[ad_1]

Jei paprašytumėte mūsų nufilmuoti „Porsche Taycan Turbo Cross Turismo“ reklamą, mums būtų sunku pasirinkti, ar vežti elektrinį vagoną į dykumą, ar į Arktį. „Porsche“ nusprendė padaryti abu. Dėl „Drive2Extremes“, jie pristatė „Taycan Turbo Cross Turismo“ į Arkties ratą Suomijoje ir Rub al Khali dykumą JAE dėl šio vaizdo įrašo. Garsus dronų pilotas Johnny FPV nufilmavo taip, kaip dar niekada nematėme, ir sunku patikėti, kad dalis filmuotos medžiagos yra tikra.

Nuo Levi iki Liwa ir nuo 30 laipsnių šalčio iki 30 laipsnių šilumos yra vaizdo įrašas, kuriame matomi didžiuliai kontrastai ir nuostabūs fotoaparato judesiai bei perėjimai. Tai Levi, Suomija, 60 mylių į šiaurę nuo Arkties rato, ir Liwa Oasis, esanti 3 100 mylių į pietus Jungtiniuose Arabų Emyratuose. Ir nuo 22 laipsnių šalčio Fahrenheito iki 86 laipsnių. Sunku rasti du skirtingus klimatus, tačiau jie sklandžiai susilieja kameros perėjimuose, kurie kaskart tampa vis įspūdingesni.

„Drive2 Extremes“: fotoaparato pasiekimas

Kameros darbus tvarkė Johnny Schaer, geriau žinomas vardu Johnny FPV. Jis yra vienas geriausių pirmojo asmens bepiločių orlaivių pilotų pasaulyje. Dėvėdamas vaizdo ausines ir sunkias pirštines, Johnny FPV priverčia droną šokti per snieguotą mišką ir dykumą.

„Svarbu skristi unikaliu būdu, nustatyti prekės ženklo stilių. Mano vaizdo įrašai turi mano parašą. Jie nėra trūkčiojantys, tikslūs ir labai sklandūs “, – sakė Johnny FPV.

Tai gali būti neįvertinta metų, nes jo kadrai yra taip arti, tokie sklandūs ir tokiais neįtikėtinais kampais, kad sunku patikėti, jog tai nėra CGI. Tai tik sunkus darbas, idėjos ir talentas, sako Johnny.

Režisierius „Chaosas“

„Porsche Drive2Extremes“ įgula

Nickas Schrunkas sudarė kadrus. Schrunkas yra „Emmy“ laureatas, geriausiai žinomas dėl „Red Bull“ produkcijos filmas „Kraujo kelias“. Jis dvejus metus filmavo Rebeccah Rusch 1200 mylių kelionę kertant Ho Chi Minh taką, kad surastų vietą, kur prieš 40 metų buvo nušautas jos tėvas.

„Drive2Extremes“ „Porsche Taycan Cross Turismo“ beveik neišnyksta. Nors fotoaparatas yra sutelktas į „Porsche“, tačiau sniego ir smėlio, kurį skleidžia padangos ir ratai, magija mus užhipnotizavo jų judesiu.

Tada kamera slysta pro dūmų pripildytą palapinę arba po dykumos pastoge. Vienu metu bepilotis orlaivis net skrieja pro galinę „Taycan“ sėdynę, kai jis dideliu greičiu ir šonu sniege. Vaizdo medžiaga nuolat keičiasi tarp dviejų „Drive2Extremes“ peizažų ir dviejų automobilio spalvų.

„Drive2Extremes“ sujungia laukinę gamtą ir laukinę gamtą

„Porsche Drive2Extremes Track“

Rogutiniai šunys ir karibai Arktyje kontrastuoja su dunduroje esančiais vyturiais ir kupranugariais. Tai automobilio valdymo, fotoaparato meistriškumo ir gryno meno stebuklas.

Trasos yra visiškai vienodos, dviejų identiškų konstrukcijų, nors ir priešingose ​​Žemės rutulio pusėse, ir kontrastingos takelių medžiagos. Dviejų bėgių trasos ir tikslus suomių ralio vairuotojo Jukos Honkavuori valdymas padeda vaizdams susilieti ir sklandžiai pereiti.

Johnny FPV savo „YouTube“ paskyroje teigia, kad net į kamerą sprogusios uolos nėra vizualinis efektas. Visa tai yra tikra, nufotografuota „RED Komodo“ ir „FreeFly Wave“ kameromis, išskyrus „GoPro“, naudojamą dronui skrendant per „Cross Turismo“ saloną.

O teisingai, automobilis: „Porsche Taycan Turbo Cross Turismo“

„Porsche Drive2Extremes Taycan 4 Cross Tourismo“

Greičiausiai čia turėtume kalbėti apie automobilį „Drive2Extremes“. Tai „Porsche Taycan Turbo Cross Turismo“. Tai šiek tiek pakelta ir visureigiui skirta „Porsche Taycan“ universalo versija. Jis siūlo 670 AG galios elektros variklius su per dideliu greičiu ir apytikriai 204 mylių atstumą nuo elektros akumuliatoriaus, nebent planuojate važiuoti taip.

Gerai, grįžkite į „Drive2Extremes“. Tikimės, kad neturėjote šios popietės planų.

[ad_2]