam „Ford Bronco“ stebuklingą atspalvį. Rezultatas – įžūliai pavadintas „VelociRaptor 400 Bronco“, kuris padidina „Wildtrak“ diapazoną iki 405 AG, esant 5 700 aps./min. Ir 503 svarų pėdų sukimo momentui, esant 3900 aps./min.

Visureigiai paruošti priedai, ypač ratai ir buferiai, užbaigia funkcinį atnaujinimą. Galiausiai Hennessey taiko paskutinius piešinius ženkliukais ir klesti interjerą. Jei jus domina, skaitykite toliau ir elkitės greitai – 2021 m. Pristatyti numatyta 200 vienetų.

Savo komentaruose „Hennessey“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Johnas Hennessey atrodo entuziastingai dėl paketo. „Nesvarbu, ar keliaujate, ar bekelėje, mūsų klientai reikalauja daugiau energijos, o„ VelociRaptor 400 Bronco “tikrai teikia“, – sakė jis. „Naujajam„ Bronco “lemta tapti ikona, o mūsų klientai nori, kad jų„ Bronco “išsiskirtų patobulintu stiliumi ir, žinoma, daugiau galios!

„Wildtrak“ bazė, „Hennessey Upgrades“

Bronco Wildtrakas, aukščiausia linijos specifikacija, yra „VelociRaptor“ platforma. Naudojant 2,7 l „EcoBoost V6“, našumo statistika registruojama esant 310 AG ir 400 svarų. sukimo momento standarto.

„Hennessey“ inžinieriai perkalibuoja dviejų turbokompresorių turinčią jėgainę, suteikdami jai naujų įsiurbimo ir išmetimo sistemų bei programinės įrangos atnaujinimus. Važiuoklės dinamometras padėjo pasiekti rezultatų, išvardytų atnaujinus 75 AG ir 88 lb-ft sukimo momentą. Praktinis rezultatas yra 4,9 sekundės 0–60 mylių per valandą sprinto laikas.

Vykdydamas mokslinių tyrimų ir plėtros procesą, „Hennessey“ išlaiko septynis „Wildtrak“ standartinius „GOAT“ važiavimo režimus: įprastas, sportinis, slidus, purvas / provėžos, smėlis, akmenų nuskaitymas ir „Baja“.

2021 m. „Bronco Wildtrak“, „Hennessey VelociRaptor 400 Bronco“ bazė
Čia parodytas 2021 m. „Bronco Wildtrak“ minkštas viršus

„VelociRaptor“ sėdi ant 35 colių visureigių padangų ant 18 colių „Hennessey“ ratų. Pakuotėje yra „Hennessey“ buferiai, įskaitant priekyje esančius šviesos diodus. Laive yra ištraukiami šoniniai laipteliai, taip pat yra „Hennessey“ ir „VelociRaptor“ prekės ženklai.

Yra „Hennessey VelociRaptor 400 Bronco“

„Hennessey VelociRaptor 400 Bronco“ dabar galima užsisakyti 2 arba 4 durų versijose, su minkštu viršumi arba be jo. 2021 m. Bus galima įsigyti 200 vnt. (Dar 202 bus numatyta 2022 m.).

Hennessey apskaičiavo kainų etiketę 80 000 USD (įskaitant bazę „Wildtrak“) už tipiškas klientas ir suteikia 3 metų / 36 000 mylių garantiją. Užsakymus galite pateikti tiesiogiai per įgaliotus „Ford“ mažmenininkus arba „Hennessey“, paskambinę telefonu 979.885.1300 arba apsilankę HennesseyPerformance.com.

Peržiūrėkite kitus „Bronco“ pakartojimus čia.

[ad_2]