[ad_1]

Nėra geresnio jausmo, kaip skristi keliu už vairo, pajusti variklio dūzgimą ir pamoti galvą pagal mėgstamas melodijas. Bet nėra blogesnio jausmo, nei žvilgčioti į saulę, kol tu tai darai, bandydamas pro tą liepsnojantį žvilgsnį pamatyti kelią priešais tave. Gera vairuojančių saulės akinių pora leidžia laisvai mėgautis vairavimu ir pajusti transporto priemonės valdymo ir reagavimo niuansus, nesiblaškant ir nejaukiant saulės. Beveik toks pat svarbus yra geriausi vairavimo akiniai nuo saulės taip pat padarysi ilgą kelią, taip pat padidindamas savo šaunų faktorių.

Geriausi vairavimo akiniai nuo saulės rinkoje

geriausi vairavimo akiniai nuo saulės

Nors vairavimui rinkoje yra begalė akinių nuo saulės, ne visi yra sukurti lygūs. Mes apsižvalgėme, ar ten nėra geriausių porų, ir davėme jiems testą, ar jie atitinka ažiotažą. Laimei, radome puikių variantų, kaip sutaupyti naršymą internete. Mūsų sąraše esantys akiniai nuo saulės buvo pasirinkti atsižvelgiant į jų gebėjimą užblokuoti akinimą, matomumą ir stilių.

Vairavimo akinių nuo saulės nauda

Akių apsauga

Per daug saulės spindulių gali pakenkti mūsų akims. Kaip ir odą, taip ir akis reikia saugoti nuo saulės UV spindulių. Gera akinių nuo saulės akys bus saugios ir patogios kelyje ir nuo jo.

Vairavimo sauga

Šviesiomis sąlygomis akiniai nuo saulės gali padėti mums aiškiai ir tiksliai pamatyti kelią į priekį. Be saulės akinių mūsų gebėjimas suvokti gylį ir atstumą gali būti labai sutrikęs, ypač ankstyvą rytą ar vėlyvą popietę.

Komfortas

Tikslus regėjimas ir akių apsauga, vairuoti ryškioje saulėje yra tiesiog nepatogu. Nevairuojant akinių nuo saulės, užsitęsęs prisimerkimas gali sukelti įkyrus galvos skausmą.

Į ką reikėtų atkreipti dėmesį įsigyjant geriausius vairavimo akinius nuo saulės

geriausi vairavimo akiniai nuo saulės

Jei norite vairuoti saulės akinius, vairuokite savo vairą. Kai ateis laikas pasirinkti jums tinkamiausią porą, reikia atsižvelgti į keletą svarbių veiksnių. Šiame pirkėjo vadove apžvelgsime pagrindinius geriausių vairavimo saulės akinių pranašumus ir išsamiai paaiškinsime, į ką turėtumėte atsižvelgti prieš pirkdami. Neapsiribokite niekuo, kas yra puikiausia vairuojančių saulės akinių pora.

Rėmo tipas

Rėmo dydis ir forma

Prieš įsigyjant porą geriausių vairavimo akinių nuo saulės, išmintinga įsitikinti, kad jie yra gerai pritaikyti ir patogūs. Skirtingi rėmų dydžiai ir formos geriau tinka skirtingiems žmonėms. Norėsis rėmelio, kuris nesukels nepatogumų arba reikalaus nuolatinio reguliavimo. Kai kurie įprasti rėmelių tipai, kuriuos reikia patikrinti, yra pakelininkai, aviatoriai, apvalūs, stačiakampiai, skydiniai ir be apvadų. Jei nesate tikri, koks rėmelio dydis ar tipas geriausiai tinka jūsų veidui, išbandykite kai kuriuos atspalvius asmeniškai, kad pradėtumėte siaurinti savo galimybes.

Rėmo tipas ir aprėptis

Akiniai su platesniais rėmeliais ir aukštesnio objektyvo dizainu suteiks daugiau dangos ir apsaugos. Nepamirškite, kad važiuojant automobiliu saulės šviesa taip pat gali patekti į šonus iš šono, todėl gali būti protinga pasirinkti porą akinių, užtikrinančių papildomą apsaugą iš visų kampų.

Rėmo medžiaga

Legere apvalūs akiniai nuo saulės

Nors rėmo medžiaga priklauso nuo asmeninių pageidavimų, turėtumėte žinoti, kad kai kurios medžiagos yra lankstesnės ir patvaresnės nei kitos. Dauguma vairuojančių saulės akinių turi rėmą, pagamintą iš acetato arba nailono. Abi medžiagos yra lengvos ir sugeba išlaikyti savo formą net ekstremaliomis sąlygomis. Metaliniai rėmai taip pat yra įprasti, nors jie paprastai siūlo mažesnę apsaugą.

Objektyvo tipas

Poliarizuoti lęšiai

Geros kokybės vairuojančių saulės akinių poroje turėtų būti poliarizuoti lęšiai. Kai atšiauri saulės šviesa atsispindi nuo paviršių, įskaitant galinius žibintus, balas ir stabdymo ženklus, atsiradęs akinimas gali laikinai apakinti. Poliarizuoti lęšiai gali užblokuoti dalį šios intensyvios atspindimos šviesos ir padaryti vairavimą saugesnį ir patogesnį.

Vairuotojai turėtų žinoti, kad poliarizuoti lęšiai taip pat gali apsunkinti kai kurių skaitmeninių prietaisų skydelio ekranų matymą. Prieš įsigydami patikrinkite saulės akinius pagal brūkšnio ekraną ir įsitikinkite, kad vis dar galite skaityti ekranus.

Gradiento lęšiai

Gradiento lęšiai yra šviesesni apačioje ir tamsesni link viršaus. Važiuojant tamsesnė gradientinių lęšių dalis gali užblokuoti saulės šviesą, o šviesesnė objektyvo dalis vis tiek leis aiškiai matyti prietaisų skydelį ir kelią.

Pereinamieji lęšiai

Pereinamieji lęšiai gali pasikeisti iš aiškių į tamsius, atsižvelgiant į šviesos sąlygas. Kadangi šie lęšiai veikia tiesiogine UV šviesa, greičiausiai jie nėra geriausias pasirinkimas važiuojant, nes jūsų automobilio priekinis stiklas filtruoja dalį saulės UV spindulių. Vis dėlto yra keletas puikių vairavimo akinių nuo saulės su pereinamaisiais lęšiais.

Objektyvo medžiaga

šnipų aviatoriai - vairuojantys akinius nuo saulės

Dauguma saulės akinių lęšių yra pagaminti iš polikarbonato arba stiklo. Stiklas paprastai siūlo geriausią optinį aiškumą, be to, yra kietesnis ir atsparesnis įbrėžimams. Nors polikarbonato lęšiai nėra tokie patvarūs, jie yra lengvesni ir rečiau lūžta susidūrę.

Patvarumas

Akinių nuo saulės akinių ilgaamžiškumas priklauso nuo medžiagų, meistriškumo ir svorio. Apskritai stiklo lęšiai atsparesni įbrėžimams, tuo tarpu polikarbonato lęšiai, susidūrę su smūgiu, rečiau sutrūkinėja. Acetato ir nailono rėmai užtikrina gerą pusiausvyrą tarp atsparumo ir lankstumo. Kai nenešiojate akinių, laikykite juos apsaugotus tokioje vietoje, kur jie nebus subraižyti ar sugadinti.

Kaina

Vairuojančių akinių nuo saulės kaina gali svyruoti nuo mažiau nei 50 USD iki gerokai daugiau nei 200 USD. Daugelis pigesnių porų nebus poliarizuotos arba užtikrins tinkamą UV apsaugą. Brangesni saulės akiniai gali apimti aukštesnės kokybės medžiagas ir lęšių technologijas. Mes visada rekomenduojame pasirinkti atsižvelgiant į patogumą ir našumą, o ne į kainą.

Dažnai užduodami klausimai

Kokia yra geriausia vairuojančių saulės akinių pora?

Tai priklauso. Geriausios vairuojančių saulės akinių poros yra tokios, kurios suteikia jums patogumo ir našumo. Mes rekomenduojame visus šio sąrašo akinius ir prieš perkant visada rekomenduojame išbandyti keletą skirtingų variantų.

Ar vairuodamas turėčiau nešioti akinius nuo saulės?

Vairavimas su akiniais dienos metu padeda pamatyti kelią į priekį ir neleidžia akims pavargti. Jei jums to reikia, automobilyje visada rekomenduojame turėti bent porą akinių nuo saulės.

Kokių spalvų lęšius turėčiau gauti?

Daugelis vairuotojų nori neutralios spalvos objektyvo, kuris yra pilkos arba vario spalvos. Neutralūs lęšiai pagerina jūsų regėjimą, nekeičiant matomų spalvų. Priklausomai nuo šviesos sąlygų, galite norėti šviesesnių ar tamsesnių lęšių, kurie filtruos reikiamą šviesos kiekį.

Ar poliarizuoti lęšiai pašalina akinimą?

Poliarizuoti akiniai nuo saulės gali sumažinti atšiaurų atspindį ir atspindėtą šviesą. Esant ryškioms arba labai atspindinčioms sąlygoms, daugelis vairuotojų sėkmingai naudoja poliarizuotus akinius nuo saulės, kad sumažintų akinimo poveikį ir blokuotų kenksmingus UV spindulius.

[ad_2]