[ad_1]

Jei rimtai žiūrite į automobilio garsą, norėsite geriausių automobilio garsiakalbių. Tačiau turint garsiakalbių skaičių, pasirinkimas gali būti didžiulis. Pagaliau išsiaiškinę, kokių garsiakalbių norite, turite išsiaiškinti, kur jų gauti.

Keletas dalykų yra blogiau, nei spardyti porą didelių, norint naujos stereo sistemos, tik kad ji atrodytų nemaloni, nes jūsų garsiakalbiai yra pigūs. Pirmas žingsnis – rasti garsiakalbius iš patikimo šaltinio. Turėdami daugybę automobilių garso ženklų, žinome, kad sunku atskirti gerus ir blogus ženklus. Mes norime padėti jums rasti geriausių automobilių garsiakalbių prekės ženklų rinkoje, kad galėtumėte drąsiai apsipirkti.

Geriausi automobilių garsiakalbių ženklai šiandien rinkoje

Jums pasisekė, mes visą darbą atlikome už jus. Yra daug tvirtų prekės ženklų, išleidžiančių puikius garsiakalbius. Peržiūrėjome keletą didžiausių industrijos vardų ir pabandėme surasti keletą mažesnių populiariausių prekių ženklų, kurie padėtų jums rasti geriausius automobilių garsiakalbių ženklus rinkoje.

Pagrindinės savybės, kurių reikia ieškoti geriausių automobilių garsiakalbių prekių ženkluose

Kalbant apie automobilio garsą, reikia atsižvelgti į galią. Jūsų automobilio atsarginis energijos šaltinis į jūsų atsarginę garso sistemą išleidžia apie 5 amperus. To gali nepakakti atnaujinant antrinę rinką, ypač jei įdiegiate žemų dažnių garsiakalbius. Norėdami tiekti pakankamai energijos, kad veiktų stipresni garsiakalbiai, norėsite sustiprinti išvestį stiprintuvu.

Stiprintuvas pagerina jūsų garso kokybę. Tai suteikia švarų energijos šaltinį, kuris gali dirbti jūsų garsiakalbiu be įtampos. Tai užtikrina švaresnį garsą kiekvienu garsumo lygiu, naudojant standartinius garsiakalbius. Patobulintiems garsiakalbiams dažnai reikia šios papildomos galios. Žemųjų dažnių garsiakalbiai yra didesni ir reikalauja daug daugiau energijos, nei gali suteikti akcijų imtuvai. Taigi, jei norite pridėti bumą, jums reikės stiprintuvo.

Norėdami pasirinkti tinkamą garsiakalbio ir stiprintuvo sąranką, naudokite RMS galios reitingus. Kai perkate garsiakalbius, įsitikinkite, kad stiprintuvo viršutinė vieno kanalo RMS išvestis nėra aukštesnė už kiekvieno garsiakalbio RMS reitingą. Jei perkate stiprintuvą, gaukite garsiakalbius su geriausiais RMS reitingais, kurie yra bent jau lygūs kiekvieno stiprintuvo kanalo ir RMS, jei ne aukštesni.

Kadangi kiekvienas stiprintuvo kanalas skirtas maitinti vienam garsiakalbiui, gaukite stiprintuvą, kuriame būtų pakankamai kanalų, kad maitintų kiekvieną garsiakalbį, prie kurio norite jį prijungti. Pavyzdžiui, jei nustatote sistemą su dviem garsiakalbiais ir vienu žemų dažnių garsiakalbiu, gaukite trijų kanalų stiprintuvą. Taip pat galite gauti stiprintuvą su keturiais kanalais, kad paleistumėte tą sistemą. Galite paleisti du tvarkykles prie garsiakalbių ir susieti du tvarkykles su antrine. Tai suteiks galimybę ateityje išplėsti garso sistemą.

Žemųjų dažnių garsiakalbis

žemų dažnių garsiakalbis

Žemųjų dažnių garsiakalbio dydis priklausys nuo jūsų prioriteto. Žemųjų dažnių garsiakalbiai yra didesni garsiakalbiai, suprojektuoti taip, kad suteiktų gilesnį žemų dažnių garsą nei akustiniai. Jų būna įvairių dydžių: nuo 6 iki 18 colių po 2 colius. Didėjant kūgio gyliui ir dydžiui, didėja ir boso gylis.

Jei ieškote aiškaus, tikslaus garso su trupučiu smūgio, puikus pasirinkimas yra nuo 6 iki 8 colių. Jei norite to aiškaus garso, bet norite daugiau bumo, 10 ir 12 colių pakabos pridės didesnį, gilesnį garsą, neprarandant garso kokybės ir tikslumo. Šis dydis idealiai tinka daugumai atsitiktinių klausytojų ir suteiks gilumo įvairiausiems muzikos žanrams.

Jei jūsų tikslas yra pridėti toną boso, tam, kad bumas būtų toks, kurį galite jausti, taip pat girdėti, 15 ir 18 colių pakabos yra būdas. Geras 15 colių žemų dažnių garsiakalbis leis jums pajusti bosą savo kauluose ir pranešti apie savo atvykimą bet kur. Tai turėtų suteikti pakankamai bumo visiems, išskyrus entuziastingiausias boso galvas.

Jei norite varžytis garso varžybose, 18 colių pakabukai yra tinkamas kelias. Jie užima daug vietos, todėl nesitikėkite, kad važiuodami daug ką daugiau gabensite. Tačiau jų teikiami bosai yra šokiruojančiai garsūs ir gilūs. Šie blogi berniukai idealiai tinka tik žmonėms, kuriems rūpi tik tai, kaip garsiai ir giliai bosai smogia. Kad spektras būtų aiškesnis, idealus yra mažesnis poskyris.

Turėkite omenyje, kad antriniai linkę užimti vietą. Kuo jie didesni, tuo mažiau vietos automobilyje turėsite bet kam kitam. Jei jūsų važiavimo vietos yra nedaug, pažvelkite į mažesnį pakabuką arba tokį, kuris sukurtas taip, kad tilptų ne vietoje, pavyzdžiui, po jūsų sėdynėmis. Tai taip pat bus naudinga, jei planuojate įdiegti kelis žemųjų dažnių garsiakalbius. Nors dauguma abonementų yra apvalūs, kai kurie prekės ženklai gamina kvadratinius arba trikampius papuošalus, kuriuos lengviau konfigūruoti mažesnėse vietose.

Garso kokybė

Jei perkate antrinės rinkos garsiakalbius, galima manyti, kad garso kokybė jums yra svarbi. Laimei, tai svarbu ir daugeliui ten esančių prekių ženklų. Geriausių garsiakalbių prekės ženklai yra skirti švariausiam, aiškesniam garsui. Ir jie suteikia šį garso aiškumą įvairiausiuose žanruose ir tūriuose.

Norėdami suteikti aiškiausią ir tikslų garsą, prekės ženklai taikys skirtingus metodus. Pavyzdžiui, Harmanas Kardonas naudoja technologiją, kuri automatiškai nustato sutankintą muziką, pvz., Palydovinį radiją ir srautinę muziką. Technologija, vadinama „Clari-Fi“, išanalizuos suglaudintą turinį ir jį atnaujins, kad būtų sukurtas aukštesnės kokybės garsas.

Pionierius siūlo garsiakalbius, skirtus vienu metu siųsti aukštumas ir vidurius į ausis, o tai sukuria melodingesnį garsą Kenwoodas sukūrė technologiją, kuri automatiškai prisitaiko, kad būtų optimizuota garso kokybė įvairiems diapazonams. Tai suteikia visapusišką klausymo patirtį.

Garsiakalbių prekės ženklai nuolat koreguoja savo garsiakalbius ir papildo technologijas, kad garso kokybė būtų geresnė nei konkurentų. Pažvelkite į tai, kokias privilegijas ir garsiakalbius naudoja apsipirkdami. Žinokite, kokie yra jūsų prioritetai, ir pirkite atitinkamai. Taip pat atsižvelkite į garsiakalbių vairuotojų skaičių. Pavyzdžiui, 3 krypčių garsiakalbiai turi tris tvarkykles, o tai reiškia, kad dažnius galima padalinti tolygiau.

Kalbant apie žemųjų dažnių garsiakalbio garso kokybę, ne visada didesnis yra didesnis. Kuo didesnis žemųjų dažnių garsiakalbis, tuo daugiau oro jis juda. Daugiau oro reiškia didesnę strėlę, bet paprastai reiškia garso kokybės ir tikslumo smukimą. Jei norite pagerinti savo automobilio garsą, fotografuokite žemų dažnių garsiakalbį nuo 6 iki 10 colių. Žmonės, norintys pridėti daug daugiau guzų savo lagaminuose, turėtų atidžiai žiūrėti į 12–15 colių apatines dalis. Tiesiog žinokite, kad didesni dydžiai suteiks mažiau tikslų garsą. Laimei, šių dydžių bosas greičiausiai bus pakankamai garsus, kad nuskandintų visus neatitikimus.

Kokybė

automobilio garso sistema

Kokybiška konstrukcija turi įtakos ne tik garsiakalbio veikimui, bet ir ilgaamžiškumui. Geresnės kokybės konstrukcijos sukuria aiškesnį garsą ir sumažina triukšmą. Prastai pastatytas garsiakalbių narvas laikui bėgant gali atsilaisvinti, o tai sukelia dirginantį barškėjimą. Be to, garsiakalbiai gali išsprogti, todėl jie tampa nenaudingi ir jiems grojant sukuriamas nepatogus trūkinėjimo ar sprogimo garsas.

Geresni prekės ženklai užtikrina, kad jų komponentai būtų gerai sumontuoti, o tai sumažina barškėjimą ir ilgesnį laiką prailgina garsiakalbių gyvenimą. Be to, kai kurios įmonės dės daugiau pastangų, kad garsiakalbiai veiktų geriau ir ilgiau. Didžioji dalis to gaunama pridedant medžiagos, kad sustiprintų jų garsiakalbių kūgius. Pavyzdžiui, „Kenwood“ kūgiams naudoja žėru įpuršktą polipropileną – tankią, tačiau jautrią medžiagą. Tai ne tik suteikia sodresnį garsą, bet ir pailgina kalbėtojo gyvenimo trukmę.

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja automobilio garsiakalbiai?

Automobilių garsiakalbiai labai skiriasi savo kaina, atsižvelgiant į garsiakalbio tipą ir kokybę. Jei jūsų dėmesys skiriamas dabartinių garsiakalbių atnaujinimui, kaina paprastai yra mažesnė. Gerų vidutinio lygio garsiakalbių galite rasti nuo 100 iki 200 USD. Aukštesnės klasės garsiakalbiai kainuos arčiau 300–500 USD.

Jei norite pakelti žemųjų dažnių garsą, norėsite žemų dažnių garsiakalbio. Apskritai, kuo didesnis žemųjų dažnių garsiakalbis, tuo daugiau mokėsite už jį. Galite mokėti vos už 60 USD už 6 colių žemų dažnių kolonėlę, iki 15 000 colių dydžio žemų dažnių kolonėlių 1000 USD diapazono.

Atminkite, kad jei norite maksimaliai padidinti savo garsą, taip pat norėsite padidinti maitinimą stiprintuvu. Esant didesnei galiai, stiprintuvai gali išleisti švaresnį garsą, nesikankindami, kad jį pasiektų. Kai kuriems garsiakalbiams (ir visiems žemųjų dažnių garsiakalbiams) reikalingas stiprintuvas, kad būtų užtikrinta jėga, kad jie veiktų. Už aukštos kokybės išorinį stiprintuvą tikitės mokėti nuo 200 iki 500 USD ir daugiau.

Kokie yra geriausi bosui skirti automobilio garsiakalbiai?

Geriausi žemų dažnių garsiakalbiai automobiliui yra žemųjų dažnių garsiakalbiai, nes būtent tam jie ir sukurti.

Žemųjų dažnių garsiakalbiai sugeba pasiekti gilesnį, garsesnį bosą dėl savo didesnio kūgio dydžio. Tai leidžia jiems išleisti tą gilų, garsų bosą, kuris yra žinomas. Kuo didesnis poskyris, tuo gilesnį ir garsesnį bosą jis išleis. Tai reiškia, kad gilesnis bosas ne visada reiškia geresnį garsą. Didesnės plokštės perkelia daugiau oro, todėl susidaro tas garsus, gilus bosas, kurį galite pajusti. Tačiau kuo daugiau oro sklinda per garsiakalbį, tuo mažiau tikslus yra garsas.

Taigi, jei ieškote aiškesnio, tikslesnio garso, galbūt nenorite rinktis didžiausią galimą priedą.

Kokie yra geriausi automobilio garsiakalbiai?

Geriausi automobilio garsiakalbiai skirtingi. Atsakymas daugiausia priklauso nuo to, kaip norite mėgautis muzika ir kiek norite išleisti.

Jei norite išgirsti aiškiausią, švariausią garsą, tai pakeis atsarginių garsiakalbių tvirtu, labai vertinto prekės ženklo komponentinių garsiakalbių rinkiniu. Jei norite pridėti šiek tiek boso, pasirinkite žemų dažnių garsiakalbį ir stiprintuvą, kuris suteiks jums pakankamai bumo.

Kiekviename prekės ženkle ir garsiakalbio tipe yra daugybė pasirinkimo variantų. Ieškokite garsiakalbio tipo, kuris suteiks jums norimą garsą. Tada raskite tuos, kurie veiks su jūsų biudžetu.

Ar antrinių automobilių garsiakalbiai turi ką nors pakeisti?

Antrinės rinkos stereo garsiakalbiai visiškai skiriasi tuo, kaip klausotės muzikos važiuodami.

Naudojant daugybę galimų komponentų derinių, dangus yra riba, kaip galite atnaujinti savo garsą. Yra garsiakalbių sąrankos, kurios skleis švarius, aiškius garsus. Tai leis išgirsti kiekvieną subtilią klasikinės muzikos ar džiazo kompozicijos natą. Yra ir kitų sąrankų, kurios išjudins didžiulius boso kiekius. Tai sustiprina kietojo roko ar repo ritmo garsą (ir jausmą) ir leis kaimynams žinoti kiekvieną kartą, kai išeisite iš namų.

Nesvarbu, ar norėtumėte barškinti dantis su baksnojančiu bosu, ar jaučiatės klasikinėje koncertų salėje, važiuodami namo iš darbo, antrinės rinkos garsiakalbių rinkinys gali pagerinti jūsų klausymo patirtį.

[ad_2]